Nowości

Lepsze kursy nawet o 86%

Poprawiliśmy kursy kupna i sprzedaży dla walut NOK, SEK, DKK, HUF, JPY, RUB oraz TRY.

Kolejny raz udowadniamy, że najlepsze kursy znajdą Państwo tylko w kantorze Cinkciarz.pl. Nieustannie udoskonalamy naszą ofertę i mamy nadzieję, że wyraźna poprawa dla wyżej wymienionych walut sprawi, że będą Państwo jeszcze bardziej zadowoleni z zawieranych transakcji. Poniżej prezentujemy tabelę, z której dowiecie się Państwo o ile poprawiły się nasze kursy:


Waluta Poprawa do
JPY86%
RUB83%
HUF63%
SEK47%
TRY46%
NOK44%
DKK44%

Tabela zawiera maksymalną procentową wartość poprawy kursu (dla minimalnej możliwej wartości wymienianych jednostek). Procentowa wartość poprawy kursu zależna jest od wymienianej kwoty.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website