Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Nasze spółki

Wybrane spółki wchodzące w skład Conotoxia Holding udostępniają klientom indywidualnym i biznesowym usługi wymiany walut, kart wielowalutowych, międzynarodowych przekazów pieniężnych, płatności, a także dostęp do transakcji na rynku Forex. Oferują też aktualne notowania kryptowalut.

Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

Cinkciarz.pl Sp. z o.o. jest zarejestrowana w Polsce. Spółka oferuje wymianę walut i jest członkiem SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication).

Conotoxia Sp. z o.o.

Conotoxia Sp. z o.o. oferuje przekazy pieniężne w 30 europejskich krajach i karty wielowalutowe. Firma jest zarejestrowana w Polsce. Jest członkiem SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication).

Conotoxia Ltd.

Conotoxia Ltd. jest zarejestrowana na Cyprze. Oferuje dostęp do światowych rynków dla klientów z całego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Firma świadczy usługi inwestycyjne i handlu kontraktami CFD pod nadzorem CySEC (Cyprus Securities and Exchange Commission). Conotoxia Ltd. Oddział w Polsce podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) w zakresie świadczonej usługi inwestycyjnej dla Klientów z polską rezydencją.

Conotoxia, Inc.

Conotoxia, Inc. jest zarejestrowana w USA. Firma świadczy usługę przekazów pieniężnych w wybranych stanach. Docelowo jej usługi będą dostępne na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

BigScreen Defense Sp. z o.o.

Zarejestrowana w Polsce BigScreen Defense Sp. z o.o. dostarcza innowacyjne rozwiązania w dziedzinie technologii regulacyjnych. Świadczy usługi dla firm w zakresie AML i compliance.

Currency Lending Sp. z o.o.

Zarejestrowana w Polsce spółka Currency Lending Sp. z o.o. jest instytucją pożyczkową. Świadczy i rozwija innowacyjne usługi z zakresu udzielania pożyczek. Swoim klientom oferuje szybkie pożyczki przez Internet w kilku walutach.

Cinkciarz.pl Marketing Sp. z o.o.

Zarejestrowana w Polsce spółka Cinkciarz.pl Marketing Sp. z o.o. to hybryda domu mediowego, agencji PR, kreatywnej i marketingowej. Świadczy usługi marketingowe dla firm i marek z całego świata.

Cyber Geeks Sp. z o.o.

Cyber Geeks Sp. z o.o. to software house oferujący kompleksowe usługi z zakresu IT. Spółka tworzy dla swoich klientów z Polski i zagranicy złożone rozwiązania IT oraz dba o formalne aspekty realizowanych projektów.