Nowości

Biuro Cinkciarz.pl w londyńskim City

Cinkciarz.pl, jako pierwsza polska firma finansowa, otworzyła międzynarodowe biuro w Londynie - finansowym centrum świata. Znaleźliśmy się w towarzystwie największych banków inwestycyjnych i instytucji finansowych, takich jak: Bank of America, Goldman Sachs, Deutsche Bank i wielu innych.

Posiadamy na Wyspach Brytyjskich liczną grupę klientów. Dzięki otwarciu biura w dzielnicy City w Londynie jesteśmy jeszcze bliżej nich. Użytkownicy Cinkciarz.pl otrzymają możliwość wysyłania pieniędzy na nasze konto w Londynie, co skróci czas przelewów oraz istotnie obniży koszty.

Obecnie trwa rekrutacja do naszego londyńskiego biura. Szukamy osób ambitnych i kreatywnych.

Londyn jest największym centrum finansowym świata. Jest to miejsce, gdzie dokonuje się 30% światowego obrotu walutami. W Londynie usytuowanych jest kilkaset banków, największa giełda w Europie (trzecia na świecie), liczne towarzystwa ubezpieczeniowe i inwestycyjne.

Cinkciarz.pl obsługuje obecnie klientów z 96 krajów świata, posiada w swojej ofercie 26 walut (325 par walutowych). Oferta kantoru zawiera trzy systemy transakcyjne oraz szereg narzędzi wspomagających wymianę walut. Transakcje można zakładać 24h na dobę, 7 dni w tygodniu i realizować je za pomocą przelewów internetowych z dowolnego banku.

Adres: 45 King William Street, London, EC4R 9AN

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem