Nowości

Szersze spready związane z referendum w sprawie Brexitu

W kontekście referendum w sprawie ewentualnego wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej (tzw. Brexitu), w dniu 23 czerwca 2016 r., spółka Cinkciarz.pl zwraca uwagę klientom na ryzyko związane z możliwą nadzwyczajną zmiennością notowań walut. W związku z powyższym, do czasu podania wyników głosowania, spready walutowe mogą być szersze niż zwykle. Niezależnie jednak od warunków rynkowych, jak zawsze będziemy obsługiwać Państwa transakcje z najwyższą starannością.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
 • Opóźnienia w banku Millennium

  Informujemy, że realizacja transakcji wymiany walut w obrębie banku Millennium w dniu 23.06.2016 ...

 • Dzień wolny od SEK

  Informujemy, że 24.06.2016 r. jest dniem wolnym od waluty SEK. Tego dnia transakcje wymiany ww. w...

 • Dzień wolny od ZAR

  Informujemy, że 16.06.2016 r. jest dniem wolnym od waluty ZAR. Tego dnia transakcje wymiany ww. w...

 • Dzień wolny od AUD i RUB

  Informujemy, że 13.06.2016 r. jest dniem wolnym od walut AUD i RUB. Tego dnia transakcje wymiany ...

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem