Conotoxia, Inc.

Conotoxia, Inc. jest zarejestrowana na terenie Stanów Zjednoczonych. Spółka wchodzi w skład Conotoxia Holding. Firma posiada zezwolenie na świadczenie usługi przekazów pieniężnych w większości stanów.

Zarząd spółki

Zarząd Conotoxia, Inc. jest odpowiedzialny za strategiczne planowanie i realizację usługi przekazów pieniężnych w Stanach Zjednoczonych. Jego członkami są osoby posiadające dużą wiedzę i doświadczenie z zakresu finansów. To profesjonaliści odpowiedzialni za wdrożenie i nadzór nad stosowaniem procedur wymaganych przez regulatorów.


Kalendarium

Dlaczego ograniczać się do Europy, skoro Stany Zjednoczone są tuż za oceanem? Conotoxia Inc. zbliża Europę i USA, udostępniając usługę przekazów pieniężnych. Sprawdź, co już osiągnęliśmy:

8.07.2021 r.

Metoda płatność z konta bankowego dostępna dla klientów Conotoxia, Inc

Conotoxia, Inc. wzbogaca ofertę dostępnych metod płatności. Spółka z grupy Conotoxia Holding, świadcząca usługę przekazów pieniężnych z USA do Europy, oferuje już użytkownikom możliwość dokonywania szybkiej płatności z konta bankowego.

10.02.2020 r.

Działamy już w 42 stanach USA

Conotoxia, Inc. zwiększyła zasięg działania usługi przekazów pieniężnych w USA. W sumie na liście znajduje się już 42 stanów.

03.02.2020 r.

Przekazy pieniężne już w 31 stanach

Conotoxia, Inc. rozszerza zasięg swoich przekazów pieniężnych w USA. Z usługi mogą już korzystać mieszkańcy 31 stanów.

27.01.2020 r.

Przekazy pieniężne już w 21 stanach

Conotoxia, Inc. kontynuuje rozwój szybkich i tanich przekazów pieniężnych w USA. Usługa jest już dostępna w kolejnych 10 stanach.

21.01.2020 r.

Przekazy pieniężne w kolejnych 10 stanach

Conotoxia, Inc. rozszerza zasięg szybkich i tanich przekazów pieniężnych w USA. Z usługi mogą już korzystać mieszkańcy kolejnych 10 stanów.

18.12.2019 r.

Start usługi przekazów pieniężnych w USA

Conotoxia, Inc. uruchomiła szybkie i atrakcyjne cenowo przekazy pieniężne w USA. Z usługi można już korzystać w stanie Illinois.

24.06.2019 r.

Licencja w stanie Maryland

Conotoxia, Inc. uzyskała kolejną licencję na terenie USA. Spółka może świadczyć usługę przekazów pieniężnych w stanie Maryland.

13.09.2018 r.

Licencja w stanie Idaho

Conotoxia, Inc. uzyskała licencję, która pozwala jej świadczyć usługi przekazów pieniężnych w stanie Idaho.

23.08.2018 r.

Conotoxia, Inc. może świadczyć usługi już w 40 stanach

Conotoxia, Inc. uzyskała licencję pozwalającą na świadczenie usługi przekazów pieniężnych w stanie Luizjana.

10.08.2018 r.

Licencja dla Conotoxia, Inc. w New Jersey

Conotoxia, Inc. uzyskała licencję na świadczenie usługi przekazów pieniężnych w stanie New Jersey. Spółka z grupy Conotoxia Holding Group może już prowadzić działalność w 39 stanach USA.

08.11.2018 r.

Nowe licencje dla Conotoxia, Inc.

Conotoxia, Inc. z grupy kapitałowej Cinkciarz.pl otrzymała nowe licencje w stanach: Alaska, Illinois, Karolina Północna, Minnesota, Ohio, Texas, Wirginia.

28.06.2017 r.

Kolejne licencje dla Conotoxia, Inc.

Conotoxia, Inc., spółka z grupy Cinkciarz.pl ma pozwolenia, aby świadczyć usługi przekazów pieniężnych już w 8 nowych regionach USA: Waszyngton, Oregon, Utah, Kentucky, Dakotę Północną, Nebraskę, Michigan oraz Wyoming.

15.02.2017 r.

Conotoxia zdobywa następne rejony Ameryki

Conotoxia, Inc. otrzymała licencje umożliwiające świadczenie usług przekazów pieniężnych w siedmiu kolejnych stanach: Iowa, Missisipi, Indiana, Arizona, Delaware, Wisconsin oraz Kansas.

16.01.2017 r.

Będziemy mogli działać w sześciu kolejnych stanach

Conotoxia, Inc. otrzymała licencje w kolejnych sześciu stanach. Z przekazów pieniężnych będą mogli korzystać mieszkańcy: Florydy, Nowego Meksyku, Dakoty Południowej, Alabamy, Montany oraz Karoliny Południowej.

14.11.2016 r.

Pierwsza licencja dla Conotoxia, Inc. w USA

Conotoxia, Inc. otrzymała licencję, dzięki której może świadczyć usługę przekazów pieniężnych w stanie Missouri w USA. To pierwszy krok spółki na drodze do uzyskania licencji na prowadzenie działalności w całych Stanach Zjednoczonych.

24.08.2015 r.

Biuro reprezentacyjne w Chicago

Conotoxia, Inc. otworzyła biuro reprezentacyjne w Chicago. Nowa lokalizacja mieści się w prestiżowej dzielnicy przy 401 North Michigan Avenue, nieopodal Chicago River i jeziora Michigan.

Rozpocznij chat