Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Audyt walutowy od Cinkciarz.pl – sprawdź, czy Twoja firma może zaoszczędzić na wymianie walut

23 lip 2020 9:00|Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl startuje z unikalnym na rynku narzędziem dla firm do kompleksowej analizy kursów walut. Audyt walutowy porówna kurs transakcji wykonanej w przeszłości w banku lub innej instytucji z realnym kursem Cinkciarz.pl w analogicznym czasie.

Audyt walutowy od Cinkciarz.pl

  • Audyt od Cinkciarz.pl sprawdzi, czy firmy w przeszłości przepłacały na wymianie walut.
  • Aby otrzymać spersonalizowany raport, wystarczy wypełnić formularz z danymi wykonanych transakcji i podać adres e-mail.
  • Oprócz porównania historycznych kursów audyt prezentuje wykresy walutowe i autorski przegląd rynku z komentarzami ekspertów.
  • Fintech zachęca do szczegółowego sprawdzenia warunków współpracy z obecnym partnerem na rynku walutowym.
  • Cinkciarz.pl zapowiada uruchomienie usługi abonamentowej “Audyt PRO” dla korporacji i innych dużych spółek, które potrzebują stałej analizy kosztowej wykonanych transakcji.

Portal udostępniający wielowalutowe usługi finansowe stawia na transparentność i udowadnia, że nie ma nic do ukrycia. Oferuje firmom audyt kursów historycznych transakcji w celu optymalizacji kosztowej. Stawka jest wysoka. W puli są tysiące złotych, które firmy prawdopodobnie przepłacają na prostych transakcjach walutowych.

Jak działa audyt walutowy? W wygodnym formularzu na https://cinkciarz.pl/biznes/audyt-walutowy przedstawiciel firmy samodzielnie uzupełnia szczegóły transakcji wymiany walut wykonanych w ciągu ostatnich 5 lat u konkurencji Cinkciarz.pl: parę walutową, kurs transakcji i datę wykonania. Wystarczy podać parametry jednej transakcji, choć dla pełniejszego porównania portal zaleca wprowadzenie minimum trzech.

Firmy zwracające uwagę na koszty obsługi nie muszą być klientem fintechu, aby zamówić audyt. Wystarczy, że podadzą adres e-mail, a otrzymają spersonalizowany raport. Audyt zawiera przegląd historycznych transakcji ze wskazaniem różnic pomiędzy kursami banku lub innej instytucji, a Cinkciarz.pl. Oprócz analizy kosztowej zaprezentowane są również wykresy oraz autorski przegląd rynku walutowego z kalendarzem wydarzeń i komentarzami wielokrotnie nagradzanych analityków Cinkciarz.pl. To wszystko po to, by pokazać firmom szerszy kontekst zmian zachodzących na rynkach finansowych.

– Każdy, kto zamówi u nas audyt walutowy, dostanie darmowy, spersonalizowany raport swoich historycznych transakcji. Nie boimy się porównania z konkurencją. Zaufanie, uczciwość i odpowiednie warunki finansowe to podstawy do długoletniej i owocnej współpracy z klientem – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl. – Zachęcamy, aby przestać oceniać warunki wymiany tylko na podstawie przypuszczenia. Warto sprawdzić całą historię współpracy z partnerem na rynku walutowym – to swoisty test – dodaje Robert Błaszczyk, Head of Strategic Clients Department, odpowiedzialny za segment biznesowy.

Cinkciarz.pl ma w planach uruchomienie usługi abonamentowej w wersji PRO. Stała analiza transakcji i sygnały optymalizacyjne to rozwiązania dedykowane międzynarodowym korporacjom, spółkom notowanym na GPW i globalnym funduszom inwestycyjnym posiadającym ekspozycję walutową. Audyt PRO będzie w pełni konfigurowalny – dodatkowo dostępne będą m.in. szczegółowe rejestry aktywów, w tym transakcji terminowych i opcyjnych. Moduł odpowiedzialny za sygnały optymalizacyjne będzie wykorzystywał procesy “AI accelerated analytics”, rozwijane przez Cinkciarz.pl w ramach prac swojego działu Data Science.

Audyt walutowy dla Twojej firmy zamówisz na stronie: https://cinkciarz.pl/biznes/audyt-walutowy.

23 lip 2020 9:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

7 lip 2020 9:00

Prognozy walutowe Cinkciarz.pl najlepsze w wielu regionach świata

19 cze 2020 9:00

Cinkciarz.pl wprowadza usługę przelewów masowych

10 cze 2020 14:00

Cinkciarz.pl na prestiżowej liście Polskich Gepardów

10 cze 2020 8:50

W Cinkciarz.pl mieszkańcy Danii zapłacą kartami Visa Dankort

29 maj 2020 13:49

Cinkciarz.pl wygrywa z Mastercard w sądzie unijnym w 12 sprawach dotyczących znaków towarowych

28 maj 2020 9:00

Cinkciarz.pl z awansem na Liście 500

Atrakcyjne kursy 27 walut