Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Pożyczki na Cinkciarz.pl do kwoty 5 tys. zł i na 12 miesięcy

2 lut 2023 9:30|Cinkciarz.pl

Fintech Cinkciarz.pl wprowadza nowość w zakresie pożyczek wielowalutowych. Klienci mogą już wnioskować nawet o 5 tys. złotych lub równowartość tej kwoty w euro, dolarach, funtach lub frankach oraz spłacić zobowiązanie w 12 ratach.

Pożyczki na Cinkciarz.pl do kwoty 5 tys. zł i na 12 miesięcy

Na portalu Cinkciarz.pl użytkownicy sami określają, jaką kwotę pożyczki potrzebują, w jakiej walucie i kiedy spłacą swoje zobowiązanie. Następnie wypełniają wniosek online oraz czekają na decyzję i pieniądze. Klienci globalnego fintechu mogą już brać pożyczki w złotych, euro, dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich lub frankach szwajcarskich do kwoty 5 tys. zł, na nawet 12 miesięcy.

– W obliczu wysokich stóp procentowych i mniejszej zdolności kredytowej coraz więcej osób nie jest w stanie zdążyć lub poradzić sobie z uregulowaniem wszystkich bieżących płatności. Z tego powodu wydłużyliśmy okres spłaty naszych pożyczek i wprowadziliśmy raty, aby domowy budżet naszych klientów mniej odczuwał comiesięczne zobowiązania. Ze względu na szalejącą inflację zwiększyliśmy też maksymalną kwotę, na jaką można u nas wziąć pożyczkę. Wiele osób na co dzień rozlicza się w innych walutach, np. mając kredyty we frankach czy zarobki w euro, dlatego liczymy, że wprowadzone nowości umożliwią im jeszcze wygodniejsze zarządzanie własnymi finansami – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Użytkownicy Cinkciarz.pl mają wybór, czy chcą wypłacić pożyczkę na rachunek bankowy, czy bezpośrednio na swoją kartę wielowalutową. Jeśli klient zdecyduje się na drugą opcję, ale nie posiada jeszcze karty od fintechu, to w trakcie składania wniosku o pożyczkę może zamówić jej wirtualną wersję. Dzięki wypłacie pożyczki na kartę użytkownicy dostają środki natychmiast, a prowizje są niższe. Klienci nie muszą mieć konta walutowego w banku, aby otrzymać pieniądze w danej walucie. Kolejnym benefitem jest ułatwienie procesu spłaty – w ustalonym terminie środki mogą być pobierane automatycznie z rachunku karty fintechu lub z portfela walutowego.

Szczegóły na temat pożyczek wielowalutowych: https://cinkciarz.pl/pozyczki.

Usługę pożyczek wielowalutowych świadczy Currency Lending Sp. z o.o.

2 lut 2023 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

25 sty 2023 9:30

Cinkciarz.pl udostępnia kompleksowy raport cross-border e-commerce

27 gru 2022 15:25

Strategia podatkowa Cinkciarz.pl za rok 2021

21 gru 2022 9:32

BLIK Level 0 nowością w Cinkciarz Pay

19 gru 2022 11:15

Cinkciarz.pl: karta wielowalutowa 2.0 dla bliskich i pracowników

30 lis 2022 13:17

Wycofanie kuny chorwackiej z oferty

15 lis 2022 8:00

Jak korzystnie i bezpiecznie płacić w internecie? – darmowy e-book Cinkciarz.pl

Atrakcyjne kursy 27 walut