Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl udostępnia aplikację dla Samsung Gear S2

17 sie 2016 11:05|Cinkciarz.pl

Użytkownicy inteligentnych zegarków Samsung Gear S2 mogą teraz nieustannie trzymać rękę na pulsie zmian kursów walut. Umożliwia im to nowa aplikacja z dodatkową funkcją tarczy zegara (watch face) opracowana przez znany z innowacyjnych rozwiązań serwis Cinkciarz.pl.

Samsung Gear S2

Użytkownicy inteligentnych zegarków Samsung Gear S2 mogą teraz nieustannie trzymać rękę na pulsie zmian kursów walut. Umożliwia im to nowa aplikacja z dodatkową funkcją tarczy zegara (watch face) opracowana przez znany z innowacyjnych rozwiązań serwis Cinkciarz.pl.

Jeden z wiodących polskich kantorów wymiany walut online oferuje użytkownikom dwa kolejne sposoby na korzystanie z funkcji zegarka Gear S2. Pierwszym z nich jest użycie dedykowanej dla smartwatcha aplikacji, która pozwala na żądanie odświeżać kursy 24 walut w parze ze złotym. Drugim wariantem jest używanie funkcji tarczy zegara, która wyświetla wybraną przez użytkownika parę walutową, co minutę automatycznie aktualizując dane. Developerzy pomyśleli oczywiście o optymalizacji zużycia energii. W trybie zmniejszonej aktywności, pomiędzy godz. 21 a 7 rano, kursy na tarczy odświeżane są co 15 minut.

Jednym z najczęściej eksploatowanych atrybutów, charakterystycznym dla praktycznie wszystkich sztandarowych smartwatchów dostępnych na rynku, jest możliwość kompozycji wyglądu ich tarczy według upodobań użytkownika. Posiadacz Samsunga może np. wybrać formę wyświetlania czasu pomiędzy licznikiem cyfrowym albo tradycyjnymi wskazówkami. Użytkownik ma również do dyspozycji automatycznie aktualizowaną mapę świata wraz z oznaczeniem strefy czasowej, w której aktualnie przebywa. Projektując tarczę, zespół skupił się przede wszystkim na wygodzie użytkownika, łącząc klarowność wyświetlanych funkcji z elegancją klasycznych zegarków. Na tarczy zobaczymy aktualne kursy kupna i sprzedaży jednej, wybranej pary walutowej dostępnej w serwisie Cinkciarz.pl.

Główna aplikacja umożliwia wgląd w większą ilość danych niż za pośrednictwem watch face. Pozwala ona na ręczne odświeżanie kursów dwóch par walutowych, wyświetlanych synchronicznie na podzielonym ekranie. Nawigacji między kursami dokonuje się w prosty, intuicyjny sposób, za pomocą pierścienia zegarka.

Co skierowało uwagę polskiego serwisu wymiany walut na urządzenie koreańskiego producenta? - Od dłuższego czasu, konsekwentnie realizujemy strategię maksymalnego upowszechniania naszych usług. Jako jedna z najszybciej rozwijających się firm sektora fintech w Europie systematycznie wprowadzamy nowoczesne rozwiązania ułatwiające dostęp do oferowanych przez nas usług finansowych. Nasze rozwiązania na jeden z najpopularniejszych smartwatchów w prosty sposób pozwolą ich użytkownikom być na czasie z aktualnymi kursami walut w każdym miejscu i bez względu na porę - tłumaczy Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

Aplikacje Cinkciarz.pl można pobrać w sklepie Samsung Galaxy Apps.

Materiały wideo:

 

17 sie 2016 11:05|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

2 sie 2016 3:45

Maja Sablewska i warsztaty dla Cinkciarz.pl

2 sie 2016 3:40

Maja Sablewska w wywiadzie dla CinkciarzTV

26 lip 2016 11:29

Jedziesz na Igrzyska w Rio de Janeiro? Oto 3 rzeczy, których nie wiesz o mieście

18 lip 2016 14:42

Pokaż, jak spędzasz wakacje 2016

15 lip 2016 10:56

Cinkciarz.pl z aplikacją na smartwatche Pebble

11 lip 2016 9:54

Wyzwolić inicjatywę (portret przedsiębiorstwa Sypniewski Sp. z o.o.)

Atrakcyjne kursy 27 walut