Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Ciemny motyw w aplikacji Cinkciarz.pl

15 mar 2019 8:03|Cinkciarz.pl

Aplikacja Wymiana Walut jest już dostępna w zyskującym popularność trybie ciemnym. Pozwala on zmniejszyć zużycie baterii. Wielu użytkowników docenia także jego walory estetyczne.

Ciemny motyw

Cinkciarz.pl, krótko po wdrożeniu nowej wersji aplikacji Wymiana Walut, zaskakuje kolejnym udogodnieniem. Zgodnie z modnym trendem, odświeżony niedawno interfejs uzupełnia trybem nocnym.

- Wzrok osób korzystających z jasnego ekranu męczy się znacznie bardziej niż podczas pracy w trybie ciemnym. Wielu użytkowników jest także przekonanych, że ciemny ekran jest czytelniejszy niż jego biały odpowiednik. Aktywacja czarnego tła może także zauważalnie wydłużyć czas działania urządzenia na jednym ładowaniu. W wielu przypadkach różnice w zużyciu energii są znaczące — mówi Tomasz Wartalski, Chief Innovation Officer w Cinkciarz.pl.

Aby zmienić tryb wyświetlania, należy w profilu użytkownika wejść w „Ustawienia aplikacji”, a następnie wybrać motyw jasny, ciemny bądź systemowe sterowanie kolorystyką (tryb auto).

Wraz z udostępnieniem trybu ciemnego twórcy aplikacji wprowadzili jeszcze jedno usprawnienie. Od teraz aplikacja zapamięta waluty, dla których użytkownik sprawdzał już kursy lub zlecał transakcje. Dzięki temu nie trzeba będzie każdorazowo wskazywać swojej ulubionej pary walutowej.

W styczniu br. Cinkciarz.pl wzbogacił dotychczasową wersję aplikacji o dostęp do bogatej listy metod płatności. Wersja 3.0 zyskała także nowy widok, ustrukturyzowany w ramach pięciu intuicyjnych zakładek. Rozwiązanie mobilne w nowej odsłonie można pobrać w sklepie Google Play. Aplikacja dedykowana na platformę iOS będzie udostępniona już wkrótce.

15 mar 2019 8:03|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

14 mar 2019 8:16

Standard Otwartej Bankowości na portalu Cinkciarz.pl

28 lut 2019 13:20

Cinkciarz.pl Oficjalnym Partnerem Krajowym Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019!

27 lut 2019 7:54

Cinkciarz.pl Oficjalnym Partnerem Krajowym Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019

26 lut 2019 14:02

Cinkciarz Start — nowa strona startowa portalu

15 lut 2019 13:56

Visa Checkout – nowa metoda płatności w portalu Cinkciarz.pl

12 lut 2019 15:30

Nowość w Cinkciarz.pl: skanuj kody QR i opłacaj transakcje

Atrakcyjne kursy 27 walut