Nowości

Cinkciarz.pl ponownie najskuteczniejszy na świecie

Prognozy walutowe dokonane w minionym kwartale przez Cinkciarz.pl po raz kolejny znalazły się w czołówce najskuteczniejszych na świecie.

W najnowszym rankingu Bloomberga Cinkciarz.pl zdobył I miejsce na świecie w prognozach na parze walutowej Korona czeska / Euro oraz parze Rand południowoafrykański / Dolar amerykański. W obszarze skuteczności prognoz walutowych wyprzedziliśmy między innymi tak znane firmy jak: Credit Suisse Group, Barclays czy ING Financial Markets. Cinkciarz.pl to jedyna polska instytucja finansowa, która zajęła dwa pierwsze miejsca w tym renomowanym zestawieniu.

Firma została doceniona w klasyfikacji obejmującej rynki rozwijające się oraz w rankingu prognoz głównych par walutowych. W ostatnim kwartale Cinkciarz.pl uzyskał drugi rezultat na świecie w prognozach na parze GBP/USD.

Cinkciarz.pl od ponad roku konsekwentnie umacnia swoją pozycję eksperta w obszarze prognoz na rynku walutowym, regularnie zajmując czołowe miejsca wśród największych finansowych firm świata. Wcześniej prognozy naszej firmy znalazły się na pierwszym miejscu na świecie wg kryterium skuteczności prognozy na parze walutowej EUR/PLN w czterech kolejnych kwartałach 2013 oraz drugie miejsce dla pary USD/PLN w pierwszym kwartale 2014 roku.

Pełny raport Bloomberga "Best EMEA currency forecasters Q3 2014".

Pełny raport Bloomberga "Best MAJOR currency forecasters Q3 2014".

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website