Wymieniaj waluty

Wymieniaj waluty
i zdobywaj darmowe losy.

Pula nagród: 500 000 zł

Weź udział w loterii >

Cinkciarz.pl wprowadza Google Pay do Cinkciarz Pay

17 gru 2020 9:30|Cinkciarz.pl

Klienci korzystający z Cinkciarz Pay - autorskiego systemu płatności Cinkciarz.pl - mają już dostęp do Google Pay. To kolejna metoda płatności w portfolio fintechu, a niedługo pojawią się kolejne.

Cinkciarz.pl wprowadza Google Pay do Cinkciarz Pay

Cinkciarz.pl udostępnił w Cinkciarz Pay nową metodę płatności - Google Pay. Jest to jeden z najpopularniejszych sposobów płacenia on-line w sklepach internetowych. Żeby korzystać z tego rozwiązania, kupujący musi tylko dodać kartę do swojego konta Google (debetową lub kredytową). Dzięki Google Pay, klient nie musi już zapamiętywać wszystkich danych karty i wypełniać formularzy. Kilka kliknięć wystarczy, aby transakcja została bezpiecznie zrealizowana.

Klienci sklepów, korzystających z Cinkciarz Pay, mają do dyspozycji szeroki wybór walut - łącznie 28. Ofertę Cinkciarz.pl dla biznesu szczególnie doceniają sklepy, mające klientów z różnych krajów, którzy chcą płacić swoją walutą lokalną. Dzięki Cinkciarz Pay, sklep nadal może otrzymywać płatności w wybranej przez siebie walucie (np. w złotych), jednocześnie dając swoim klientom możliwość płacenia w walucie ich karty czy rachunku bankowego - np. dolarach.

– Nieprzerwanie pracujemy nad rozwojem oferty dla e-commerce i dostarczamy kolejne funkcjonalności. Zależy nam na tym, aby kupujący on-line mieli w sklepach wiele ulubionych metod płatności do wyboru i nie martwili się o kursy wymiany walut – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Obecnie w Cinkciarz Pay dostępne są już oprócz Google Pay m.in.: BLIK, karty Visa, MasterCard i American Express, Pay-By-Link, Trustly, POLi, iDEAL, UnionPay International. Fintech planuje niedługo udostępnić także płatności za pomocą PayPal, a także Apple Pay.

Usługę Cinkciarz Pay świadczy Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

17 gru 2020 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

2 gru 2020 15:00

Platforma MT4 dostępna w portalu Cinkciarz.pl

19 lis 2020 9:30

Cinkciarz.pl świętuje 10-lecie

10 lis 2020 9:00

Za bilety do kin Helios zapłacisz Cinkciarz Pay

22 paź 2020 9:00

PayPal na liście metod płatności w Cinkciarz.pl

20 paź 2020 9:00

Szybkie przelewy Pay-By-Link w portalu Cinkciarz.pl

13 paź 2020 9:00

Sześć zwycięstw Cinkciarz.pl w rankingu Bloomberga

Atrakcyjne kursy 28 walut