Nowości

Przerwa techniczna na brytyjskim rachunku Bank of America

W związku z otrzymaniem licencji Instytucji Płatniczej możliwość dokonywania wpłat funtów na udostępniany przez nas brytyjski rachunek Bank of America zostaje tymczasowo wstrzymana. Zmiana nastąpi od 15 maja 2015 roku.

W trakcie wprowadzanych modyfikacji, już od 11 maja 2015 r. transakcje wymiany funtów na złotówki będą przeprowadzane z udziałem banków w Polsce. W związku z tym prosimy nie dokonywać wpłat na dotychczasowy rachunek Bank of America, gdyż po 15 maja br. nie będzie on obsługiwany.

O terminie ponownego udostępnienia rachunku funtowego poinformujemy niezwłocznie po zrealizowaniu zaplanowanych zmian. Równocześnie przepraszamy za ewentualne niedogodności.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z konsultantami infolinii.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem