Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.
karta wakacyjna
Karta wielowalutowa idealna na wakacje!
0 zł za wydanie karty wirtualnej.
Zamów teraz >
karta wakacyjna
Oszczędzaj na
wakacjach
płacąc kartą wielowalutową!
Zamów teraz >

Cinkciarz.pl Marketing Sp. z o.o.

Zarejestrowana w Polsce spółka Cinkciarz.pl Marketing Sp. z o.o. to hybryda domu mediowego, agencji PR, kreatywnej i marketingowej. Świadczy kompleksowe usługi dla firm z różnych branż z całego świata.

Działalność spółki

Spółka zajmuje się m.in. usługami z zakresu strategii marketingowych, public relations, content marketingiem, zakupem mediów, obsługą social media, produkcją wideo czy reklamami on-line i off-line. Proponuje realizację wielopoziomowych kampanii 360, także niestandardowych.
Firma rozwija też sklep internetowy eStore.
Dowiedz się więcej

Zarząd spółki

Zarząd Cinkciarz.pl Marketing Sp. z o.o. jest odpowiedzialny za planowanie i wdrażanie koncepcji oraz strategii marketingowych dla swoich klientów.


Kalendarium

Sprawdź najważniejsze wydarzenia i osiągnięcia z historii spółki.

21 wrz 2022 9:30

Loteria wielowalutowa: fintech Cinkciarz.pl rozdał 190 nagród o wartości 500 tys. zł

Zakończyła się loteria wielowalutowa Cinkciarz.pl. Przez cały rok w 38 losowaniach nagród pieniężnych uczestnicy zdobyli 190 nagród o łącznej wartości 500 000 zł.

14 lut 2022 9:30

Cinkciarz.pl i Tinder: kampania promocyjna z okazji walentynek

Walentynkowa promocja w marketplace na portalu Cinkciarz.pl daje użytkownikom Tindera możliwość zakupu subskrypcji premium o 25 proc. taniej. Płatności w eStore fintechu w dowolnej z 28 walut są możliwe za pomocą systemu Cinkciarz Pay, w tym portfelem walutowym.

2 wrz 2021 9:30

500 000 zł w loterii na Cinkciarz.pl

Użytkownicy Cinkciarz.pl, wykonując transakcje walutowe, mogą co miesiąc wygrywać nagrody pieniężne. Łączna pula wszystkich 190 nagród to 500 000 zł. Loteria fintechu trwa od 1 września 2021 r. przez rok.

9 cze 2021 9:30

Cinkciarz.pl: zakupy bez rejestracji oraz nowości w eStore

Użytkownicy niezarejestrowani w portalu Cinkciarz.pl mogą już dokonywać zakupów w marketplace fintechu. Nowości w eStore to karty podarunkowe Nike i Twitch oraz pakiety Player.pl.

3 lut 2021 9:30

Cinkciarz.pl: nowości od Tidal, Rakuten i Kaspersky w marketplace

Użytkownicy portalu Cinkciarz.pl mogą kupować kolejne produkty w eStore. Nowości w marketplace to doładowania serwisu muzycznego Tidal, kody na filmy w Rakuten TV oraz kody aktywacyjne do programów antywirusowych Kaspersky.

20 sty 2021 9:30

Marketplace Cinkciarz.pl poszerza ofertę

Klienci portalu Cinkciarz.pl mogą kupować już nie tylko waluty. Polski fintech zwiększa asortyment eStore, oferując doładowania, kody i karty podarunkowe do gier, programów, muzyki, filmów i książek.

22 maj 2019 9:10

Cinkciarz.pl uruchamia sklep internetowy

Portal finansowy Cinkciarz.pl uruchamia eStore z firmowymi gadżetami. W kolejnym etapie zaproponuje preferencyjne warunki klientom regularnie korzystającym z usług portalu. Wzbogaci także asortyment o produkty swoich partnerów.