Wymieniaj waluty

Wymieniaj waluty
i zdobywaj darmowe losy.

Pula nagród: 500 000 zł

Weź udział w loterii >

Cinkciarz.pl i T-Mobile łączą siły

4 paź 2019 9:00|Cinkciarz.pl

Firmy T-Mobile i Cinkciarz.pl nawiązały długoterminową współpracę. Dzięki zainicjowanemu partnerstwu klienci T-Mobile zawierający umowę na abonament z telefonem z systemem Android, będą mogli korzystać z zainstalowanej już na smartfonie aplikacji Cinkciarz.pl do przekazów pieniężnych.

Cinkciarz.pl i T-Mobile łączą siły

Jeden z największych polskich fintechów – Cinkciarz.pl – oraz T-Mobile Polska – operator z najwyższą w Polsce jakością sieci według P3 Communication – podpisały wieloletnią umowę. Podejmując współpracę z firmą Cinkciarz.pl, T-Mobile rozwija podejście oferowania klientom produktów najwyższej jakości. Cinkciarz.pl to lider w branży wymiany walut na polskim rynku, czego potwierdzeniem jest m.in. ponad milion pobrań aplikacji mobilnej, co plasuje firmę na równi z globalnymi konkurentami. Dzięki współpracy z Cinkciarz.pl T-Mobile ułatwi klientom dostęp do najlepszych aplikacji.

T-Mobile Polska obsługuje w Polsce ponad 10 milionów klientów. Z końcem czerwca operator rozszerzył swoją ofertę o światłowód i usługi rozrywki, dołączając tym samym do grona konwergentnych graczy na polskim rynku. Rozbudowując usługi własne, a także partnerstwa z liderami innych branż, T-Mobile stawia na staranny dobór produktów najwyższej jakości. Współpraca z Cinkciarz.pl doskonale uzupełnia ofertę T-Mobile, udostępniając klientom narzędzie do szybkiego i bezpiecznego wykonywania przekazów pieniężnych w 30 krajach Europy.

Wśród innych preinstalowanych przez T-Mobile aplikacji znajdują się również T-App, T-Mobile Bankowe, Naviexpert, Netflix, Tidal, Active Lock Screen, Storytel, Facebook, Instagram oraz Messenger.

Usługę przekazu pieniężnego świadczy Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

4 paź 2019 9:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

30 wrz 2019 9:46

Płać z Google Pay w Cinkciarz.pl

17 wrz 2019 11:01

Forex dla firm — nowość na portalu Cinkciarz.pl

12 wrz 2019 14:24

Silne uwierzytelnienie klienta już obowiązuje – pamiętaj o zmianach

11 wrz 2019 12:17

Przestrzegamy przed możliwymi próbami wyłudzeń

3 wrz 2019 11:02

Cinkciarz.pl ulepsza ofertę dla sklepów internetowych

28 sie 2019 9:02

Silne uwierzytelnienie klienta w Cinkciarz.pl. Sprawdź, co się zmienia

Atrakcyjne kursy 28 walut