Nowości

Kody rabatowe Cinkciarz.pl

Zachęcamy do oceny naszych usług w serwisie Opineo.pl. W zamian za poświęcony czas na umieszczenie komentarza, udostępnimy naszym klientom kody rabatowe uprawniające do zniżki na kursie przy następnej transakcji.


Będąc rozwijającym się w błyskawicznym tempie kantorem internetowym, zależy nam na poznaniu bardziej szczegółowych preferencji naszych klientów oraz zbadaniu zadowolenia z naszych usług. W zamian za poświęcony czas, za każdą wystawioną opinię otrzymacie Państwo kod rabatowy, który sprawi, że korzystanie z naszych usług przyniesie jeszcze więcej korzyści, a kantor Cinkciarz.pl otrzyma cenną informację zwrotną.

Dla podstawowych walut rabat obniża cenę każdej jednostki waluty o wartość kodu.
Dla CZK, DKK, NOK, RUB,SEK i TRY, rabat obniża cenę każdych 10 jednostek waluty o wartość kodu.

W późniejszym czasie będziemy informować o kolejnych gratyfikacjach przygotowanych dla stałych klientów.

Dowiedz się więcej o kodach rabatowych.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem