Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl i Manta - partnerzy w mobilnym świecie

3 lip 2014 13:50|Cinkciarz.pl

Serwis Cinkciarz.pl oraz firma Manta zawarły umowę partnerską, w ramach której zostaną zrealizowane wspólne działania promocyjne obu marek.

W ramach współpracy na wszystkich urządzeniach firmy Manta zostanie udostępniona aplikacja mobilna serwisu Cinkciarz.pl. Dodatkowo do opakowań urządzeń zostaną dołączone kupony promocyjne uprawniające do zniżki przy transakcji wymiany walut. Zrealizowana zostanie również m.in. kampania promocyjna, dedykowana klientom serwisu Cinkciarz.pl oraz fanom profilu marki na Facebooku.

Urządzania mobilne stały się nieodłączną częścią dokonywanych na co dzień czynności, w tym również wymiany walut. Klient naszego serwisu jest klientem korzystającym z urządzeń mobilnych, w związku z tym partnerstwo serwisu Cinkciarz.pl oraz firmy Manta opiera się na mocnym fundamencie, którym jest wspólna grupa docelowa - zaznacza Kamil Sahaj, Marketing Manager Cinkciarz.pl.

To, co wyróżnia smartfony i tablety Manta spośród innych dostępnych na rynku urządzeń, to właśnie dodatkowe korzyści dla klientów wynikające z zakupu produktów Manta. Niewątpliwie dla większości z nich uzyskanie konkurencyjnego kursu wymiany walut na wymarzone wakacje lub obniżenie raty kredytu w walucie obcej jest bardzo znaczącym bonusem - dodaje Katarzyna Śliwińska, Marketing & PR Manager Manta S.A.

Firma Cinkciarz.pl szacuje, że po upływie 24 miesięcy z tytułu współpracy pomiędzy podmiotami w serwisie zarejestruje się ponad 1 mln nowych użytkowników z różnych krajów, w których dystrybuowane będą urządzenia Manta.

3 lip 2014 13:50|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

6 maj 2014 16:03

Spoty piłkarskie

23 kwi 2014 14:00

30 miejsce Cinkciarz.pl na liście Rzeczpospolitej

1 kwi 2014 18:02

Międzynarodowa Infolinia Cinkciarz.pl

30 sty 2014 16:47

Cinkciarz.pl Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej

23 sty 2014 15:02

Cinkciarz.pl sponsorem Mistrza Polski w koszykówce

20 gru 2013 18:09

Nowe wersje językowe serwisu Cinkciarz.pl

Atrakcyjne kursy 27 walut