O nas

Nagrody i wyróżnienia

Innowacyjna, a przede wszystkim bezpieczna oferta kantoru internetowego Cinkciarz.pl jest ceniona przez klientów, jak i również specjalistów. Oto lista naszych osiągnięć.

VIII miejsce na Liście 200 tygodnika “Wprost” 2018

Cinkciarz.pl sklasyfikowany na 8. miejscu rankingu 200 największych polskich firm tygodnika "Wprost".

2018-ckpl-wprost-pl

Tygodnik “Wprost” opublikował kolejną edycję Listy 200. To ranking największych polskich firm. Cinkciarz.pl sp. z o.o. zajął ósme miejsce w klasyfikacji ogólnej, uzyskując równocześnie najwyższą pozycję spośród wszystkich prywatnych spółek. W 2017 r. spółka osiągnęła przychody w wysokości 17 mld zł. To wzrost w stosunku do 2016 r. o ponad 19 proc.

I miejsce w konkursie Kantor Internetowy Roku wg FxCuffs

Cinkciarz.pl wygrał konkurs na najlepszy Kantor Internetowy Roku w IV edycji Expo FxCuffs.

kantor-internetowy-roku-wg-fx-cuffs

Expo FxCuffs, wielkie wydarzenie dla rynków walutowych w Polsce i w Europie, co roku składa się z cyklu prelekcji, targów i gali, na której FxCuffs wyróżnia najważniejsze podmioty na polskim i międzynarodowym rynku walutowym. W marcu 2018 r. Cinkciarz.pl zdobył główną nagrodę w kategorii Kantor Internetowy Roku.

IV miejsce w Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek “Rzeczpospolitej”

Cinkciarz.pl zajął czwarte miejsce wg stopy referencji w XIV edycji Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek “Rzeczpospolitej”.

ranking-marek-rp-02-2018-pl

Prestiżowy dziennik “Rzeczpospolita” opublikował 23 lutego 2018 r. wyniki dorocznego Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek. Cinkciarz.pl był najwyżej sklasyfikowaną firmą z branży fintech. W klasyfikacji ułożonej wg stopy referencji Cinkciarz.pl zajął czwarte miejsce wśród wszystkich najcenniejszych polskich marek.

8 miejsce na “Liście 2000” dziennika “Rzeczpospolita” 2017

Cinkciarz.pl awansował na 8. miejsce w prestiżowym rankingu “Lista 2000” dziennika “Rzeczpospolita”, przedstawiającym największe polskie firmy.

lista-2000-12-17-pl

“Lista 2000” to kompleksowy obraz polskiej gospodarki, tworzony na podstawie wyników firm, które wygenerowały największe przychody. Zestawienie “Rzeczpospolitej” jest publikowane od piętnastu lat. Cinkciarz.pl, firma z całkowicie polskim kapitałem, od dawna zajmuje w rankingu wysokie miejsca.

8 miejsce na Liście 200 tygodnika "Wprost" 2017

Cinkciarz.pl znalazł się na 8 miejscu rankingu tygodnika "Wprost" - Lista 200, które jest zestawieniem największych polskich firm.

lista-wprost-8-2017

Tygodnik Wprost opublikował Listę 200 po raz trzeci. To ranking największych polskich firm. Redakcja uwzględniła w zestawieniu spółki kontrolowane przez polskich przedsiębiorców prywatnych, Skarb Państwa oraz będące własnością komunalną.

11 miejsce na "Liście 500" dziennika "Rzeczpospolita" 2017

Cinkciarz.pl został wyróżniony 11 miejscem na prestiżowej "Liście 500" dziennika "Rzeczpospolita", przedstawiającej największe polskie firmy.

rp-2017-04-lista-500-pl

Zestawienie "Rzeczpospolitej" jest publikowane od 1999 r. Cinkciarz.pl zajmuje eksponowane miejsca nieprzerwanie od 2014, zdobywając wyróżnienia w rankingu wszystkich polskich firm oraz przedsiębiorstw z polskim kapitałem. Zestawienie to kompleksowy obraz polskiej gospodarki, powstały na podstawie wyników firm, które zatrudniają łącznie ponad 1.45 mln osób.

I miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDPLN

Analitycy Cinkciarz.pl znaleźli się na szczycie rankingu Bloomberga, za typowania dla pary walutowej USDPLN.

USDPLN

Eksperci walutowi Cinkciarz.pl po raz kolejny zostali docenieni za trafne prognozy walutowe. Ich typowania dla pary dolar amerykański / polski złoty za czwarty kwartał 2016, okazały się być najbardziej precyzyjne na świecie.

I miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla EURUAH

Cinkciarz.pl po raz kolejny zdobył pierwsze miejsce w prestiżowym rankingu Bloomberga. Tym razem za typowania dla pary euro / ukraińska hrywna.

EURUAH

Analitycy Cinkciarz.pl potwierdzili, że są w światowej czołówce, jeśli chodzi o prognozy walutowe. Ich typowania dla pary EURUAH za czwarty kwartał 2016 okazały się być najlepsze na świecie według prestiżowej agencji Bloomberg.

II miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDCLP

Zespół analityków walutowych Cinkciarz.pl zajął drugie miejsce na świecie, za prognozy dla pary walutowej USDCLP.

USDCLP

Prestiżowa agencja Bloomberg uznała, że typowania ekspertów walutowych Cinkciarz.pl dla pary walutowej dolar amerykański / chilijskie peso za czwarty kwartał 2016, zasługują na drugie miejsce w ich rankingu. To już kolejny raz, kiedy ich prognozy znajdują się w czołówce Bloomberg Ranks.

II miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDPEN

Prognozy ekspertów walutowych Cinkciarz.pl dla pary USDPEN, uplasowały się na drugim miejscu prestiżowego Bloomberg Ranks.

USDPEN

Typowania analityków Cinkciarz.pl od lat pojawiają się w czołówce zestawienia agencji Bloomberg. Za swoje prognozy dla pary dolar amerykański / peruwiański sol za czwarty kwartał 2016, polscy eksperci walutowi zostali nagrodzeni drugim miejscem.

III miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDKRW

Analitycy Cinkciarz.pl zdobyli trzecie miejsce za prognozy dla pary USDKRW według Bloomberga.

USDKRW

Po raz kolejny jedno z czołowych miejsc prestiżowego Bloomberg Ranks przypadło ekspertom walutowym Cinkciarz.pl. Tym razem, zajęli trzecią pozycję za typowania dla pary dolar amerykański / won koreański w czwartym kwartale 2016 r.

III miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla walut Ameryki Łacińskiej

Cinkciarz.pl zajął trzecie miejsce za typowania dla walut Ameryki Łacińskiej w rankingu agencji Bloomberg.

Waluty Ameryki Łacińskiej

Analitycy walutowi Cinkciarz.pl są obecni od lat w prestiżowym rankingu Bloomberg Ranks i to na czołowych pozycjach. Tym razem agencja informacyjna doceniła ich prognozy dotyczące waluty Ameryki Łacińskiej w czwartym kwartale 2016 r., za które zostali nagrodzeni trzecim miejscem na świecie.

17. miejsce w zestawieniu “Lista 2000” dziennika “Rzeczpospolita”

Cinkciarz.pl awansował na 17. miejsce w zestawieniu największych firm w Polsce dziennika Rzeczpospolita, “Lista 2000”.

Lista 2000

Pozycja Cinkciarz.pl na liście 2 tys. największych firm w Polsce to efekt tego, że w 2015 r. firma osiągnęła ponad 11.1 mld zł przychodów ze sprzedaży. Spółka zajęła 17. pozycję, wyprzedzając m.in. Energa SA GK, BP Europa SE oraz Grupę Azoty SA GK. Cinkciarz.pl awansował tym samym z 26. pozycji, którą firma zajęła w ubiegłym roku.

II miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDCLP

Analitycy serwisu Cinkciarz.pl zdobyli kolejne wyróżnienie. Tym razem, za prognozy dotyczące notowań pary walutowej dolar amerykański/chilijskie peso.

USDCLP

Typowania pary USD/CLP autorstwa ekspertów Cinkciarz.pl, znalazły się na drugim miejscu prestiżowego notowania Bloomberg Ranks. Prognozy analityków serwisu wymiany walut zostały wyróżnione spośród typowań z całego świata.

III miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDCOP

Typowania analityków walutowych Cinkciarz.pl uplasowały się na trzecim miejscu Bloomberg Rank, za prognozy dla pary USD/COP.

USDCOP

W zestawieniu najtrafniejszych na świecie prognoz walutowych dla pary dolar amerykański/kolumbijskie peso, typowania ekspertów Cinkciarz.pl znalazły się na trzecim miejscu. To już kolejne prestiżowe wyróżnienie dla analityków serwisu wymiany walut, którzy od lat znajdują się w czołówce Bloomberg Ranks.

II miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDCAD

Typowania ekspertów walutowych Cinkciarz.pl zajęły drugie miejsce w światowym rankingu agencji informacyjnej Bloomberg.

USDCAD

Prognozy dla pary walutowej dolar amerykański / dolar kanadyjski specjalistów Cinkciarz.pl zajęły drugie miejsce w zestawieniu typowań z całego świata, przygotowanym przez Bloomberg Ranks. To już kolejne wyróżnienie przyznane analitykom serwisu przez prestiżową agencję.

I miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDNGN

Cinkciarz.pl został wyróżniony pierwszym miejscem na świecie w zestawieniu Bloomberg Ranks za prognozy dla pary walutowej dolar amerykański / nigeryjska naira.

USDNGN

Eksperci walutowi Cinkciarz.pl po raz kolejny znalazły się w czołówce prestiżowego zestawienia Bloomber Ranks. Tym razem typowania analityków spółki za drugi kwartał 2016 r. zajęły pierwsze miejsce za prognozy dla pary USD/NGN.

I miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla EURUAH

Prognozy analityków rynkowych Cinkciarz.pl zajęły I miejsce w rankingu słynnej agencji informacyjnej. Wyróżniono typowania dla pary walutowej EURD/UAH.

EURUAH

Według zestawienia najtrafniejszych na świecie prognoz kursów pary EUR/UAH, Cinkciarz.pl znalazł się na szczycie rankingu. Typowania ekspertów serwisu wymiany walut od lat znajdują się na czołowych miejscach Bloomberg Ranks.

II miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDKRW

Cinkciarz.pl zajął drugie miejsce na świecie za prognozy walutowe dla pary USD/KRW.

USDKRW

Typowania ekspertów serwisu dla pary walutowej dolar amerykański / południowokoreański won zostały wyróżnione drugim miejscem na świecie w prestiżowym zestawieniu Bloomberg Ranks. W rankingu czołowej platformy finansowej Cinkciarz.pl nagrodzono za prognozy za drugi kwartał 2016 r.

1 miejsce na świecie za prognozy dla walut Zatoki Perskiej

Cinkciarz.pl został wyróżniony pierwszym miejscem na świecie w zestawieniu Bloomberg Ranks za prognozy dla walut krajów Zatoki Perskiej.

Waluty Zatoki Perskiej

Typowania analityków Cinkciarz.pl za drugi kwartał 2016 r. zajęły pierwsze miejsce na świecie. Wyróżnione zostały typowania dla walut krajów Zatoki Perskiej, czyli: funt egipski, dirham ZEA, dinar kuwejcki, dinar Bahrajnu, saudyjski rial i katarski rial.

I miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla walut Ameryki Łacińskiej

Prognozy analityków walutowych Cinkciarz.pl zajęły pierwsze miejsce na świecie za typowania kursów walut krajów Ameryki Łacińskiej.

Waluty Ameryki Łacińskiej

Cinkciarz.pl został nagrodzony pierwszym miejscem na świecie za skuteczność prognoz swych analityków w prestiżowym zestawieniu Bloomberg Ranks. Nagrodzono typowania za drugi kwartał 2016 r. dla walut krajów Ameryki Łacińskiej, w skład których wchodzą: argentyńskie peso, brazylijski real, chilijskie peso, kolumbijskie peso, meksykańskie peso, peruwiański sol i wenezuelski boliwar.

9 miejsce na Liście 200 tygodnika "Wprost" 2016

Cinkciarz.pl znalazł się na 9 miejscu rankingu tygodnika "Wprost" - Lista 200, które jest zestawieniem największych polskich firm.

Lista 500

Tygodnik Wprost opublikował Listę 200 po raz drugi. To ranking największych polskich firm. Redakcja uwzględniła w zestawieniu spółki kontrolowane przez polskich przedsiębiorców prywatnych, Skarb Państwa oraz będące własnością komunalną.

18 miejsce na "Liście 500" dziennika "Rzeczpospolita" 2016

Cinkciarz.pl został wyróżniony 18 miejscem na prestiżowej "Liście 500" dziennika "Rzeczpospolita", przedstawiającej największe polskie firmy.

Lista 500

Zestawienie "Rzeczpospolitej" jest publikowane od 1999 r. Cinkciarz.pl zajmuje eksponowane miejsca nieprzerwanie od 2014, zdobywając wyróżnienia w rankingu wszystkich polskich firm oraz przedsiębiorstw z polskim kapitałem. Zestawienie to kompleksowy obraz polskiej gospodarki, powstały na podstawie wyników firm, które zatrudniają łącznie ponad 1.45 mln osób.

1 miejsce w rankingu w kategorii prywatnych firm z polskim kapitałem na "Liście 500" 2016

W rankingu "Rzeczpospolitej", prezentującym wyniki największych prywatnych firm z polskim kapitałem, Cinkciarz.pl zajął pierwsze miejsce.

Lista 500

Publikowany przez Rzeczpospolitą ranking jest najstarszym i najobszerniejszym na krajowym rynku wydawnictwem, prezentującym wyniki najprężniejszych firm. Cinkciarz.pl awansował w kategorii prywatnych firm z polskim kapitałem z drugiego miejsca, które zajął w ub. r.

I miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla EURUAH

Cinkciarz.pl został nagrodzony pierwszym miejscem w rankingu prognoz walutowych dla pary walutowej EUR/UAH.

EURUAH

Analitycy Cinkciarz.pl od lat znajdują się w czołówce zestawień najtrafniejszych prognoz walutowych Bloomberga. Tym razem docenione zostały typowania ekspertów dla pary walutowej EUR/UAH, które w pierwszym kwartale 2016 r. zajęły pierwsze miejsce na świecie.

I miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDCOP

Typowania ekspertów Cinkciarz.pl dla pary USDCOP zajęły pierwsze miejsce na świecie w rankingu za I kwartał 2016 r.

USDCOP

Analitycy Cinkciarz.pl po raz kolejny zajęli najwyższe miejsce w rankingu platformy Bloomberg. Tym razem najtrafniej na świecie prognozowali kurs pary walutowej dolar amerykański / kolumbijskie peso.

I miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDEGP

Bloomberg nagrodził pierwszym miejscem na świecie prognozy walutowe Cinkciarz.pl dla pary USD/EGP.

USDEGP

Analitycy walutowi najlepiej na świecie przewidzieli ruchy na parze walutowej dolar amerykański / egipski funt. Za swoje prognozy zostali nagrodzeni najwyższym miejscem w Bloomberg Ranks za pierwszy kwartał 2016 r.

I miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDUAH

Bloomberg Ranks umieścił Cinkciarz.pl na szczycie kwartalnego zestawienia za prognozy na USD/UAH.

USDUAH

Analitycy Cinkciarz.pl zostali nagrodzeni w rankingach Bloomberga zarówno za swoje typowania kursów walut egzotycznych, jak i lokalnych. Prognozy kursów ekspertów serwisu wymiany walut dla pary dolar amerykański / ukraińska hrywna zajęły pierwsze miejsce na świecie za pierwszy kwartał 2016 r.

II miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDIDR

Cinkciarz.pl został nagrodzony drugim miejscem na świecie za prognozy dla pary USD/IDR.

USDIDR

Bloomberg Ranks umieściło typowania ekspertów Cinkciarz.pl dla pary walutowej dolar amerykański / rupia indonezyjska na drugim miejscu na świecie. Tym samym analitycy serwisu wymiany walut po raz kolejny zajęli topowe miejsca w światowym zestawieniu Bloomberg Ranks.

II miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDINR

Cinkciarz.pl po raz kolejny został wyróżniony topowym miejscem na świecie przez platformę Bloomberg.

USDINR

Zestawienie Bloomberg Ranks podsumowuje pod względem trafności prognozy walutowe z całego świata. Po raz kolejny w prestiżowym rankingu wysokie miejsce zajęli eksperci Cinkciarz.pl. Ich typowania dla pary walutowej dolar amerykański / rupia indyjska zajęły drugie miejsce na świecie.

II miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDMXN

Cinkciarz.pl zajął drugie miejsce na świecie w rankingu przygotowanym przez Bloomberga za prognozy dla kursów walutowych pary USD/MXN.

USDMXN

Analizy ekspertów serwisu wymiany walut zostały nagrodzone drugim miejscem na świecie w zestawieniu Bloomberg Ranks za typowania kursów dla pary walutowej dolar amerykański / meksykańskie peso.

III miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDVND

Cinkciarz.pl po raz kolejny zajął czołowe miejsce w światowym rankingu Bloomberga za trafność swoich prognoz walutowych.

USDVND

Bloomberg Ranks zamieścił Cinkciarz.pl na trzecim miejscu na świecie w swoim zestawieniu prognoz walutowych dla pary dolar amerykański / dong wietnamski. Analizy ekspertów walutowych serwisu wymiany walut po raz kolejny znalazły się w światowej czołówce prestiżowych zestawień Bloomberga.

III miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDKRW

Analizy ekspertów Cinkciarz.pl zajęły trzecie miejsce w zestawieniu Bloomberg Ranks za prognozy walutowe na parze USD/KRW.

USDKRW

Rankingi platformy Bloomberg zestawiają typowania specjalistów z całego świata. Cinkciarz.pl po raz kolejny zajął wysokie, trzecie miejsce na świecie za wysoką trafność prognoz kursów walutowych dla pary dolar amerykański / południowokoreański won.

III miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDBRL

Cinkciarz.pl zajął trzecie miejsce w globalnym rankingu platformy Bloomberg dla pary USD/BRL.

USDBRL

Eksperci walutowi Cinkciarz.pl zajęli trzecie miejsce na świecie za typowania walutowe na parze dolar amerykański / białoruski rubel. Bloomberg Ranks ocenia pod kątem prognozy walutowe z całego świata. Analitycy walutowi serwisu wymiany walut po raz kolejny znaleźli się w prestiżowym gronie najlepszych prognostów na rynku.

III miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDCLP

Analitycy Cinkciarz.pl zostali nagrodzeni trzecim miejscem w zestawieniu Bloomberg Ranks za prognozy dla pary USD/CLP.

USDCLP

Cinkciarz.pl zajął trzecie miejsce na świecie za trafność prognoz walutowych dla pary dolar amerykański / chilijskie peso. Prestiżowe zestawienia Bloomberga podsumowują typowania ekspertów walutowych z całego świata. Specjaliści Cinkciarz.pl cyklicznie zajmują topowe miejsca w rankingach platformy.

I miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla EURGBP

Cinkciarz.pl został nagrodzony pierwszym miejscem w rankingu prognoz walutowych dla pary walutowej EUR/GBP.

EURGBP

Bloomberg Ranks to kwartalnie przygotowywane zestawienie najtrafniejszych typowań kursów par walutowych. W globalnym podsumowaniu czwartego kwartału 2015 r. analitycy walutowi Cinkciarz.pl zostali wyróżnieni najwyższym miejscem na podium za prognozy dla pary EUR/GBP.

I miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla EURSEK

Prognozy ekspertów Cinkciarz.pl zostały nagrodzone pierwszym miejscem na świecie za typowania dla EUR/SEK.

EURSEK

Cinkciarz.pl po raz kolejny został nagrodzony najwyższym miejscem na świecie za swoje prognozy kursów par walutowych. Bloomberg Ranks wyróżniło pierwszą lokatą typowania dla pary EUR/SEK za czwarty kwartał 2015 r.

I miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDSEK

Cinkciarz.pl zajął pierwsze miejsce w rankingu platformy Bloomberga prognoz par walutowych dla USD/SEK.

USDSEK

Eksperci serwisu wymiany walut typowali najlepiej na świecie kursy pary walutowej dolar amerykański / korona szwedzka. Tym samym Cinkciarz.pl wyprzedził największe banki i instytucje finansowe, których prognozy sumuje i zestawia platforma Bloomberg.

I miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDCZK

Bloomberg nagrodził prognozy Cinkciarz.pl dla pary walutowej USD/CZK pierwszym miejscem na świecie.

USDCZK

Jedna z największych platform finansowych świata przyznaje wyróżnienia za najwyższą trafność w przewidywaniu kursów par walutowych. Pierwsze miejsce na świecie za prognozy w czwartym kwartale 2015 r. dla pary walutowej dolar amerykański / korona czeska zajął Cinkciarz.pl.

I miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla EURUAH

Cinkciarz.pl zajął pierwsze miejsce na świecie za swoje prognozy dla pary walutowej EUR/UAH.

EURUAH

Zestawienie Bloomberg Ranks po raz kolejny umieściło Cinkciarz.pl na pierwszym miejscu. Tym razem analitycy serwisu wymiany walut typowali najlepiej na świecie kurs paru walutowej EUR/UAH. Wyróżnienie zostało przyznane za czwarty kwartał 2015 r.

I miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDUAH

Serwis wymiany walut Cinkciarz.pl został nagrodzony pierwszym miejscem na świecie za swoje prognozy dla USD/UAH.

USDUAH

Cinkciarz.pl najlepiej na świecie typował kursy pary walutowej amerykański dolar / ukraińska hrywna w czwartym kwartale 2015 r. Ranking przygotowała platforma Bloomberg, czołowa agencja informacyjna na świecie, która zestawia typowania ekspertów banków i instytucji finansowych z całego świata.

I miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla walut Zatoki Perskiej

Prognozy analityków walutowych Cinkciarz.pl zajęły pierwsze miejsce na świecie za typowania kursów walut krajów Zatoki Perskiej.

waluty Zatoki Perskiej

Cinkciarz.pl został nagrodzony pierwszym miejscem na świecie za skuteczność prognoz swych analityków w prestiżowym zestawieniu Bloomberg Ranks. Nagrodzono typowania za czwarty kwartał 2015 r. dla walut krajów Zatoki Perskiej, czyli: funt egipski, dirham ZEA, dinar kuwejcki, dinar Bahrajnu, saudyjski rial i katarski rial.

II miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDDKK

Cinkciarz.pl został nagrodzony drugim miejscem na świecie za prognozy walutowe dla pary USD/DKK.

USD/DKK<

Typowania analityków walutowych serwisu zostały umieszczone na drugim miejscu podium w światowym zestawieniu Bloomberg Ranks. Cinkciarz.pl został wyróżniony w rankingu podsumowującym prognozy dla pary walutowej dolar amerykański / korona duńska w czwartym kwartale 2015 r.

II miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDISL

Cinkciarz.pl zajął drugie miejsce na świecie w rankingu Bloomberga za prognozy dla pary walutowej USD/ISL.

USDISL

Przewidywania ekspertów serwisu wymiany walut dla pary dolar amerykański / nowy szekel izraelski zostały wyróżnione drugim miejscem na świecie. Bloomberg Ranks zestawia prognozy banków i instytucji finansowych z całego świata. Cinkciarz.pl został wyróżniony za typy dla USD/ISL za czwarty kwartał 2015 r.

II miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla walut Ameryki Łacińskiej

Cinkciarz.pl został wyróżniony drugim miejscem na świecie w zestawieniu Bloomberg Ranks za prognozy dla walut krajów Ameryki Łacińskiej.

Ameryka Łacińska

Typowania analityków Cinkciarz.pl za czwarty kwartał 2015 r. zajęły drugie miejsce. Wyróżnione zostały typowania dla walut krajów Ameryki Łacińskiej, w skład których wchodzą: argentyńskie peso, brazylijski real, chilijskie peso, kolumbijskie peso, meksykańskie peso, peruwiański sol i wenezuelski boliwar.

III miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDZAR

Cinkciarz.pl zajął trzecie miejsce na świecie za prognozy kursów walutowych USD/ZAR.

USDZAR

Prognozy analityków dla pary walutowej dolar amerykański / rand południowoafrykański Cinkciarz.pl zostały wyróżnione trzecim miejscem na świecie w zestawieniu Bloomberg Ranks. Prestiżowy ranking podsumowuje przewidywania ekspertów banków i instytucji finansowych z całego świata. Cinkciarz.pl został nagrodzony za typowania w czwartym kwartale 2015 r.

III miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDMXN

Prognozy analityków walutowych Cinkciarz.pl dla pary USD/MXN zostały wyróżnione trzecim miejscem na świecie w zestawieniu Bloomberg Ranks.

USDMXN

Prestiżowy ranking Bloomberga wyróżnił typowania ekspertów Cinkciarz.pl za czwarty kwartał 2015 r. Serwis wymiany walut został nagrodzony trzecim miejscem na świecie za prognozy dla pary dolar amerykański / meksykańskie peso.

III miejsce na świecie wg Bloomberga za prognozy dla USDBRL

Cinkciarz.pl zajął trzecie miejsce na świecie za prognozy walutowe dla pary USD/BRL.

USDBRL

Typowania ekspertów serwisu dla pary walutowej dolar amerykański / real brazylijski zostały wyróżnione trzecim miejscem na świecie w prestiżowym zestawieniu Bloomberg Ranks. W rankingu czołowej platformy finansowej Cinkciarz.pl nagrodzono za prognozy za czwarty kwartał 2015 r.

Gracz Roku 2016

Cinkciarz.pl został wyróżniony przez redakcję "Forbesa" w rankingu Gracze Roku 2016.

Best Manager 2015<

Zestawienie "Forbesa" wskazuje firmy, które będą najważniejsze dla polskiego biznesu w nadchodzącym roku. Cinkciarz.pl zwyciężył w rankingu w kategorii 'Finanse'. "Forbes" przewiduje, że po umocnieniu się pozycji Cinkciarz.pl jako rynkowego lidera, spółka będzie odgrywać kluczową dla polskich finansów rolę w 2016 r.

Najlepszy Menedżer 2015

Prezes Zarządu Cinkciarz.pl, Marcin Pióro, został nagrodzony tytułem Najlepszego Menedżera 2015 przez redakcję Bloomberg Businessweek Polska.

Gracz Roku 2016

Lista najlepszych prezesów firm działających w Polsce powstała na podstawie sondażu Bloomberg Businessweek Polska przeprowadzonego wśród menedżerów na przełomie listopada i grudnia 2015 r. Redakcja poprosiła o wskazanie najefektywniejszych szefów firm, których nagrodzono za sukcesy, wytrwałość oraz nowoczesność.

26 miejsce na "Liście 2000" 2015

Cinkciarz.pl znalazł się na 26 miejscu rankingu "Lista 2000". Zestawienie publikowane przez dziennik "Rzeczpospolita" przedstawia największe polskie firmy.

27 miejsce na 'Liście 2000' 2015

"Lista 2000" jest corodznym podsumowaniem działalności firm i eksporterów z Polski. Przychód ze sprzedaży na poziomie 8.4 miliarda zł zapewnił Cinkciarz.pl awans o dwa miejsca względem roku poprzedniego. Tegoroczne zestawienie "Lista 2000" zostało przygotowane na podstawie danych z 2014 roku.

27 miejsce na "Liście 500" dziennika "Rzeczpospolita" 2015

Cinkciarz.pl znalazł się na 27 miejscu "Listy 500" przygotowywanej przez dziennik "Rzeczpospolita". To awans o 3 miejsca, gdyż w kwietniu 2014 firma zadebiutowała w zestawieniu na 30 miejscu.

27 miejsce na 'Liście 500' 2015

Ranking "Rzeczpospolitej" jest zestawieniem polskich przedsiębiorstw, które pozwala na analizę ich kondycji. Miejsce 27 zostało osiągnięte przez Cinkciarz.pl dzięki przychodom na poziomie 8.449 mld zł, co znacza wzrost względem roku ubiegłego o 20.3 procent. "Rzeczpospolita" przygotowała ranking "Lista 500" już po raz siedemnasty.

2 miejsce w kategorii 'prywatne firmy z polskim kapitałem' na "Liście 500" 2015

Cinkciarz.pl zajął 2 miejsce w zestawieniu przedsiębiorstw w kategorii 'polskich firm z prywatnym kapitałem'.

2 miejsce w kategorii 'prywatne firmy z polskim kapitałem' na 'Liście 500' 2015

Ranking jest częścią zestawienia "Lista 500", które jest przygotowane przez dziennik "Rzeczpospolita". Zawiera ono polskie przedsiębiorstwa o największej dynamice wzrostu. Osobną kategorię poświęcono prywatnym spółkom z polskim kapitałem. Przychody na poziomie 8.449 mld zł pozwoliły Cinkciarz.pl na zajęcie drugiego miejsca w tej kategorii.

I miejsce na świecie wg Bloomberga 2015

Cinkciarz.pl został nagrodzony pierwszym miejscem za swoje prognozy walutowe dla CZK/EUR.

I miejsce na świecie wg Bloomberga 2014

W zestawieniu Bloomberg Ranks za pierwszy kwartał 2015 r. Cinkciarz.pl zdobył pierwsze miejsce na świecie w prognozach na parze walutowej CZK/EUR. To już kolejne najwyższe wyróżnienie na parze CZK/EUR. Prognozy Cinkciarz.pl dla CZK/EUR ostatnio zajęły pierwsze miejsce na świecie w trzecim kwartale ubiegłego roku.

V miejsce na świecie wg Bloomberga 2015

Prognozy walutowe Cinkciarz.pl dla pary USD/CNY zajęły piąte miejsce na świecie pod względem skuteczności.

I miejsce na świecie wg Bloomberga 2014

Prognozy Cinkciarz.pl dla pary walutowej dolar amerykański/ juan chiński zajęły piąte miejsce na świecie pod względem skuteczności. Zestawienie Bloomberg Ranks, przygotowane przez największą platformę świata finansów - Bloomberg, obejmowało przewidywania analityków z największych firm i instytucji finansowych świata.

I miejsce na świecie wg Bloomberga 2014

Prognozy walutowe dokonane w minionym kwartale przez Cinkciarz.pl po raz kolejny znalazły się w czołówce najskuteczniejszych na świecie.

I miejsce na świecie wg Bloomberga 2014

W najnowszym rankingu Bloomberga Cinkciarz.pl zdobył I miejsce na świecie w prognozach na parze walutowej CZK/EUR. W obszarze skuteczności prognoz walutowych wyprzedziliśmy między innymi tak znane firmy jak: Credit Suisse Group, Barclays czy ING Financial Markets. Cinkciarz.pl to jedyna polska instytucja finansowa, która zajęła dwa pierwsze miejsca w tym renomowanym zestawieniu.

I miejsce na świecie wg Bloomberga 2014

Bloomberg, najsłynniejsza platforma w świecie finansów, po raz kolejny doceniła prognozy walutowe Cinkciarz.pl.

I miejsce na świecie wg Bloomberga 2014

Prognozy walutowe dokonane w minionym kwartale przez Cinkciarz.pl po raz kolejny znalazły się w czołówce najskuteczniejszych na świecie. Tym razem Cinkciarz.pl zdobył I miejsce na świecie w prognozach na parze walutowej ZAR/USD. Cinkciarz.pl od ponad roku konsekwentnie umacnia swoją pozycję eksperta w obszarze prognoz na rynku walutowym, regularnie zajmując czołowe miejsca wśród największych finansowych firm świata.

II miejsce na świecie wg Bloomberga 2014

Cinkciarz.pl został doceniony przez Bloomberga w klasyfikacji obejmującej rynki rozwijające się oraz w rankingu prognoz głównych par walutowych.

I miejsce na świecie wg Bloomberga 2014

Cinkciarz.pl został nagrodzony drugim miejscem na świecie w rankingu Bloomberga dotyczącym prognoz na parze funt brytyjski / dolar amerykański. To kolejne już wyróżnienie podkreślające trafność prognoz walutowych ekspertów Cinkciarz.pl i umacniające pozycję firmy jako eksperta w świecie finansów.

28 miejsce na w rankingu "Lista 2000"

Cinkciarz.pl znalazł się na 28 miejscu rankingu zestawiającym najważniejsze przedsiębiorstwa i eksporterów z Polski publikowanym przez dziennik "Rzeczpospolita".

28 miejsce na w rankingu 'Lista 2000'

"Lista 2000" corocznie prezenuje największe polskie firmy. W roku 2013 zadebiutowaliśmy w rankingu na miejscu 820. Tegoroczny wynik oznacza zatem awans o aż 792 miejsca względem stanu z roku porzedniego. Zestawienie powstaje na podstawie weryfikacji danych uzyskanych z ankiet oraz niezależnej wywiadowni gospodarczej.

30 miejsce na w rankingu "Lista 500"

Cinkciarz.pl znalazł się na 30. miejscu "Listy 500" wydanej przez dziennik "Rzeczpospolita". Tym samym nasza firma znalazła się w czołówce przedsiębiorstw o najwyższej dynamice rozwoju.

30 miejsce na w rankingu 'Lista 500'

Zestawienie publikowane przez Rzeczpospolitą jest pierwszym w roku zestawieniem wyników wielkich polskich firm pozwalającym na analizę ich kondycji. Zajęcie przez markę Cinkciarz.pl 30. miejsca stanowi biznesowe potwierdzenie wysokiej dynamiki wzrostu, która towarzyszy firmie od początku istnienia. Odnotowana w zestawieniu zmiana przychodów ze sprzedaży o 84,22 %, stawia spółkę Cinkciarz.pl na I miejscu wśród 200 firm otwierających zestawienie.

II miejsce na świecie wg Bloomberga 2014

Prognozy Cinkciarz.pl dla pary USD/PLN zajęły drugie miejsce na świecie w pierwszym kwartale 2014 roku w zestawieniu Bloomberga wg kryterium skuteczności.

II miejsce na świecie wg Bloomberga 2014

Bloomberg sporządził zestawienie po przeanalizowaniu prognoz walutowych nadesłanych z kilkudziesięciu instytucji z całego świata. W rezultacie zajęliśmy drugie miejsce wg trafności prognozy na parze walutowej USD/PLN. Cinkciarz.pl wyprzedził takie globalne instytucje, jak Alior Bank czy JPMorgan Chase. Ranking został przygotowany przez wyspecjalizowaną jednostkę Bloomberg Rankings, w oparciu o prognozy par walutowych regionu EMEA, obejmujące pierwszy kwartał 2014 roku. Pośród klientów platformy Bloomberg znajdują się wiodące banki, największe fundusze inwestycyjne, korporacje, instytucje rządowe oraz banki centralne.

Najlepsze prognozy walutowe wg Bloomberga 2013

Prognozy Cinkciarz.pl dla pary EUR/PLN zajęły pierwsze miejsce na świecie za cztery kolejne kwartały w zestawieniu Bloomberga wg kryterium skuteczności.

Najlepsze prognozy walutowe wg Bloomberga

Bloomberg sporządził zestawienie po przeanalizowaniu prognoz walutowych nadesłanych z kilkudziesięciu instytucji z całego świata. W rezultacie zajęliśmy pierwsze miejsce wg trafności prognozy na parze walutowej EUR/PLN. Wyprzedziliśmy takie globalne instytucje, jak Citigroup, BNP Paribas czy Danske Bank. Osiągnięcie naszego działu analitycznego jest tym istotniejsze, że złoty to od czerwca najpopularniejsza waluta wschodzących rynków. Ranking został przygotowany przez wyspecjalizowaną jednostkę Bloomberg Rankings, w oparciu o prognozy par walutowych regionu EMEA, obejmujące w sumie cztery kwartały. Pośród klientów platformy Bloomberg znajdują się wiodące banki, największe fundusze inwestycyjne, korporacje, instytucje rządowe oraz banki centralne.

Dobry wzór 2012 (finalista)

Dobry wzór to ogólnopolski konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizuje go od 1993 roku.

Finalista konkursu dobry wzór

To jedyny w kraju niezależny monitoring wzorniczy rynku. Do konkursu rekomendowane są produkty i usługi wskazywane przez ekspertów Instytutu, którzy w ciągu roku analizują nowe produkty i usługi wprowadzane na rynek. Rozstrzygnięcie i wybór laureatów tytułu nastąpi 11 października 2012 roku.

Jakość Roku 2012 (nominacja)

Redakcja Economy Life Today rekomendowała usługi kantoru internetowego Cinkciarz.pl do tytułu Jakość roku 2012, a tym samym udziału w siódmej edycji największego ogólnopolskiego konkursu projakościowego.

Jakość Roku 2012 nominacja

Celem konkursu jest wspieranie, rozwijanie oraz upowszechnianie wśród przedsiębiorców projakościowego podejścia do biznesu. W dzisiejszym świecie nie wystarczy już mieć produktu wysokiej jakości. Trzeba to jeszcze potwierdzić i co najważniejsze – powiedzieć o tym konsumentom - podkreśla Marcin Kałużny, redaktor naczelny Economy Life Today. Godło Jakość roku jest sygnowane przez niezależną jednostkę certyfikującą Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Rozstrzygnięcie i wybór laureatów tytułu nastąpi na początku 2013 roku.

Symbole 2012 (nominacja)

Wyróżnienie Symbol Kantoru Online 2012 przyznaje Redakcja "Monitora Rynkowego" w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

Symbole 2012 nominacja

Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć w poszczególnych gałęziach gospodarki i w sferze społecznej. Otrzymują je te podmioty, których działalność stała się reprezentatywna i tożsama z całą branżą. Celem programu jest, aby pisząc i mówiąc o danej firmie mieć na myśli najlepszą, symboliczną jakość i zaufanie. Jest to najbardziej zaawansowany sposób na promocję marki na rynku. Rozstrzygnięcie i wybór laureatów tytułu nastąpi w drugiej połowie 2012 roku.

Laur Klienta 2011 (laureat)

Kapituła Panoramy Polskiej Gospodarki czyli wydawnictwa Rzecz o Biznesie przyznała nagrody za rok 2011. Wśród najlepszych i najbardziej innowacyjnych odkryć roku znalazł się kantor internetowy Cinkciarz.pl.

Lureat nagrody Laur Klienta 2011

Laur Klienta w kategorii Odkrycie roku 2011 dla Cinkciarz.pl to nagroda będąca nobilitacją za wkład w rozwój polskiego rynku walutowego on-line. Nagroda przyznawana przez niezależny zespół złożony z fachowców w branży jest potwierdzeniem jakości usług, oraz konkurencyjności kantoru Cinkciarz.pl. Tym bardziej cieszy nas fakt otrzymania certyfikatu i zarazem zaistnienia w świadomości fachowców jako instytucja rzetelna, gwarantująca maksymalny poziom bezpieczeństwa transakcji.