Nowości

Nowe banki, karta i komentarze

W naszej ofercie pojawiły się banki Credit Agricole i BOŚ, czwarta karta walutowa (PLN) oraz komentarze walutowe Cinkciarz.pl.

Podnosząc standard obsługi klienta poszerzyliśmy naszą ofertę o Credit Agricole i Bank Ochrony Środowiska. Wszystkie przelewy w ramach tych banków są darmowe. Obecnie posiadamy rachunki w 26 bankach.

Ponadto dodaliśmy kartę przedpłaconą na okaziciela The Easy Way To Pay In Poland (PLN), która pozwala na dokonywanie transakcji bezgotówkowych jak i gotówkowych na całym świecie. Karta umożliwia także transakcje na odległość. Transakcje dokonane kartą autoryzowane są w trybie online, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo dokonywanych transakcji. Z naszą kartą bez problemu wypłacisz gotówkę z bankomatu.

Nowością w Cinkciarz.pl są komentarze walutowe, czyli notowania, prognozy, analizy oraz wiadomości z rynku walut. Każdego dnia wiele cennych i trafnych spostrzeżeń naszego eksperta – Marcina Lipki. Zapoznaj się z nimi i bądź na bieżąco z naszymi prognozami kształtowania się kursów walut.

Dodatkowo w panelu użytkownika wprowadziliśmy zakładkę z podsumowaniem kodów rabatowych. Odtąd będą mogli Państwo na bieżąco śledzić wartość, ilość i stan swoich rabatów.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również: