Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl partnerem kongresu Made in Poland 2022

7 cze 2022 9:30|Cinkciarz.pl

W dniach 8-9 czerwca 2022 r. odbędzie się w Berlinie III edycja międzynarodowego kongresu polskich producentów, dystrybutorów i usługodawców – Made in Poland 2022. Fintech Cinkciarz.pl jest oficjalnym partnerem wydarzenia, organizowanego przez Polską Agencję Przedsiębiorczości.

Made in Poland 2022

Celem kongresu Made in Poland jest wyeksponowanie za granicą potencjału polskich producentów, którzy mają istotny wpływ na kształt i rozwój rodzimej gospodarki w różnych gałęziach międzynarodowego przemysłu. W spotkaniu organizowanym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości pod patronatem ambasadora RP w Niemczech Andrzeja Przyłębskiego ma wziąć udział ponad 20 tys. uczestników.

– Takie wydarzenia jak Made in Poland mają realny wpływ na rozwój polskich przedsiębiorstw i całej gospodarki krajowej. Hasło „niech nastanie moda na to, co polskie" jest symbolem nadchodzących zmian. Każdego roku pracujemy na rzecz pokazania światu, jak dynamicznie rozwija się przedsiębiorczość i innowacyjność Polski – mówi Wojciech Pomarański, prezes Polskiej Agencji Przedsiębiorczości.

Oficjalnym partnerem tegorocznej edycji wydarzenia jest Cinkciarz.pl. Globalny fintech z Polski przygotowuje stanowisko, na którym zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania dla klientów biznesowych. Robert Błaszczyk, dyrektor departamentu klienta strategicznego w Cinkciarz.pl, będzie natomiast prelegentem w panelu dyskusyjnym na temat dynamicznej ekspansji zagranicznej polskich firm.

– Aktywny udział w tak znaczącym kongresie jak Made in Poland pokazuje skalę rozwoju oraz ambicje naszego fintechu. Cinkciarz.pl dynamicznie rozwija się nie tylko w Polsce, ale i za granicą, gdzie działamy pod marką Conotoxia. Bardzo duży nacisk kładziemy także na wsparcie zagranicznej ekspansji naszych klientów biznesowych, szczególnie na segment na cross border e-commerce. Obecność na tego typu wydarzeniach to zatem zapowiedź kolejnych kroków w międzynarodowym rozwoju zarówno Cinkciarz.pl, jak i klientów firmowych, którym udostępniamy nasze rozwiązania – dodaje Robert Błaszczyk, dyrektor departamentu klienta strategicznego w Cinkciarz.pl.

Usługi płatnicze świadczy Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

7 cze 2022 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

1 cze 2022 9:30

Jedna z najszerszych w Polsce ofert ponad 5000 instrumentów dostępna dla inwestorów korzystających z portalu Cinkciarz.pl

27 kwi 2022 9:30

2021 najlepszym w historii rokiem dla Cinkciarz.pl i innych spółek z grupy

7 kwi 2022 9:30

Rapid Transfer nową metodą płatności w Cinkciarz Pay

24 lut 2022 9:30

Przelewy firmowe przez API w Cinkciarz.pl

22 lut 2022 9:30

Vipps nową metodą płatności w Cinkciarz.pl

14 lut 2022 9:30

Cinkciarz.pl i Tinder: kampania promocyjna z okazji walentynek

Atrakcyjne kursy 27 walut