Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Ponad 2,1 miliona pobrań aplikacji Cinkciarz.pl

16 wrz 2020 9:00|Cinkciarz.pl

Polski fintech świętuje bezprecedensowy sukces swojej aplikacji. Wymiana Walut na Androida została pobrana już ponad 2,1 miliona razy. To wynik nieosiągalny dla krajowej konkurencji Cinkciarz.pl, a także dla wielu banków.

Ponad 2,1 miliona pobrań aplikacji Cinkciarz.pl

Aplikacja do ekspresowej wymiany walut po atrakcyjnych kursach stała się hitem 2020 roku. Przekraczając 2,1 miliona pobrań z Google Play, odnotowała 110-procentowy wzrost w porównaniu do ubiegłego roku. Sensacyjny wynik Cinkciarz.pl daje mu druzgocącą przewagę nad konkurencją z branży.

Konkurencja? Jaka konkurencja!

Gigantyczne zainteresowanie aplikacją plasuje ją w światowej czołówce firm z branży walutowej. Niewielu globalnych konkurentów Cinkciarz.pl może pochwalić się takim wynikiem. Wagi sprawie dodaje fakt, że mowa tu o firmach dysponujących znacznie wyższymi budżetami marketingowymi i opierających się na zewnętrznym finansowaniu, w przeciwieństwie do Cinkciarz.pl.

Na lokalnym rynku polska aplikacja nie ma sobie równych. Żaden z krajowych konkurentów nie przekroczył nawet progu stanowiącego 5% rezultatu polskiego fintechu. Najnowsze recenzje aplikacji to pochwała jej wielofunkcyjności i prostej obsługi. Dominację firmy potwierdzają wyniki wyszukiwania w Google Play. Wpisując słowa „wymiana walut” to właśnie aplikację Cinkciarz.pl zobaczymy na pierwszym miejscu.

Ponad 2 miliony powodów do dumy

W pierwszym półroczu 2020 r. aplikację Cinkciarz.pl pobrano aż 676 tys. razy. Tylko w drugim kwartale liczba pobrań była prawie cztery razy wyższa niż rok wcześniej, a w jeden z majowych dni, w porównaniu do tego samego dnia w 2019 r., wzrosła o 2700%.

Czy przekroczenie progu 2 milionów pobrań to powód do dumy? – Wystarczy wyobrazić sobie, że w Google Play znajdziemy aktualnie ok. 3 milionów aplikacji. Tylko 1,4% z nich przekroczyło próg miliona instalacji. Nasza aplikacja już podwoiła ten wynik! – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Aplikację Wymiana Walut można pobrać z Google Play lub App Store. Cinkciarz.pl udostępnia również Przekazy Pieniężne i Kursy Kryptowalut.

16 wrz 2020 9:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

3 wrz 2020 9:00

Superszybki wzrost Cinkciarz.pl w czasach koronawirusa

30 lip 2020 9:00

Cinkciarz.pl przenosi zorganizowaną część przedsiębiorstwa do BigScreen Defense

23 lip 2020 9:00

Audyt walutowy od Cinkciarz.pl – sprawdź, czy Twoja firma może zaoszczędzić na wymianie walut

7 lip 2020 9:00

Prognozy walutowe Cinkciarz.pl najlepsze w wielu regionach świata

19 cze 2020 9:00

Cinkciarz.pl wprowadza usługę przelewów masowych

10 cze 2020 14:00

Cinkciarz.pl na prestiżowej liście Polskich Gepardów

Atrakcyjne kursy 27 walut