Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl jako pierwszy wysyła karty wielowalutowe do paczkomatów InPost

7 kwi 2021 9:30|Cinkciarz.pl

Użytkownicy portalu Cinkciarz.pl mogą już zamawiać karty wielowalutowe z opcją wysyłki na terenie Polski nie tylko pocztą, ale również kurierem FedEx i do paczkomatów InPost. Fintech jako pierwszy na polskim rynku umożliwił dostawę kart do paczkomatów. Za granicą można natomiast zamawiać karty za pośrednictwem przesyłek kurierskich (FedEx i DPD) oraz pocztowych.

Cinkciarz.pl jako pierwszy wysyła karty wielowalutowe do paczkomatów InPost

Nowe sposoby dostawy

Cinkciarz.pl, jako jedyny w Polsce, umożliwia dostarczenie zamówionych przez użytkowników kart wielowalutowych do paczkomatów InPost. Fintech wprowadził również opcję krajowej wysyłki kurierem za pośrednictwem firmy FedEx, zatem zamawiający mają już do dyspozycji następujące sposoby dostawy na terenie Polski: paczkomaty InPost, kurier FedEx oraz Poczta Polska. Za granicą można natomiast otrzymać karty za pośrednictwem przesyłki kurierskiej (FedEx i DPD) lub pocztowej. Nowe opcje przyspieszą proces otrzymania kart.

– Kolejny raz jesteśmy o krok przed konkurencją. Chcemy konsekwentnie wprowadzać nowości dla klientów oraz ułatwiać im korzystanie z nowych produktów i usług. Zależy nam na tym, by mieli do wyboru jak najwięcej możliwości, odpowiadających ich preferencjom i potrzebom – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Co nieco o kartach

Portal Cinkciarz.pl udostępnia karty wielowalutowe w formie fizycznej, ale też wirtualnej. Wniosek o wydanie kart składa się online. Ich posiadacze zyskują dostęp do darmowych rachunków w polskich złotych i 19 innych walutach, dzięki czemu unikają wysokich kosztów przewalutowania, a płacić mogą w ponad 160 walutach. Kartą można robić zakupy w sklepach stacjonarnych i w internecie, a także wypłacać gotówkę z krajowych i zagranicznych bankomatów. Fintech udostępnił również narzędzie do obsługi karty – aplikację mobilną na systemy Android i iOS.

Ofertę dostępną w portalu Cinkciarz.pl wyróżnia rozwiązanie, polegające na rozdzieleniu salda rachunku od salda karty. Dzięki temu klienci mogą utrzymywać saldo na karcie dokładnie odpowiadające wydatkom, jakie w danej chwili chcą ponieść. Reszta środków pozostaje bezpieczna. Kolejny poziom zabezpieczenia stanowią indywidualnie ustawiane limity transakcyjne na karcie oraz uwierzytelnienie 2FA.

– Użytkownicy Cinkciarz.pl doceniają zalety transakcji bezgotówkowych. Wielu z nich dużo podróżuje prywatnie lub służbowo. Nasi klienci coraz częściej decydują się także na zakupy w sieci, korzystając z ofert zarówno krajowych, jak i zagranicznych sklepów czy platform sprzedażowych. Karta sprawdza się także w codziennym użytkowaniu. To nasza odpowiedź na m.in. skomplikowane produkty bankowe z wysokimi opłatami, kosztami przewalutowania i wymogami dotyczącymi transakcji – podsumowuje Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Co w planach?

W pierwszej połowie 2021 r. Cinkciarz.pl planuje udostępnić m.in. podpięcie kart wielowalutowych do telefonów i zegarków oraz możliwość wypłaty środków z tytułu udzielonej pożyczki na kartę.

Kartę wielowalutową oferuje spółka Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015. Usługę wielowalutowych pożyczek świadczy Currency Lending Sp. z o.o.

7 kwi 2021 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

24 mar 2021 9:30

Sztuczna inteligencja w Cinkciarz.pl: generator tekstu GPT-3

17 mar 2021 9:30

Cinkciarz Pay: 15 nowych banków w przelewach on-line

12 mar 2021 9:40

Cinkciarz.pl z podcastem walutowym „Kurs na weekend”

8 mar 2021 10:08

Prezes Cinkciarz.pl Marcin Pióro wystawia na aukcji pierwszego tweeta

19 lut 2021 9:20

Cinkciarz.pl: najlepszy rok w historii usług Forex i zapowiedź nowości

18 lut 2021 9:20

Kontynuacja rekordowych wyników Cinkciarz.pl i innych spółek z grupy w 2020 r.

Atrakcyjne kursy 27 walut