Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

HalCash, limity wartości transakcji i CinkciarzBot

12 lut 2013 22:56|Cinkciarz.pl

Wprowadziliśmy system HalCash umożliwiający wypłatę środków z kantoru Cinkciarz.pl przez bankomat, opcję limitu wartości transakcji, a także CinkciarzBota dla GG.

HalCash

HalCash to nowatorski system służący do wypłaty PLN z portfela walutowego za pomocą bankomatu. Do zrealizowania transakcji wystarczy telefon komórkowy.

Transakcja jest realizowana w czasie rzeczywistym, odbiór pieniędzy z bankomatu jest możliwy natychmiast po otrzymaniu SMS-a z kodem referencyjnym, a gotówkę można wypłacić przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Dowiedz się więcej o systemie HalCash.

Limit wartości transakcji

Opcja limitu wartości transakcji zwiększa kontrolę nad wymianą walut. Po ustawieniu limitu nie będzie już możliwości pomyłki przy wprowadzaniu kwoty. Opcja jest przydatna szczególnie w sytuacji, kiedy wiedzą Państwo, że nie wymieniają w Cinkciarz.pl kwot większych niż np. równowartość 1000 PLN. Wówczas, przy błędnym wprowadzeniu np. równowartości 10 000 PLN opcja limitu zatrzyma proces zakładania transakcji. Domyślnie dla użytkownika ustawiony jest limit wartości transakcji 5000 PLN.

Aby użyć lub edytować opcję limitu wartości transakcji wybierz opcję Twój profil, a następnie Ustawienia. Wprowadź wartość limitu transakcji (np. 1000 PLN) i potwierdź przyciskiem zapisz. Jeśli nie chcesz limitu wartości transakcji wprowadź wartość 0 i zapisz ustawienia.

CinkciarzBot

Kolejną nowością w kantorze Cinkciarz.pl jest CinkciarzBot, czyli internetowy bot informacyjny dostępny w komunikatorze GG. Oferuje kursy kupna i sprzedaży wszystkich walut w naszej ofercie. CinkciarzBot jest dostępny pod numerem GG: 45501798. Aby poznać wszystkie funkcje bota, wprowadź komendę “pomoc”.

Jednorazowe tytuły przelewów

W celu przyspieszenia księgowania zasileń portfela, wprowadziliśmy jednorazowe tytuły przelewów. Odtąd każde nowe zasilenie portfela walutowego posiadać będzie indywidualny tytuł, który może być użyty tylko jeden raz. W związku z tym należy pamiętać, aby przy dokonywaniu kolejnych zasileń portfela, za każdym razem kopiować tytuły transakcji ręcznie.

Ponowne użycie tytułu przelewu lub błędne przepisanie go do systemu bankowego, spowoduje opóźnienie w księgowaniu zasilenia portfela. Każdy tytuł jest aktywny przez 10 dni, użycie go po tym czasie opóźni zasilenie portfela.

12 lut 2013 22:56|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

7 lut 2013 14:59

Darmowa aplikacja oraz komentarze na e-mail

18 gru 2012 17:14

Wersja mobilna - uzupełnienie

6 gru 2012 18:07

Kolejne banki i funkcjonalności

13 lis 2012 18:32

Nowe banki, karta i komentarze

25 paź 2012 18:37

Angielska wersja serwisu Cinkciarz.pl

25 paź 2012 18:00

Nowości w Cinkciarz.pl

Atrakcyjne kursy 27 walut