Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl najlepszy w typowaniach kursów walut

3 kwi 2019 13:10|Cinkciarz.pl

Prestiżowa agencja Bloomberg po raz kolejny nagrodziła Cinkciarz.pl za trafne prognozy walutowe. Portal finansowy zdobył pierwsze miejsca w zbiorczym rankingu dla walut regionu Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki, a także w zestawieniu dla Ameryki Łacińskiej. Jego prognozy doceniła także redakcja „Parkietu”.

Narody za prognozy walutowe

Cinkciarz.pl kolejny raz zwyciężył w rankingu agencji Bloomberg. Prognozy dotyczyły notowań walutowych w pierwszym kwartale 2019 r. Wśród wszystkich typujących instytucji finansowych na świecie to właśnie Cinkciarz.pl zajął dwa pierwsze miejsca w kategoriach trafności prognoz kursów walut dla całego regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) oraz Ameryki Łacińskiej. Równocześnie portal zajął czwarte miejsce w kategorii najlepszych typowań dla walut Azji.

- Większość zmian kursów walut krajów rozwijających się jest konsekwencją wydarzeń w Stanach Zjednoczonych. Amerykańska gospodarka jest stosunkowo silna, czego rezultatem są relatywnie wysokie stopy procentowe i mocny dolar. Na razie nie zapowiada się, aby bieżąca sytuacja uległa drastycznej zmianie – komentuje Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

Portal zdobył także drugie miejsce na świecie dla pary euro/złoty i trzecie dla pary dolar/złoty. W regionie Europy Środkowo-Wschodniej osiągnął także pierwsze miejsce dla dolara w relacji do korony czeskiej, forinta węgierskiego oraz leja rumuńskiego.

Zwycięskie miejsca w notowaniach agencji Bloomberg to nie jedyny sukces w ostatnich dniach. Cinkciarz.pl został wyróżniony także w zestawieniu prognoz makroekonomicznych w 2018 r. prowadzonych przez redakcję „Parkietu”. Pierwsze miejsce zostało przyznane w kategorii typowań kursu dolar/złoty.

3 kwi 2019 13:10|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

2 kwi 2019 15:53

Dashboard Start — nowy wygląd panelu klienta w portalu Cinkciarz.pl

19 mar 2019 10:43

„Zapłać później” — nowa funkcja w portalu Cinkciarz.pl

15 mar 2019 8:03

Ciemny motyw w aplikacji Cinkciarz.pl

14 mar 2019 8:16

Standard Otwartej Bankowości na portalu Cinkciarz.pl

28 lut 2019 13:20

Cinkciarz.pl Oficjalnym Partnerem Krajowym Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019!

27 lut 2019 7:54

Cinkciarz.pl Oficjalnym Partnerem Krajowym Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019

Atrakcyjne kursy 27 walut