Kod rabatowy
na dobry początek

Jeśli po raz pierwszy korzystasz z Cinkciarz.pl, po rejestracji w portalu, otrzymasz od nas kod rabatowy. Możesz z niego skorzystać podczas zlecania pierwszej transakcji wymiany walut, w której jedną z walut jest PLN. Wysokość rabatu wynosi 0,005 na kursie waluty. Kod jest ważny 7 dni.

Zarejestruj się
Kod rabatowy
Kod rabatowy

Twoja opinia jest dla nas ważna

Zależy nam na poznaniu bardziej szczegółowych preferencji naszych klientów oraz zbadaniu zadowolenia z naszych usług. Chcemy stale udoskonalać ofertę. W związku z tym zachęcamy do przekazywania opinii na temat naszego portalu, usług oraz obsługi klienta w serwisie Opineo.pl. W zamian za poświęcony czas i każdą wystawioną opinię, otrzymają państwo kod rabatowy, który sprawi, że korzystanie z serwisu Cinkciarz.pl przyniesie jeszcze więcej korzyści. My natomiast otrzymamy cenną informację zwrotną.

Uwaga

Pamiętaj, aby wpisać numer transakcji - jest to jedyny sposób na identyfikację opinii. Kody zostaną wysłane w ciągu 10 dni (czas jest uzależniony od informacji przesłanych z serwisu Opineo.pl) od daty upublicznienia opinii. Swoje aktywne kody i informacje na ich temat znajdziesz w panelu klienta, w zakładce Twój profil.


Dla podstawowych walut rabat obniża cenę każdej jednostki waluty o wartość kodu.

Dla CZK, DKK, NOK, RUB, RSD, SEK, TRY, CNY, HKD, HRK, MXN i ZAR rabat obniża cenę każdych 10 jednostek waluty o wartość kodu. Natomiast dla HUF oraz JPY rabat obniża cenę każdego 1000 jednostek waluty.


Nie ma możliwości użycia kodu rabatowego dla operacji z alertu walutowego i stałego zlecenia. Wynika to z konstrukcji tych narzędzi.

Rozpocznij chat