Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl i T-Mobile łączą siły

4 paź 2019 9:00|Cinkciarz.pl

Firmy T-Mobile i Cinkciarz.pl nawiązały długoterminową współpracę. Dzięki zainicjowanemu partnerstwu klienci T-Mobile zawierający umowę na abonament z telefonem z systemem Android, będą mogli korzystać z zainstalowanej już na smartfonie aplikacji Cinkciarz.pl do przekazów pieniężnych.

Cinkciarz.pl i T-Mobile łączą siły

Jeden z największych polskich fintechów – Cinkciarz.pl – oraz T-Mobile Polska – operator z najwyższą w Polsce jakością sieci według P3 Communication – podpisały wieloletnią umowę. Podejmując współpracę z firmą Cinkciarz.pl, T-Mobile rozwija podejście oferowania klientom produktów najwyższej jakości. Cinkciarz.pl to lider w branży wymiany walut na polskim rynku, czego potwierdzeniem jest m.in. ponad milion pobrań aplikacji mobilnej, co plasuje firmę na równi z globalnymi konkurentami. Dzięki współpracy z Cinkciarz.pl T-Mobile ułatwi klientom dostęp do najlepszych aplikacji.

T-Mobile Polska obsługuje w Polsce ponad 10 milionów klientów. Z końcem czerwca operator rozszerzył swoją ofertę o światłowód i usługi rozrywki, dołączając tym samym do grona konwergentnych graczy na polskim rynku. Rozbudowując usługi własne, a także partnerstwa z liderami innych branż, T-Mobile stawia na staranny dobór produktów najwyższej jakości. Współpraca z Cinkciarz.pl doskonale uzupełnia ofertę T-Mobile, udostępniając klientom narzędzie do szybkiego i bezpiecznego wykonywania przekazów pieniężnych w 30 krajach Europy.

Wśród innych preinstalowanych przez T-Mobile aplikacji znajdują się również T-App, T-Mobile Bankowe, Naviexpert, Netflix, Tidal, Active Lock Screen, Storytel, Facebook, Instagram oraz Messenger.

Usługę przekazu pieniężnego świadczy Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

4 paź 2019 9:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

30 wrz 2019 9:46

Płać z Google Pay w Cinkciarz.pl

17 wrz 2019 11:01

Forex dla firm — nowość na portalu Cinkciarz.pl

12 wrz 2019 14:24

Silne uwierzytelnienie klienta już obowiązuje – pamiętaj o zmianach

11 wrz 2019 12:17

Przestrzegamy przed możliwymi próbami wyłudzeń

3 wrz 2019 11:02

Cinkciarz.pl ulepsza ofertę dla sklepów internetowych

28 sie 2019 9:02

Silne uwierzytelnienie klienta w Cinkciarz.pl. Sprawdź, co się zmienia

Atrakcyjne kursy 27 walut