Nowości

Dwa nowe banki - ING i Alior Sync

W naszej ofercie pojawiły się dwa kolejne Banki. Poszerzenie oferty o ING Bank Śląski i Alior Sync stwarza Państwu możliwość najlepszej obsługi na krajowym rynku finansowym.

Z ekspresowych i darmowych przelewów walutowych w Cinkciarz.pl, mogą już korzystać klienci 22 banków. Oznacza to, że nasza oferta najbardziej odzwierciedla zapotrzebowanie rynku na tego rodzaju usługi w sektorze finansowym. Mamy nadzieję, że dzięki otworzeniu rachunków w ING Bank Śląski oraz Alior Sync będą Państwo mogli jeszcze szybciej i bardziej kompleksowo korzystać z usług wymiany walut kantoru Cinkciarz.pl. Zapraszamy do zapoznania się z listą wszystkich banków, w których mamy rachunki.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
 • Nowość! Portfel walutowy

  Transakcje z portfela walutowego to nowy model wymiany walut w ofercie Cinkciarz.pl, który jako p...

 • Cinkciarz.pl w finale!

  Znaleźliśmy się w gronie finalistów dziewiętnastej edycji konkursu „Dobry Wzór 2012”, organizowan...

 • Nominacja: Jakość roku 2012

  Redakcja Economy Life Today rekomendowała usługi kantoru internetowego Cinkciarz.pl do tytułu ...

 • Cinkciarz.pl zastrzeżony!

  Wczoraj po południu wpłynęła do nas pozytywna decyzja o rejestracji znaku towarowego Cinkciarz.pl.

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem