Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Sześć zwycięstw Cinkciarz.pl w rankingu Bloomberga

13 paź 2020 9:00|Cinkciarz.pl

Jak i dlaczego zmienią się kursy walut – oto domena analityków portalu Cinkciarz.pl. W najnowszej odsłonie wyników rankingu agencji informacyjnej Bloomberg do Cinkciarz.pl należało aż 14 miejsc na podium, w tym sześć zwycięskich.

Sześć zwycięstw Cinkciarz.pl w rankingu Bloomberga

W typowaniu zmian kursów walut Cinkciarz.pl konkuruje z przedstawicielami największych i najbardziej prestiżowych banków oraz instytucji finansowych na całym świecie. W tej doborowej stawce polski fintech błyszczy trafnymi wskazaniami. Wystarczy wspomnieć, że w podsumowaniu ub. roku pozostawił wszystkich rywali daleko z tyłu: https://cinkciarz.pl/nowosci/aktualnosci/cinkciarz-pl-58-razy-na-podium-bloomberga-w-2019-roku.

Mocni w regionach oraz parach z USD

Bieżący rok także obfituje w sukcesy Cinkciarz.pl. W udostępnionych na początku października wynikach rywalizacji w III kw. 2020 r. aż 14 razy marka kojarząca się w Polsce z wymianą walut i innymi usługami finansowymi online zajmuje lokaty w czołowej trójce.

Analitycy Cinkciarz.pl najtrafniej wskazywali, jak zmienią się kursy w grupie walut wschodzących państw Azji, a także par dolara amerykańskiego z: czeską koroną, forintem, złotym, ringgitem (waluta Malezji) i dongiem (waluta Wietnamu).

Drugie miejsca Cinkciarz.pl zajmował, typując, jak zmienią się notowania w grupie walut Ameryki Łacińskiej, ale także w parach dolara amerykańskiego z: dolarem kanadyjskim, randem (waluta RPA), dolarem nowozelandzkim, dolarem singapurskim, rupią indyjską oraz z chilijskim peso. Do tej imponującej wyliczanki dochodzi jeszcze trzecie miejsce za wskazania kursowych zmian pary dolar amerykański i peso kolumbijskie.

Duża doza optymizmu w dobie pesymizmu

Rok 2020 upływa pod znakiem wpływu koronawirusa na światową gospodarkę. Pierwsza fala pandemii zatrzęsła także rynkiem walutowym, podnosząc wartość tzw. bezpiecznych przystani, czyli m.in. dolara amerykańskiego.

– Znoszenie obostrzeń, odmrażanie gospodarki i bezprecedensowa pomoc banków centralnych wywołały jednak więcej optymizmu wśród inwestorów, niż spodziewali się ekonomiści. Był to okres, w którym dolar tracił, a straty odrabiały waluty postrzegane jako nieco bardziej ryzykowne, w tym m.in. złoty – komentuje Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

W ostatnim kwartale br. w świecie walut znów mogą dominować obawy związane z kolejną falą pandemii, lecz także z wyborami prezydenckimi w USA czy negocjacjami warunków umowy handlowej Wielkiej Brytanii z Unią Europejską. Jak to wpłynie na kursy walut? Analitycy Cinkciarz.pl piszą o tym na stronie: https://cinkciarz.pl/nowosci/komentarze-walutowe

13 paź 2020 9:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

7 paź 2020 11:00

Prawdziwa karta wielowalutowa już dostępna w Cinkciarz.pl

1 paź 2020 9:00

Cinkciarz.pl wprowadza własny krój pisma „Conotoxia”

18 wrz 2020 9:00

Mobilna autoryzacja w Cinkciarz.pl

16 wrz 2020 9:00

Ponad 2,1 miliona pobrań aplikacji Cinkciarz.pl

3 wrz 2020 9:00

Superszybki wzrost Cinkciarz.pl w czasach koronawirusa

30 lip 2020 9:00

Cinkciarz.pl przenosi zorganizowaną część przedsiębiorstwa do BigScreen Defense

Atrakcyjne kursy 27 walut