Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Conotoxia, Inc.

Conotoxia, Inc. jest zarejestrowana na terenie Stanów Zjednoczonych. Spółka wchodzi w skład Conotoxia Holding. Firma posiada zezwolenie na świadczenie usługi przekazów pieniężnych w większości stanów.

Zarząd spółki

Zarząd Conotoxia, Inc. jest odpowiedzialny za strategiczne planowanie i realizację usługi przekazów pieniężnych w Stanach Zjednoczonych. Jego członkami są osoby posiadające dużą wiedzę i doświadczenie z zakresu finansów. To profesjonaliści odpowiedzialni za wdrożenie i nadzór nad stosowaniem procedur wymaganych przez regulatorów.


Kalendarium

Dlaczego ograniczać się do Europy, skoro Stany Zjednoczone są tuż za oceanem? Conotoxia Inc. zbliża Europę i USA, udostępniając usługę przekazów pieniężnych. Sprawdź, co już osiągnęliśmy:

10 sie 2022

Darmowe przekazy pieniężne z USA do Europy

Conotoxia, Inc., czyli spółka z grupy Conotoxia Holding, do której należy także Cinkciarz.pl, wprowadziła promocję na darmowe przekazy pieniężne z USA do Europy. Od 10 sierpnia do 10 października z oferty może skorzystać każdy klient, pod warunkiem wyboru Online Banking od Trustly jako metody płatności.

8 lip 2021

Metoda płatność z konta bankowego dostępna dla klientów Conotoxia, Inc

Conotoxia, Inc. wzbogaca ofertę dostępnych metod płatności. Spółka z grupy Conotoxia Holding, świadcząca usługę przekazów pieniężnych z USA do Europy, oferuje już użytkownikom możliwość dokonywania szybkiej płatności z konta bankowego.

10 lut 2020

Działamy już w 42 stanach USA

Conotoxia, Inc. zwiększyła zasięg działania usługi przekazów pieniężnych w USA. W sumie na liście znajduje się już 42 stanów.

3 lut 2020

Przekazy pieniężne już w 31 stanach

Conotoxia, Inc. rozszerza zasięg swoich przekazów pieniężnych w USA. Z usługi mogą już korzystać mieszkańcy 31 stanów.

27 sty 2020

Przekazy pieniężne już w 21 stanach

Conotoxia, Inc. kontynuuje rozwój szybkich i tanich przekazów pieniężnych w USA. Usługa jest już dostępna w kolejnych 10 stanach.

21 sty 2020

Przekazy pieniężne w kolejnych 10 stanach

Conotoxia, Inc. rozszerza zasięg szybkich i tanich przekazów pieniężnych w USA. Z usługi mogą już korzystać mieszkańcy kolejnych 10 stanów.

18 gru 2019

Start usługi przekazów pieniężnych w USA

Conotoxia, Inc. uruchomiła szybkie i atrakcyjne cenowo przekazy pieniężne w USA. Z usługi można już korzystać w stanie Illinois.

24 cze 2019

Licencja w stanie Maryland

Conotoxia, Inc. uzyskała kolejną licencję na terenie USA. Spółka może świadczyć usługę przekazów pieniężnych w stanie Maryland.

8 lis 2018

Nowe licencje dla Conotoxia, Inc.

Conotoxia, Inc. z grupy kapitałowej Cinkciarz.pl otrzymała nowe licencje w stanach: Alaska, Illinois, Karolina Północna, Minnesota, Ohio, Texas, Wirginia.

13 wrz 2018

Licencja w stanie Idaho

Conotoxia, Inc. uzyskała licencję, która pozwala jej świadczyć usługi przekazów pieniężnych w stanie Idaho.

23 sie 2018

Conotoxia, Inc. może świadczyć usługi już w 40 stanach

Conotoxia, Inc. uzyskała licencję pozwalającą na świadczenie usługi przekazów pieniężnych w stanie Luizjana.

10 sie 2018

Licencja dla Conotoxia, Inc. w New Jersey

Conotoxia, Inc. uzyskała licencję na świadczenie usługi przekazów pieniężnych w stanie New Jersey. Spółka z grupy Conotoxia Holding Group może już prowadzić działalność w 39 stanach USA.

28 cze 2017

Kolejne licencje dla Conotoxia, Inc.

Conotoxia, Inc., spółka z grupy Cinkciarz.pl ma pozwolenia, aby świadczyć usługi przekazów pieniężnych już w 8 nowych regionach USA: Waszyngton, Oregon, Utah, Kentucky, Dakotę Północną, Nebraskę, Michigan oraz Wyoming.

15 lut 2017

Conotoxia zdobywa następne rejony Ameryki

Conotoxia, Inc. otrzymała licencje umożliwiające świadczenie usług przekazów pieniężnych w siedmiu kolejnych stanach: Iowa, Missisipi, Indiana, Arizona, Delaware, Wisconsin oraz Kansas.

16 sty 2017

Będziemy mogli działać w sześciu kolejnych stanach

Conotoxia, Inc. otrzymała licencje w kolejnych sześciu stanach. Z przekazów pieniężnych będą mogli korzystać mieszkańcy: Florydy, Nowego Meksyku, Dakoty Południowej, Alabamy, Montany oraz Karoliny Południowej.

14 lis 2016

Pierwsza licencja dla Conotoxia, Inc. w USA

Conotoxia, Inc. otrzymała licencję, dzięki której może świadczyć usługę przekazów pieniężnych w stanie Missouri w USA. To pierwszy krok spółki na drodze do uzyskania licencji na prowadzenie działalności w całych Stanach Zjednoczonych.

24 sie 2015

Biuro reprezentacyjne w Chicago

Conotoxia, Inc. otworzyła biuro reprezentacyjne w Chicago. Nowa lokalizacja mieści się w prestiżowej dzielnicy przy 401 North Michigan Avenue, nieopodal Chicago River i jeziora Michigan.