Cinkciarz.pl z aplikacją na Apple Watch

13.08.2015 12:45|Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl przygotował aplikację na inteligentne zegarki Apple. Dzięki niej użytkownicy smartwatchy mogą w wygodny sposób sprawdzić aktualne kursy wszystkich oferowanych przez serwis walut.

Korzystając z Apple Watch zrobisz zdjęcie, sprawdzisz pogodę, zmierzysz tętno. Możesz zapomnieć o kartach płatniczych, pilotach, biletach na przedstawienia. Funkcje zegarka pozwalają m.in. na dokonywanie płatności, rezerwacji, a nawet otwierają drzwi i zapalają światło. To oczywiście tylko ułamek możliwości.

Aplikację na Apple Watch przygotował także Cinkciarz.pl. Dzięki niej użytkownicy inteligentnych zegarków mogą obserwować kursy wszystkich oferowanych przez kantor walut. Jednocześnie cztery najpopularniejsze (CHF, EUR, USD, GBP) są wyróżnione na ekranie głównym. Aplikacja pozwala na aktualizację informacji co 15 sekund.

Stworzenie aplikacji na Apple Watch jest zgodne z realizowaną strategią firmy. Nasza oferta jest już dostępna na wszystkich najważniejszych systemach (iOS, Android, Windows Phone czy BlackBerry) oraz urządzeniach (telefony, tablety, telewizory). To szereg praktycznych rozwiązań zbudowanych w oparciu o nowoczesne technologie. W tym kierunku rozwija się serwis i takich rozwiązań klienci mogą się spodziewać w przyszłości - tłumaczy Kamil Sahaj, dyrektor działu marketingu Cinkciarz.pl.

Internetowy serwis wymiany walut był jedną z pierwszych finansowych firm na świecie, które stworzyły aplikację na Google Glass™. Cinkciarz.pl jest także pierwszym polskim kantorem internetowym z aplikacją na Android Wear.


Zobacz również:

31.07.2015 | 18:50

Kursy walut Cinkciarz.pl na telewizorach LG

Aplikacja na telewizory marki LG, stworzona przez popularny serwis wymiany walut Cinkciarz.pl, to...

24.06.2015 | 09:11

Kursy walut Cinkciarz.pl na zegarki z systemem Android

Inteligentny zegarek to kolejny elektroniczny gadżet, który ma ułatwić nam życie. Do czego jest n...

15.05.2015 | 11:58

Cinkciarz.pl na 27 miejscu listy Rzeczpospolitej

Po raz kolejny Cinkciarz.pl zajął wysokie miejsca w prestiżowym rankingu „Rzeczpospolitej”. „List...

28.04.2015 | 10:23

Licencja instytucji płatniczej dla spółki z grupy Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl jako międzynarodowy dostawca usług finansowych online wejdzie na rynek przekazów pie...

Rozpocznij chat