Conotoxia i Cinkciarz.pl na bokserskim ringu „Creed II”

21 lis 2018 8:38|Cinkciarz.pl

Conotoxia, marka z grupy, do której należy także Cinkciarz.pl, pojawi się w filmie „Creed II”. W oczekiwaniu na jego premierę można już obejrzeć specjalny materiał promocyjny z gwiazdami obsady: Michaelem B. Jordanem oraz debiutującym na wielkim ekranie Florianem „Big Nasty” Munteanu.

Kadr z filmu Creed II

Amerykańska premiera „Creed II”, najnowszej części legendarnej sagi o Rockym Balboa z Michaelem B. Jordanem i Sylvestrem Stallone, odbędzie się 21 listopada (dystrybucja: Metro Goldwyn Mayer Pictures). W Polsce film trafi do kin 23 listopada (międzynarodowa dystrybucja: Warner Bros. Pictures).

- Biznesowa strona naszego zaangażowania w „Creed II” jest oczywista. Pojawiając się w ekscytującym filmie z udziałem wielkich hollywoodzkich gwiazd, takich jak Sylvester Stallone i Dolph Lundgren, zyskujemy globalną ekspozycję naszej międzynarodowej marki Conotoxia — mówi Marcin Pióro, właściciel spółek z grupy Conotoxia Holding, w tym marek Conotoxia i Cinkciarz.pl. Należący do niego portal finansowy udostępnia różnorodne usługi online: przelewy pieniężne, płatności, wymianę walut i handel Forex.

Obie marki, polska Cinkciarz.pl i międzynarodowa Conotoxia, będą mocno zaangażowane w kampanię promocyjną „Creed II”. Logotyp Conotoxia otrzymał atrakcyjną ekspozycję wokół ringu w finałowej scenie walki pomiędzy Adonisem Creed i Viktorem Drago.

„Creed II” jest kontynuacją nominowanego do Oscara filmu z 2015 r. w reżyserii Ryana Cooglera. W sequelu występują m.in. Sylvester Stallone, Florian „Big Nasty” Munteanu, Tessa Thompson, Dolph Lundgren i Phylicia Rashad.

Produkcja w reżyserii Stevena Caple Jr. powstała na podstawie scenariusza autorstwa Juela Taylora i Sylvestra Stallone’a. Historia Saschy Penna i Cheo Hodari Cokera została oparta na postaciach wykreowanych przez Sylvestra Stallone’a.

Materiał wideo z udziałem Jordana i Munteanu zachęcający do obejrzenia „Creed II”, będzie wyświetlany w kinach oraz promowany w mediach społecznościowych Conotoxia i Cinkciarz.pl.

Zobacz trailer „Creed II” oraz film promocyjny Cinkciarz.pl.

21 lis 2018 8:38|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

14 lis 2018 10:01

Właściciel Cinkciarz.pl z tytułem Digital Shapers

25 paź 2018 7:58

Cinkciarz Collect - nowa usługa B2B na portalu finansowym Cinkciarz.pl

22 paź 2018 8:57

Partnerstwo Cinkciarz.pl i Microsoft: do 30% zniżki na grę Forza Horizon 4 oraz konsolę Xbox One

8 paź 2018 10:06

Google Pay™ - nowość w ofercie portalu Cinkciarz.pl

5 paź 2018 8:59

Ranking agencji Bloomberg: Cinkciarz.pl zdobywa podium na wielu kontynentach

3 paź 2018 16:47

Nowość w ofercie Cinkciarz.pl: ekspresowe opłacanie przekazów pieniężnych z 38 banków w 6 krajach

Atrakcyjne kursy 28 walut

Rozpocznij chat