Nowości

Waluta w 24 godziny

Miło nam poinformować, że usprawniliśmy jeszcze bardziej kwestię księgowania waluty na Państwa kontach. Aktualnie wszelkie operacje walutowe skierowane na konta naszych klientów księgowane są do 24 godzin.

Bez względu na to z jakiego miejsca na świecie zdecydujecie się Państwo dokonać transakcji walutowej za pośrednictwem kantoru internetowego Cinkciarz.pl macie gwarancję, że od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszych kontach cała operacja potrwa maksymalnie 24 godziny.

Oznacza to oczywiście jeszcze większą wygodę i podnosi atrakcyjność naszej oferty. Czas księgowania do 24 godzin, to obecnie jedna z najszybszych tego rodzaju ofert na rynku.

Informacja dotyczy wszystkich operacji dokonywanych przez 22 banki (wszystkie poza bankami online i 12 h). Szczegółowy operacji z podziałem na banki.

Czas oczekiwania na przelewy walutowe, wychodzące z Cinkciarz.pl, wynosi do 24h dla walut EUR, USD, GBP, dla CHF,SEK,NOK,JPY,DKK,CZK,CAD,AUD,HUF,RUB,TRY do trzech dni roboczych (D+2).

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website