Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Kursy walut Cinkciarz.pl na telewizorach LG

31 lip 2015 18:50|Cinkciarz.pl

Aplikacja na telewizory marki LG, stworzona przez popularny serwis wymiany walut Cinkciarz.pl, to kolejny produkt przeznaczony dla użytkowników Smart TV. Oprogramowanie jest już dostępne na platformie LG SmartWorld.

Zaprezentowana aplikacja pozwala na śledzenie kursów 24 walut oferowanych przez serwis. Klienci mogą również skorzystać z kalkulatora walutowego, aby przeliczyć wartość planowanych transakcji. Oprogramowanie umożliwia także dostęp do filmów instruktażowych. Materiały wideo przeprowadzą klientów przez poszczególne etapy korzystania z usług kantoru, m.in. w procesie generowania hasła czy dodawania kont bankowych. Te krótkie filmy omawiające funkcje dostępne są na stronie internetowej serwisu.

W zakładce „Nowości” użytkownicy odnajdą informacje na temat aktualnej oferty firmy oraz komunikaty skierowane do jej klientów. Aplikacja zawiera także podstawowe informacje na temat spółki oraz oferuje dostęp do komentarzy przygotowywanych przez analityków walutowych. Aktualizowane kilka razy dziennie eksperckie materiały dotyczą aktualnych wydarzeń gospodarczych i kluczowych zdarzeń na światowych rynkach finansowych.

Nowa aplikacja jest dostępna za pośrednictwem platformy LG SmartWorld. Jej instalacja trwa kilka sekund. Wszystkie zakładki zostały precyzyjnie zaprojektowane, dzięki czemu przyjazny interfejs pozwala na intuicyjne korzystanie z jej funkcji.

Aplikacja na LG to kolejny produkt Cinkciarz.pl na Smart TV. Od 2013 r. mogą z niego korzystać również użytkownicy telewizorów marki Samsung.

Internetowy serwis wymiany walut jest jedną z pierwszych finansowych firm na świecie, które stworzyły aplikację na Google Glass™. Cinkciarz.pl jest także pierwszym polskim kantorem internetowym z aplikacją na Android Wear.

Instrukcja instalacji aplikacji Cinkciarz.pl dla LG Smart TV.

31 lip 2015 18:50|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

24 cze 2015 9:11

Kursy walut Cinkciarz.pl na zegarki z systemem Android

15 maj 2015 15:20

Spot konkursowy "Wymień walutę i wygraj bilety" II

15 maj 2015 11:58

Cinkciarz.pl na 27 miejscu listy Rzeczpospolitej

28 kwi 2015 10:23

Licencja instytucji płatniczej dla spółki z grupy Cinkciarz.pl

24 mar 2015 9:26

Cinkciarz.pl podpisał umowę z Plusem

4 mar 2015 17:40

Cinkciarz.pl podpisał umowę z KPMG

Atrakcyjne kursy 27 walut