Nowe banki, karta i komentarze

13.11.2012 18:32

W naszej ofercie pojawiły się banki Credit Agricole i BOŚ, czwarta karta walutowa (PLN) oraz komentarze walutowe Cinkciarz.pl.

Podnosząc standard obsługi klienta poszerzyliśmy naszą ofertę o Credit Agricole i Bank Ochrony Środowiska. Wszystkie przelewy w ramach tych banków są darmowe. Obecnie posiadamy rachunki w 26 bankach.

Ponadto dodaliśmy kartę przedpłaconą na okaziciela The Easy Way To Pay In Poland (PLN), która pozwala na dokonywanie transakcji bezgotówkowych jak i gotówkowych na całym świecie. Karta umożliwia także transakcje na odległość. Transakcje dokonane kartą autoryzowane są w trybie online, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo dokonywanych transakcji. Z naszą kartą bez problemu wypłacisz gotówkę z bankomatu.

Nowością w Cinkciarz.pl są komentarze walutowe, czyli notowania, prognozy, analizy oraz wiadomości z rynku walut. Każdego dnia wiele cennych i trafnych spostrzeżeń naszego eksperta – Marcina Lipki. Zapoznaj się z nimi i bądź na bieżąco z naszymi prognozami kształtowania się kursów walut.

Dodatkowo w panelu użytkownika wprowadziliśmy zakładkę z podsumowaniem kodów rabatowych. Odtąd będą mogli Państwo na bieżąco śledzić wartość, ilość i stan swoich rabatów.


Zobacz również:

08.11.2012 | 21:07

Nowość! Społecznościowe transakcje wymiany walut

Transakcje społecznościowe to nowy model w naszej ofercie. Pozwala on na wymianę walut pomiędzy u...

25.10.2012 | 18:37

Angielska wersja serwisu Cinkciarz.pl

Uruchomiliśmy anglojęzyczną wersję kantoru internetowego Cinkciarz.pl.

25.10.2012 | 18:00

Nowości w Cinkciarz.pl

W trosce o zapewnienie Państwu jeszcze lepszej i kompleksowej usługi, poprawiliśmy opcje stałych ...

18.10.2012 | 15:37

Najkorzystniejsze kursy walut 7:00 - 20:00

Informujemy, iż rozszerzamy czas, w którym oferujemy najkorzystniejsze kursy walut dla transakcji...