Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl miażdży konkurencję – już milion pobrań aplikacji

5 cze 2019 9:13|Cinkciarz.pl

Już ponad milion razy użytkownicy systemu Android pobrali aplikację firmy Cinkciarz.pl, służącą do szybkiej i wygodnej wymiany walut.

Aplikacja Cinkciarz.pl pobrana milion razy

Aplikacja Cinkciarz.pl bije na głowę rozwiązania innych polskich firm z branży. Suma liczby pobrań z Google Play pięciu czołowych aplikacji lokalnych konkurentów stanowi mniej niż 10 proc. spektakularnego osiągnięcia firmy z całkowicie polskim kapitałem. Wynik osiągnięty przez Cinkciarz.pl znajduje się także w tym samym przedziale, co aplikacje największych banków w Polsce, a niektórzy z bankowych konkurentów firmy nie przekroczyli jeszcze pułapu stu tysięcy pobrań.

Milion pobranych aplikacji Cinkciarz.pl plasuje się również na poziomie jego największych globalnych konkurentów.

– Wypadamy bardzo dobrze na tle nie tylko polskich firm z branży, ale przede wszystkim tych ogólnoświatowych, za którymi stoją wielkie fundusze inwestycyjne. Firmy, których poziom osiągnęliśmy, dysponują gigantycznymi budżetami marketingowymi i realizują kampanie reklamowe na wielu rynkach. To pokazuje, że jesteśmy w stanie rywalizować z najlepszymi – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl. – Teraz naszym celem jest osiągnięcie poziomu 10 milionów pobrań w ciągu najbliższych dwóch lat – dodaje.

Do sukcesu aplikacji przyczyniło się z pewnością duże zainteresowanie ze strony użytkowników z wielu krajów europejskich oraz jej zaawansowane funkcjonalności pozwalające na dokonywanie szybkich i bezpiecznych transakcji wymiany walut, sprawdzanie aktualnych kursów i inne przydatne narzędzia, m.in. zlecenia stałe, powiadomienia SMS i alerty walutowe.

Aplikacja Wymiana Walut na urządzenia z systemem Android jest dostępna w Google Play. Wersję na system iOS można pobrać z AppStore.

5 cze 2019 9:13|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

4 cze 2019 11:28

EPS – nowa metoda płatności w Cinkciarz.pl

22 maj 2019 9:10

Cinkciarz.pl uruchamia sklep internetowy

10 maj 2019 10:58

Cinkciarz.pl w pierwszej dziesiątce największych polskich firm

18 kwi 2019 10:01

Nowe funkcjonalności Forex dla klientów portalu Cinkciarz.pl

8 kwi 2019 13:54

Dokumentacja techniczna Cinkciarz Pay już dostępna na portalu

3 kwi 2019 13:10

Cinkciarz.pl najlepszy w typowaniach kursów walut

Atrakcyjne kursy 27 walut