Wymieniaj waluty

Wymieniaj waluty
i zdobywaj darmowe losy.

Pula nagród: 500 000 zł

Weź udział w loterii >

Prawdziwa karta wielowalutowa już dostępna w Cinkciarz.pl

7 paź 2020 11:00|Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl odsłania mocne karty. Ogłosił właśnie to, na co wszyscy czekali – udostępnienie wielowalutowych kart płatniczych wraz z dedykowaną aplikacją mobilną. Co więcej, w promocji na start jedyny koszt posiadania karty, czyli opłata za wydanie, wynosi 0 zł. Oprócz tradycyjnego plastiku dostępna jest też wersja wirtualna.

Prawdziwa karta wielowalutowa

  • Cinkciarz.pl promuje produkt jako kartę do płatności na co dzień, w sklepach i w internecie oraz wypłat z bankomatów na całym świecie.
  • Sprzeciwiając się bankowym praktykom, fintech stawia na prostotę i transparentność. Proponuje kartę bez stałych opłat, nieoczekiwanych kosztów, skomplikowanych umów i warunków do spełnienia.
  • Można nią płacić w ponad 160 walutach wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa.
  • Dostęp do darmowych rachunków w aż 20 walutach to oferta, której na próżno szukać w większości banków. Dzięki nim można wykonywać transakcje bez przewalutowania.
  • Fintech oferuje unikalne rozwiązanie pomagające zwiększyć bezpieczeństwo środków, oparte na dwóch saldach. By płacić kartą, należy najpierw zasilić portfel walutowy, gdzie można też wymienić walutę, a następnie przesunąć dowolną kwotę na kartę.
  • Cinkciarz.pl przygotował dwa warianty karty: fizyczną i wirtualną. W ofercie na start kartę fizyczną można zamówić za darmo. Wersja wirtualna zawsze wydawana jest bez kosztów.
  • Dostępna jest również intuicyjna aplikacja mobilna do zarządzania saldami, opcjami płatności i ustawieniami karty.

Masz to jak w banku? Może być lepiej

Wielowalutowa karta płatnicza bez zobowiązań i nieoczekiwanych kosztów – tak Cinkciarz.pl zachęca do zamówienia nowości w ofercie portalu. Ma służyć klientom nie tylko podczas dalekich wojaży czy zakupów w zagranicznych sklepach internetowych, ale przede wszystkim na co dzień, do płatności w polskich złotych. Jak Cinkciarz.pl chce do tego przekonać klientów? O tym poniżej.

Karta dostępna w portalu Cinkciarz.pl jest darmową i wygodną alternatywą dla debetówek oferowanych przez banki, a posiadanie konta walutowego w banku staje się zbędne. Klienci otrzymują produkt bez stałych opłat i innych nieprzyjemnych niespodzianek w postaci wymaganej liczby transakcji. Darmowe są: płatności we wszystkich walutach, 20 rachunków walutowych, doładowanie karty i przelew środków do portfela walutowego, wypłaty z bankomatów na całym świecie, a na start również wydanie fizycznej karty.

Współpraca z sektorem fintech jest dla Visa ważnym elementem strategii. – Mamy wieloletnie doświadczenie we wspieraniu i rozwijaniu nowych technologii w sektorze płatności oraz w pracy z fintechami – zarówno jako inwestor, jak i partner – wspierając firmy w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań. Pod wieloma względami to właśnie Visa może być postrzegana jako pierwszy fintech na świecie z ponad 60-letnią historią tworzenia innowacji płatniczych. W tym czasie zbudowaliśmy globalny ekosystem i zebraliśmy mnóstwo doświadczeń, którymi teraz chętnie dzielimy się, by pomagać branży i firmom takim jak Conotoxia i Cinkciarz.pl w ich dalszym rozwoju ­– skomentował Sebastian Geldner, Head of Business Development, Central Eastern Europe, Visa.

W wielu walutach i na co dzień

Nie bez powodu kartę określa się jako wielowalutową. Można nią płacić w ponad 160 walutach wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa. Klienci mają dostęp do darmowych rachunków w złotych i 19 innych walutach, dzięki czemu unikają wysokich kosztów za przewalutowanie. To ewenement na polskim rynku, ponieważ banki zazwyczaj oferują możliwość podpięcia maksymalnie 3-4 rachunków walutowych do jednej karty i pobierają niemałe opłaty miesięczne za jej posiadanie. Fintech oferuje to za darmo – bez nerwów, zbędnej biurokracji i wychodzenia z domu.

– Nasza nowość to mieszanka idealna: łączy możliwości karty płatniczej z usługą korzystnej wymiany walut. To odpowiedź na skomplikowane produkty bankowe z wysokimi opłatami, barbarzyńskimi kosztami przewalutowania i utrudnionym dostępem do ustawień bezpieczeństwa – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl. – Oferta skierowana jest zarówno do klientów, którzy szukają darmowego konta i karty do płatności w złotych, jak i do płacących w innych walutach w internecie czy za granicą.

Cinkciarz.pl proponuje klientom unikalny model zarządzania pieniędzmi na karcie oparty na dwóch saldach. Jedno saldo to środki w portfelu walutowym, gdzie można również wymienić walutę. Drugie służy do płatności kartą. By z niej skorzystać, wystarczy przesunąć dowolną kwotę z portfela na kartę. Doładowania są natychmiastowe. To rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo środków oraz zachęca do kontroli wydatków i świadomego oszczędzania. Na karcie można przechowywać środki na bieżące wydatki, resztę pozostawiając w portfelu, gdzie będą one bezpieczne w razie kradzieży karty.

Dla tradycjonalistów i nowoczesnych

Cinkciarz.pl udostępnia dwa warianty karty: fizyczną i wirtualną. Tradycyjny plastik można zamówić z dostawą do domu. Warto się spieszyć, bo z okazji premiery karta wydawana jest za darmo. Służy do płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie oraz wypłat z bankomatów na całym świecie. W ofercie portalu znajdziemy również wersję wirtualną do płatności online. Można z niej korzystać natychmiast po zamówieniu, a fakt, że nie da się jej zgubić, zapewnia jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa. Cinkciarz.pl zapowiedział, że w pierwszym kwartale 2021 planuje umożliwić podpięcie karty do Google Pay i Apple Pay, dzięki czemu klienci zapłacą w sklepach stacjonarnych również za pomocą telefonu lub smartwatcha.

Fintech udostępnił także wygodne i intuicyjne narzędzie do obsługi karty – aplikację mobilną na Android i iOS. Poza zamówieniem karty czy doładowaniem salda umożliwia ona zmianę limitów i PIN-u, a także blokadę karty. W razie potrzeby można również zdecydować o wyłączeniu możliwości wypłat gotówki lub płatności zbliżeniowych, zagranicznych czy internetowych.

Więcej informacji o nowości od Cinkciarz.pl znajduje się na stronie: https://cinkciarz.pl/karty-wielowalutowe.

Kartę wielowalutową oferuje spółka Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

7 paź 2020 11:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

1 paź 2020 9:00

Cinkciarz.pl wprowadza własny krój pisma „Conotoxia”

18 wrz 2020 9:00

Mobilna autoryzacja w Cinkciarz.pl

16 wrz 2020 9:00

Ponad 2,1 miliona pobrań aplikacji Cinkciarz.pl

3 wrz 2020 9:00

Superszybki wzrost Cinkciarz.pl w czasach koronawirusa

30 lip 2020 9:00

Cinkciarz.pl przenosi zorganizowaną część przedsiębiorstwa do BigScreen Defense

23 lip 2020 9:00

Audyt walutowy od Cinkciarz.pl – sprawdź, czy Twoja firma może zaoszczędzić na wymianie walut

Atrakcyjne kursy 28 walut