Nowości

Nowość! Portfel walutowy

Transakcje z portfela walutowego to nowy model wymiany walut w ofercie Cinkciarz.pl, który jako pierwszy kantor internetowy w Polsce umożliwia przewalutowanie w mniej niż 10 sekund!

Oprócz błyskawicznych transakcji, każdy użytkownik portalu otrzymuje indywidualne konto dla każdej waluty z naszej oferty. Dzięki temu nie trzeba zakładać kilkunastu płatnych kont walutowych w bankach.

Obok nowego modelu można korzystać również z dotychczasowego modelu transakcji z rachunku bankowego. Po więcej informacji zapraszamy do naszego przewodnika, gdzie dowiesz się m.in. jakie są różnice między dwoma modelami dostępnymi w Cinkciarz.pl, oraz który model lepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej o portfelu walutowym.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
 • Cinkciarz.pl w finale!

  Znaleźliśmy się w gronie finalistów dziewiętnastej edycji konkursu „Dobry Wzór 2012”, organizowan...

 • Nominacja: Jakość roku 2012

  Redakcja Economy Life Today rekomendowała usługi kantoru internetowego Cinkciarz.pl do tytułu ...

 • Cinkciarz.pl zastrzeżony!

  Wczoraj po południu wpłynęła do nas pozytywna decyzja o rejestracji znaku towarowego Cinkciarz.pl.

 • Nominacja: Symbole 2012

  Symbol Kantoru Online 2012, to kolejna nagroda do której zostaliśmy nominowani. Wyróżnienia przyz...

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem