Nowości

Kryptowaluty - nowość na portalu Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl udostępnia vademecum wiedzy o kryptowalutach. W nowej zakładce użytkownicy portalu znajdą nie tylko podstawowe informacje o kryptowalutach, ale także ich aktualne notowania i komentarze na temat dynamicznie zmieniającego się rynku.

Portal finansowy Cinkciarz.pl oferuje klientom usługi finansowe online, dedykowane im aplikacje mobilne oraz eksperckie komentarze walutowe, publikowane przez największe agencje prasowe na świecie. Teraz wprowadza nową pozycję w całości poświęconą rynkowi kryptowalut.

Użytkownicy portalu dowiedzą się, czym są kryptowaluty. Poznają ich historię, cechy i zastosowania. Słownik kryptowalutowych pojęć, aktualne kursy czy bieżące komentarze analityków - to kolejne pozycje dostępne na portalu Cinkciarz.pl.

- O kryptowalutach wiele się mówi i pisze w mediach. Coraz więcej ludzi się tym interesuje i potrzebuje wiarygodnych informacji. Chcemy im to zapewnić - uzasadnił Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

W ostatnich dniach portal finansowy Cinkciarz.pl udostępnił nową aplikację Kursy Kryptowalut 1.0 Pluton. Umożliwia ona śledzenie notowań 1000 kryptowalut o najwyższej kapitalizacji.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również: