Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Marketplace Cinkciarz.pl poszerza ofertę

20 sty 2021 9:30|Cinkciarz.pl

Klienci portalu Cinkciarz.pl mogą kupować już nie tylko waluty. Polski fintech zwiększa asortyment eStore, oferując doładowania, kody i karty podarunkowe do gier, programów, muzyki, filmów i książek.

Marketplace Cinkciarz.pl poszerza ofertę

Uruchomiony w 2019 roku eStore Cinkciarz.pl to marketplace, zapewniający klientom dostęp do różnorodnej rozrywki. Można w nim kupić wiele produktów cyfrowych, opłacając zamówienie jedną z wielu dostępnych metod płatności, a także walut.

Gry, muzyka, audiobooki, e-booki, VOD, karty podarunkowe są dostępne pod adresem: estore.cinkciarz.pl. Użytkownicy znajdą tam m.in. kody aktywacyjne czy doładowania do gier i popularnych platform, takich jak: PlayStation, Xbox, Nintendo i ich subskrypcji premium, a także kody dostępu do pakietów MS Office czy oprogramowań antywirusowych. Można również kupić dostęp do Spotify Premium, CDA Premium i Empik Go oraz karty podarunkowe do Empiku i Allegro.

Marketplace jest w pełni zintegrowany z autorskim systemem płatności fintechu – Cinkciarz Pay. Dzięki temu klienci mogą opłacić zamówienie w dowolnej z 28 walut, korzystając z wielu wygodnych metod płatności.

Regulamin korzystania ze sklepu internetowego eStore jest dostępny pod adresem: https://estore.cinkciarz.pl/regulamin-sklepu. Właścicielem sklepu jest spółka Cinkciarz Marketing Sp. z o.o. Sp. k.

20 sty 2021 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

30 gru 2020 9:30

Nowość w Cinkciarz.pl: wielowalutowe pożyczki przez internet

17 gru 2020 9:30

Cinkciarz.pl wprowadza Google Pay do Cinkciarz Pay

2 gru 2020 15:00

Platforma MT4 dostępna w portalu Cinkciarz.pl

19 lis 2020 9:30

Cinkciarz.pl świętuje 10-lecie

10 lis 2020 9:00

Za bilety do kin Helios zapłacisz Cinkciarz Pay

22 paź 2020 9:00

PayPal na liście metod płatności w Cinkciarz.pl

Atrakcyjne kursy 27 walut