Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Kod rabatowy
na dobry początek

Jeśli po raz pierwszy korzystasz z Cinkciarz.pl, po rejestracji w portalu, otrzymasz od nas kod rabatowy. Możesz z niego skorzystać podczas zlecania pierwszej transakcji wymiany walut, w której jedną z walut jest PLN. Wysokość rabatu wynosi 0,005 na kursie waluty. Kod jest ważny 7 dni.

Zarejestruj się
Kod rabatowy
Kod rabatowy

Twoja opinia jest dla nas ważna

Napisz w serwisie Opineo.pl o swoich doświadczeniach z naszym portalem, usługami lub obsługą klienta, a pomożesz nam w pracy nad jakością usług. W ramach podziękowania otrzymasz kod rabatowy na wymianę walut.

Kod jest ważny 30 dni.

Uwaga

Pamiętaj, aby wpisać numer transakcji - jest to jedyny sposób na identyfikację opinii. Kody zostaną wysłane w ciągu 10 dni (czas jest uzależniony od informacji przesłanych z serwisu Opineo.pl) od daty upublicznienia opinii. Kod jest ważny 30 dni od momentu, gdy otrzymasz maila. Swoje aktywne kody i informacje na ich temat znajdziesz w panelu klienta, w zakładce Twój profil.


Dla podstawowych walut rabat obniża cenę każdej jednostki waluty o wartość kodu.

Dla CZK, DKK, NOK, RUB, RSD, SEK, TRY, CNY, HKD, HRK, MXN i ZAR rabat obniża cenę każdych 10 jednostek waluty o wartość kodu. Natomiast dla HUF oraz JPY rabat obniża cenę każdego 1000 jednostek waluty.


Nie ma możliwości użycia kodu rabatowego dla operacji z alertu walutowego i stałego zlecenia. Wynika to z konstrukcji tych narzędzi.