Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Prawdziwa karta wielowalutowa już dostępna w Cinkciarz.pl

7 paź 2020 11:00|Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl odsłania mocne karty. Ogłosił właśnie to, na co wszyscy czekali – udostępnienie wielowalutowych kart płatniczych wraz z dedykowaną aplikacją mobilną. Co więcej, w promocji na start jedyny koszt posiadania karty, czyli opłata za wydanie, wynosi 0 zł. Oprócz tradycyjnego plastiku dostępna jest też wersja wirtualna.

Prawdziwa karta wielowalutowa

  • Cinkciarz.pl promuje produkt jako kartę do płatności na co dzień, w sklepach i w internecie oraz wypłat z bankomatów na całym świecie.
  • Sprzeciwiając się bankowym praktykom, fintech stawia na prostotę i transparentność. Proponuje kartę bez stałych opłat, nieoczekiwanych kosztów, skomplikowanych umów i warunków do spełnienia.
  • Można nią płacić w ponad 160 walutach wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa.
  • Dostęp do darmowych rachunków w aż 20 walutach to oferta, której na próżno szukać w większości banków. Dzięki nim można wykonywać transakcje bez przewalutowania.
  • Fintech oferuje unikalne rozwiązanie pomagające zwiększyć bezpieczeństwo środków, oparte na dwóch saldach. By płacić kartą, należy najpierw zasilić portfel walutowy, gdzie można też wymienić walutę, a następnie przesunąć dowolną kwotę na kartę.
  • Cinkciarz.pl przygotował dwa warianty karty: fizyczną i wirtualną. W ofercie na start kartę fizyczną można zamówić za darmo. Wersja wirtualna zawsze wydawana jest bez kosztów.
  • Dostępna jest również intuicyjna aplikacja mobilna do zarządzania saldami, opcjami płatności i ustawieniami karty.

Masz to jak w banku? Może być lepiej

Wielowalutowa karta płatnicza bez zobowiązań i nieoczekiwanych kosztów – tak Cinkciarz.pl zachęca do zamówienia nowości w ofercie portalu. Ma służyć klientom nie tylko podczas dalekich wojaży czy zakupów w zagranicznych sklepach internetowych, ale przede wszystkim na co dzień, do płatności w polskich złotych. Jak Cinkciarz.pl chce do tego przekonać klientów? O tym poniżej.

Karta dostępna w portalu Cinkciarz.pl jest darmową i wygodną alternatywą dla debetówek oferowanych przez banki, a posiadanie konta walutowego w banku staje się zbędne. Klienci otrzymują produkt bez stałych opłat i innych nieprzyjemnych niespodzianek w postaci wymaganej liczby transakcji. Darmowe są: płatności we wszystkich walutach, 20 rachunków walutowych, doładowanie karty i przelew środków do portfela walutowego, wypłaty z bankomatów na całym świecie, a na start również wydanie fizycznej karty.

Współpraca z sektorem fintech jest dla Visa ważnym elementem strategii. – Mamy wieloletnie doświadczenie we wspieraniu i rozwijaniu nowych technologii w sektorze płatności oraz w pracy z fintechami – zarówno jako inwestor, jak i partner – wspierając firmy w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań. Pod wieloma względami to właśnie Visa może być postrzegana jako pierwszy fintech na świecie z ponad 60-letnią historią tworzenia innowacji płatniczych. W tym czasie zbudowaliśmy globalny ekosystem i zebraliśmy mnóstwo doświadczeń, którymi teraz chętnie dzielimy się, by pomagać branży i firmom takim jak Conotoxia i Cinkciarz.pl w ich dalszym rozwoju ­– skomentował Sebastian Geldner, Head of Business Development, Central Eastern Europe, Visa.

W wielu walutach i na co dzień

Nie bez powodu kartę określa się jako wielowalutową. Można nią płacić w ponad 160 walutach wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa. Klienci mają dostęp do darmowych rachunków w złotych i 19 innych walutach, dzięki czemu unikają wysokich kosztów za przewalutowanie. To ewenement na polskim rynku, ponieważ banki zazwyczaj oferują możliwość podpięcia maksymalnie 3-4 rachunków walutowych do jednej karty i pobierają niemałe opłaty miesięczne za jej posiadanie. Fintech oferuje to za darmo – bez nerwów, zbędnej biurokracji i wychodzenia z domu.

– Nasza nowość to mieszanka idealna: łączy możliwości karty płatniczej z usługą korzystnej wymiany walut. To odpowiedź na skomplikowane produkty bankowe z wysokimi opłatami, barbarzyńskimi kosztami przewalutowania i utrudnionym dostępem do ustawień bezpieczeństwa – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl. – Oferta skierowana jest zarówno do klientów, którzy szukają darmowego konta i karty do płatności w złotych, jak i do płacących w innych walutach w internecie czy za granicą.

Cinkciarz.pl proponuje klientom unikalny model zarządzania pieniędzmi na karcie oparty na dwóch saldach. Jedno saldo to środki w portfelu walutowym, gdzie można również wymienić walutę. Drugie służy do płatności kartą. By z niej skorzystać, wystarczy przesunąć dowolną kwotę z portfela na kartę. Doładowania są natychmiastowe. To rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo środków oraz zachęca do kontroli wydatków i świadomego oszczędzania. Na karcie można przechowywać środki na bieżące wydatki, resztę pozostawiając w portfelu, gdzie będą one bezpieczne w razie kradzieży karty.

Dla tradycjonalistów i nowoczesnych

Cinkciarz.pl udostępnia dwa warianty karty: fizyczną i wirtualną. Tradycyjny plastik można zamówić z dostawą do domu. Warto się spieszyć, bo z okazji premiery karta wydawana jest za darmo. Służy do płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie oraz wypłat z bankomatów na całym świecie. W ofercie portalu znajdziemy również wersję wirtualną do płatności online. Można z niej korzystać natychmiast po zamówieniu, a fakt, że nie da się jej zgubić, zapewnia jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa. Cinkciarz.pl zapowiedział, że w pierwszym kwartale 2021 planuje umożliwić podpięcie karty do Google Pay i Apple Pay, dzięki czemu klienci zapłacą w sklepach stacjonarnych również za pomocą telefonu lub smartwatcha.

Fintech udostępnił także wygodne i intuicyjne narzędzie do obsługi karty – aplikację mobilną na Android i iOS. Poza zamówieniem karty czy doładowaniem salda umożliwia ona zmianę limitów i PIN-u, a także blokadę karty. W razie potrzeby można również zdecydować o wyłączeniu możliwości wypłat gotówki lub płatności zbliżeniowych, zagranicznych czy internetowych.

Więcej informacji o nowości od Cinkciarz.pl znajduje się na stronie: https://cinkciarz.pl/karty-wielowalutowe.

Kartę wielowalutową oferuje spółka Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

7 paź 2020 11:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

1 paź 2020 9:00

Cinkciarz.pl wprowadza własny krój pisma „Conotoxia”

18 wrz 2020 9:00

Mobilna autoryzacja w Cinkciarz.pl

16 wrz 2020 9:00

Ponad 2,1 miliona pobrań aplikacji Cinkciarz.pl

3 wrz 2020 9:00

Superszybki wzrost Cinkciarz.pl w czasach koronawirusa

30 lip 2020 9:00

Cinkciarz.pl przenosi zorganizowaną część przedsiębiorstwa do BigScreen Defense

23 lip 2020 9:00

Audyt walutowy od Cinkciarz.pl – sprawdź, czy Twoja firma może zaoszczędzić na wymianie walut

Atrakcyjne kursy 27 walut