Wymieniaj waluty

Wymieniaj waluty
i zdobywaj darmowe losy.

Pula nagród: 500 000 zł

Weź udział w loterii >

Cinkciarz.pl miażdży konkurencję – już milion pobrań aplikacji

5 cze 2019 9:13|Cinkciarz.pl

Już ponad milion razy użytkownicy systemu Android pobrali aplikację firmy Cinkciarz.pl, służącą do szybkiej i wygodnej wymiany walut.

Aplikacja Cinkciarz.pl pobrana milion razy

Aplikacja Cinkciarz.pl bije na głowę rozwiązania innych polskich firm z branży. Suma liczby pobrań z Google Play pięciu czołowych aplikacji lokalnych konkurentów stanowi mniej niż 10 proc. spektakularnego osiągnięcia firmy z całkowicie polskim kapitałem. Wynik osiągnięty przez Cinkciarz.pl znajduje się także w tym samym przedziale, co aplikacje największych banków w Polsce, a niektórzy z bankowych konkurentów firmy nie przekroczyli jeszcze pułapu stu tysięcy pobrań.

Milion pobranych aplikacji Cinkciarz.pl plasuje się również na poziomie jego największych globalnych konkurentów.

– Wypadamy bardzo dobrze na tle nie tylko polskich firm z branży, ale przede wszystkim tych ogólnoświatowych, za którymi stoją wielkie fundusze inwestycyjne. Firmy, których poziom osiągnęliśmy, dysponują gigantycznymi budżetami marketingowymi i realizują kampanie reklamowe na wielu rynkach. To pokazuje, że jesteśmy w stanie rywalizować z najlepszymi – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl. – Teraz naszym celem jest osiągnięcie poziomu 10 milionów pobrań w ciągu najbliższych dwóch lat – dodaje.

Do sukcesu aplikacji przyczyniło się z pewnością duże zainteresowanie ze strony użytkowników z wielu krajów europejskich oraz jej zaawansowane funkcjonalności pozwalające na dokonywanie szybkich i bezpiecznych transakcji wymiany walut, sprawdzanie aktualnych kursów i inne przydatne narzędzia, m.in. zlecenia stałe, powiadomienia SMS i alerty walutowe.

Aplikacja Wymiana Walut na urządzenia z systemem Android jest dostępna w Google Play. Wersję na system iOS można pobrać z AppStore.

5 cze 2019 9:13|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

4 cze 2019 11:28

EPS – nowa metoda płatności w Cinkciarz.pl

22 maj 2019 9:10

Cinkciarz.pl uruchamia sklep internetowy

10 maj 2019 10:58

Cinkciarz.pl w pierwszej dziesiątce największych polskich firm

18 kwi 2019 10:01

Nowe funkcjonalności Forex dla klientów portalu Cinkciarz.pl

8 kwi 2019 13:54

Dokumentacja techniczna Cinkciarz Pay już dostępna na portalu

3 kwi 2019 13:10

Cinkciarz.pl najlepszy w typowaniach kursów walut

Atrakcyjne kursy 28 walut