Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Conotoxia i Cinkciarz.pl na bokserskim ringu „Creed II”

21 lis 2018 8:38|Cinkciarz.pl

Conotoxia, marka z grupy, do której należy także Cinkciarz.pl, pojawi się w filmie „Creed II”. W oczekiwaniu na jego premierę można już obejrzeć specjalny materiał promocyjny z gwiazdami obsady: Michaelem B. Jordanem oraz debiutującym na wielkim ekranie Florianem „Big Nasty” Munteanu.

Kadr z filmu Creed II

Amerykańska premiera „Creed II”, najnowszej części legendarnej sagi o Rockym Balboa z Michaelem B. Jordanem i Sylvestrem Stallone, odbędzie się 21 listopada (dystrybucja: Metro Goldwyn Mayer Pictures). W Polsce film trafi do kin 23 listopada (międzynarodowa dystrybucja: Warner Bros. Pictures).

- Biznesowa strona naszego zaangażowania w „Creed II” jest oczywista. Pojawiając się w ekscytującym filmie z udziałem wielkich hollywoodzkich gwiazd, takich jak Sylvester Stallone i Dolph Lundgren, zyskujemy globalną ekspozycję naszej międzynarodowej marki Conotoxia — mówi Marcin Pióro, właściciel spółek z grupy Conotoxia Holding, w tym marek Conotoxia i Cinkciarz.pl. Należący do niego portal finansowy udostępnia różnorodne usługi online: przelewy pieniężne, płatności, wymianę walut i handel Forex.

Obie marki, polska Cinkciarz.pl i międzynarodowa Conotoxia, będą mocno zaangażowane w kampanię promocyjną „Creed II”. Logotyp Conotoxia otrzymał atrakcyjną ekspozycję wokół ringu w finałowej scenie walki pomiędzy Adonisem Creed i Viktorem Drago.

„Creed II” jest kontynuacją nominowanego do Oscara filmu z 2015 r. w reżyserii Ryana Cooglera. W sequelu występują m.in. Sylvester Stallone, Florian „Big Nasty” Munteanu, Tessa Thompson, Dolph Lundgren i Phylicia Rashad.

Produkcja w reżyserii Stevena Caple Jr. powstała na podstawie scenariusza autorstwa Juela Taylora i Sylvestra Stallone’a. Historia Saschy Penna i Cheo Hodari Cokera została oparta na postaciach wykreowanych przez Sylvestra Stallone’a.

Materiał wideo z udziałem Jordana i Munteanu zachęcający do obejrzenia „Creed II”, będzie wyświetlany w kinach oraz promowany w mediach społecznościowych Conotoxia i Cinkciarz.pl.

Zobacz trailer „Creed II” oraz film promocyjny Cinkciarz.pl.

21 lis 2018 8:38|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

14 lis 2018 10:01

Właściciel Cinkciarz.pl z tytułem Digital Shapers

25 paź 2018 7:58

Cinkciarz Collect - nowa usługa B2B na portalu finansowym Cinkciarz.pl

23 paź 2018 12:21

Cinkciarz.pl & Forza Horizon 4

22 paź 2018 8:57

Partnerstwo Cinkciarz.pl i Microsoft: do 30% zniżki na grę Forza Horizon 4 oraz konsolę Xbox One

8 paź 2018 10:06

Google Pay™ - nowość w ofercie portalu Cinkciarz.pl

5 paź 2018 8:59

Ranking agencji Bloomberg: Cinkciarz.pl zdobywa podium na wielu kontynentach

Atrakcyjne kursy 27 walut