Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.
karta wakacyjna
Karta wielowalutowa idealna na wakacje!
0 zł za wydanie karty wirtualnej.
Zamów teraz >
karta wakacyjna
Oszczędzaj na
wakacjach
płacąc kartą wielowalutową!
Zamów teraz >

Ważne komunikaty

Przejrzyj bieżące komunikaty związane z funkcjonowaniem portalu finansowego Cinkciarz.pl i dowiedz się, w jaki sposób mogą wpłynąć na realizację twoich transakcji.

Cinkciarz.pl
Ważne komunikaty 13 sty 2023 12:22

Dzień wolny od USD

Informujemy, że w poniedziałek, 16.01.2023 r. wszystkie transakcje z wykorzystaniem dolara amerykańskiego (USD) mogą być opóźnione z przyczyn niezależnych od Cinkciarz.pl. Przepraszamy za ew. utrudnienia.

Ważne komunikaty 5 sty 2023 9:34

Dzień wolny od JPY

Informujemy, że w poniedziałek 9.01.2023 r. wszystkie transakcje z wykorzystaniem jena japońskiego (JPY) mogą być opóźnione z przyczyn niezależnych od Cinkciarz.pl. Za ew. utrudnienia przepraszamy.

Ważne komunikaty 4 sty 2023 13:26

Dzień wolny od SEK

Informujemy, że w czwartek 5.01.2023 r. wszystkie transakcje z wykorzystaniem korony szwedzkiej (SEK) mogą być opóźnione z przyczyn niezależnych od Cinkciarz.pl. Za ew. utrudnienia przepraszamy.

Ważne komunikaty 3 sty 2023 9:14

Dzień wolny od JPY i NZD

Informujemy, że we wtorek, 3 stycznia 2023 r. wszystkie transakcje z wykorzystaniem jena japońskiego (JPY) oraz dolara nowozelandzkiego (NZD) mogą być opóźnione z przyczyn niezależnych od Cinkciarz.pl. Za ew. utrudnienia przepraszamy.

Ważne komunikaty 2 sty 2023 11:27

Dzień wolny od AUD, BGN, CAD, CHF, CNY, GBP, HKD, JPY, NZD, RON, ZAR, SGD, USD

W poniedziałek, 2 stycznia 2023 r. wszystkie transakcje z wykorzystaniem: AUD, BGN, CAD, CHF, CNY, GBP, HKD, JPY, NZD, RON, ZAR, SGD, USD mogą być opóźnione z przyczyn niezależnych od Cinkciarz.pl. Przepraszamy za ew. utrudnienia.

Ważne komunikaty 29 gru 2022 8:38

Dzień wolny od walut: AUD, NZD, RSD, GBP

W piątek, 30 grudnia 2022 r. wszystkie transakcje z wykorzystaniem: dolara australijskiego (AUD), dolara nowozelandzkiego (NZD), dinara serbskiego (RSD) i funta (GBP) mogą być opóźnione z przyczyn niezależnych od Cinkciarz.pl. Przepraszamy za ew. utrudnienia.