Nowości

Najkorzystniejsze kursy walut 7:00 - 20:00

Informujemy, iż rozszerzamy czas, w którym oferujemy najkorzystniejsze kursy walut dla transakcji z rachunku bankowego.

Do tej pory najkorzystniejsze kursy walut (dla transakcji z rachunku bankowego) były dostępne w godzinach od 8:00 do 17:00, natomiast od 18 października 2012 roku są one oferowane od 7:00 do 20:00. Łącznie mają Państwo 4 godziny więcej czasu na zawarcie transakcji po najlepszych kursach walut.

Najkorzystniejsze kursy dla transakcji z portfela walutowego dostępne są 24/7. Godziny pracy kantoru oraz godziny pracy konsultantów pozostają bez zmian.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website