Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl wprowadza Google Pay do Cinkciarz Pay

17 gru 2020 9:30|Cinkciarz.pl

Klienci korzystający z Cinkciarz Pay - autorskiego systemu płatności Cinkciarz.pl - mają już dostęp do Google Pay. To kolejna metoda płatności w portfolio fintechu, a niedługo pojawią się kolejne.

Cinkciarz.pl wprowadza Google Pay do Cinkciarz Pay

Cinkciarz.pl udostępnił w Cinkciarz Pay nową metodę płatności - Google Pay. Jest to jeden z najpopularniejszych sposobów płacenia on-line w sklepach internetowych. Żeby korzystać z tego rozwiązania, kupujący musi tylko dodać kartę do swojego konta Google (debetową lub kredytową). Dzięki Google Pay, klient nie musi już zapamiętywać wszystkich danych karty i wypełniać formularzy. Kilka kliknięć wystarczy, aby transakcja została bezpiecznie zrealizowana.

Klienci sklepów, korzystających z Cinkciarz Pay, mają do dyspozycji szeroki wybór walut - łącznie 28. Ofertę Cinkciarz.pl dla biznesu szczególnie doceniają sklepy, mające klientów z różnych krajów, którzy chcą płacić swoją walutą lokalną. Dzięki Cinkciarz Pay, sklep nadal może otrzymywać płatności w wybranej przez siebie walucie (np. w złotych), jednocześnie dając swoim klientom możliwość płacenia w walucie ich karty czy rachunku bankowego - np. dolarach.

– Nieprzerwanie pracujemy nad rozwojem oferty dla e-commerce i dostarczamy kolejne funkcjonalności. Zależy nam na tym, aby kupujący on-line mieli w sklepach wiele ulubionych metod płatności do wyboru i nie martwili się o kursy wymiany walut – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Obecnie w Cinkciarz Pay dostępne są już oprócz Google Pay m.in.: BLIK, karty Visa, MasterCard i American Express, Pay-By-Link, Trustly, POLi, iDEAL, UnionPay International. Fintech planuje niedługo udostępnić także płatności za pomocą PayPal, a także Apple Pay.

Usługę Cinkciarz Pay świadczy Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

17 gru 2020 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

2 gru 2020 15:00

Platforma MT4 dostępna w portalu Cinkciarz.pl

19 lis 2020 9:30

Cinkciarz.pl świętuje 10-lecie

10 lis 2020 9:00

Za bilety do kin Helios zapłacisz Cinkciarz Pay

22 paź 2020 9:00

PayPal na liście metod płatności w Cinkciarz.pl

20 paź 2020 9:00

Szybkie przelewy Pay-By-Link w portalu Cinkciarz.pl

13 paź 2020 9:00

Sześć zwycięstw Cinkciarz.pl w rankingu Bloomberga

Atrakcyjne kursy 27 walut