Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej

30 sty 2014 16:47|Cinkciarz.pl

Serwis wymiany walut on-line Cinkciarz.pl na mocy umowy podpisanej z Polskim Związkiem Piłki Nożnej uzyskał status Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Tym samym Cinkciarz.pl będzie wspierał Reprezentację Polski do lipca 2018 roku m.in. w okresie eliminacji do Euro 2016 i Mistrzostw Świata 2018.

W ramach współpracy sponsoringowej marka Cinkciarz.pl nabyła prawo do posługiwania się tytułem „Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski” oraz do wykorzystywania we własnej działalności promocyjnej oficjalnego logotypu Reprezentacji Polski. Na mocy zawartej umowy Cinkciarz.pl uzyskał również prawo do obecności reklamowej podczas oficjalnych meczów rozgrywanych przez reprezentację Polski. Logo marki Cinkciarz.pl pojawi się na materiałach promocyjnych reprezentacji, a także na stronie internetowej PZPN.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się pozyskać kolejnego partnera, który uzyskał tytuł Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski. Jest to potwierdzeniem trendu, że coraz większa liczba firm jest zainteresowanych realizacją swoich strategii marketingowych poprzez sponsorowanie drużyny narodowej – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

Decyzja o współpracy z Reprezentacją Polski w Piłce Nożnej to kolejne działanie spółki Cinkciarz.pl, która dynamicznie kształtuje swoje relacje z otoczeniem, od początku istnienia angażując się w inicjatywy sponsoringowe.

- Mecze reprezentacji Polski będą dostępne również w zagranicznych stacjach TV, co wiąże się z możliwością dotarcia do setek milionów odbiorców w Europie i na świecie. Obecność reklamowa na tych rynkach jest kluczowa, ze względu na realizowaną aktualnie strategię rozwoju marki Cinkciarz.pl - podkreśla Kamil Sahaj, Marketing Manager Cinkciarz.pl.

30 sty 2014 16:47|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

23 sty 2014 15:02

Cinkciarz.pl sponsorem Mistrza Polski w koszykówce

20 gru 2013 18:09

Nowe wersje językowe serwisu Cinkciarz.pl

3 gru 2013 19:12

Smart TV, Blackberry, Windows 8 i inne

10 paź 2013 19:10

Cinkciarz.pl najlepszy na świecie wg Bloomberga

7 paź 2013 17:17

Cinkciarz.pl pierwszym kantorem w kosmosie

4 paź 2013 19:13

Biuro Cinkciarz.pl w londyńskim City

Atrakcyjne kursy 27 walut