Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

Zarejestrowana w Polsce firma Cinkciarz.pl Sp. z o.o. dostarcza usługę internetowej wymiany walut w trzech modelach transakcyjnych. Jest członkiem SWIFT (Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication).

Stawiamy na dynamiczny rozwój

Spółka działa od 2010 r. i jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z oferowanych przez nią usług mogą korzystać klienci biznesowi i indywidualni. Spółka udostępnia szereg narzędzi ułatwiających wymianę walut do wykorzystania m.in. w aplikacji mobilnej.

Aktywnie wspieramy ideę sportu, a działania sponsoringowe to integralna część strategii naszej marki.

Zarząd spółki

Zarząd spółki Cinkciarz.pl Sp. z o.o. składa się z profesjonalistów, posiadających bogate doświadczenie i szeroką wiedzę z zakresu innowacyjnych technologii stosowanych w obszarze finansów.

Marcin Pióro

Prezes Zarządu

Robert Grzegorz Górny

Członek Zarządu


Kalendarium

Uruchomiony przez spółkę Cinkciarz.pl portal dynamicznie rozszerza zakres oferowanych usług. Poniżej przedstawiamy listę najważniejszych wydarzeń w historii firmy.

8 lut 2024

Nowy ekran logowania do serwisu Cinkciarz.pl

Użytkownicy Cinkciarz.pl mają już do dyspozycji nowy ekran logowania podczas wchodzenia do panelu klienta. Zmiany obejmują odświeżoną szatę graficzną oraz bardziej przejrzysty układ strony.

4 sty 2024

Cinkciarz.pl najlepiej na świecie prognozował kurs euro i dolara w 2023 r.

W 2023 r. fintech Cinkciarz.pl najskuteczniej na świecie prognozował kurs złotego w relacji do euro i dolara. To wnioski z najnowszego, cokwartalnego rankingu opublikowanego przez agencję Bloomberg, który jest obliczany w oparciu o comiesięczne ankiety. Zawierają one długoterminowe prognozy przesyłane przez kilkadziesiąt wiodących instytucji finansowych z całego globu. Polski fintech zdobył w IV kw. 2023 r. łącznie 14 miejsc na podium, w tym aż 9 zwycięskich.

30 maj 2023

Przełomowy na świecie wyrok w sprawie reklam w wyszukiwarce Google: Cinkciarz.pl wygrywa z Currency One

Właściciel portali Internetowykantor.pl i Walutomat musi przeprosić i zapłacić odszkodowanie na rzecz Cinkciarz.pl, zaprzestać bezprawnych działań oraz wpłacić pieniądze na wskazany cel społeczny – tak orzekł Sąd Okręgowy w Poznaniu. To skutek reklamowania się z użyciem słów kluczowych „na konkurencję”. To przełomowy wyrok, nie tylko w Polsce.

25 sty 2023

Cinkciarz.pl udostępnia kompleksowy raport cross-border e-commerce

Aktywną sprzedaż na arenie międzynarodowej deklaruje aż 65 proc. polskich przedsiębiorców z branży handlu on-line, a ponad połowa oczekuje zwiększenia zysków ze sprzedaży w 2023 r. dzięki ekspansji zagranicznej – wynika z najnowszego raportu e-commerce przygotowanego przez fintech Cinkciarz.pl.

8 cze 2022

Cinkciarz.pl partnerem kongresu Made in Poland 2022

Cinkciarz.pl został oficjalnym partnerem międzynarodowego kongresu polskich producentów, dystrybutorów i usługodawców – Made in Poland 2022. Trzecia edycja kongresu organizowanego przez Polską Agencję Przedsiębiorczości odbywa się (8-9 czerwca 2022 r.) w Berlinie.

26 sty 2022

Superaplikacja Cinkciarz.pl na iOS

Łącząca funkcje kilku dotychczasowych aplikacji fintechu superaplikacja Cinkciarz.pl jest już dostępna w App Store na urządzenia z systemem iOS.

29 lis 2021

7. miejsce na Liście 500

Cinkciarz.pl zajął 7. miejsce na Liście 500 największych firm w Polsce wg dziennika „Rzeczpospolita”. Ranking powstał na bazie dochodów ze sprzedaży w 2020 r.

16 lis 2021

Cinkciarz.pl wprowadza superaplikację

Superaplikacja Cinkciarz.pl łączy funkcje kilku dotychczasowych aplikacji. Umożliwia m.in.: wymianę walut, wysyłanie przekazów pieniężnych, korzystanie z kart wielowalutowych czy przyjmowanie płatności BLIK.

28 maj 2021

Cinkciarz.pl na podium rankingu Polskie Gepardy

Cinkciarz.pl zajął 3. miejsce w rankingu Polskie Gepardy, czyli opracowanej przez magazyn „Wprost” klasyfikacji najszybciej rozwijających się firm w Polsce.

18 maj 2021

Cinkciarz.pl w czołówce rankingu największych polskich firm „Wprost”

Cinkciarz.pl zajął 4. miejsce na Liście 200 Największych Polskich Firm „Wprost”. W ogólnej klasyfikacji fintech awansował o cztery lokaty w porównaniu z ubiegłorocznym rankingiem, utrzymując równocześnie najwyższą pozycję wśród prywatnych firm z polskim kapitałem.

24 mar 2021

Generator tekstu GPT-3 w Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl testuje stworzony przez OpenAI generator tekstu GPT-3. Zaawansowana sztuczna inteligencja wspiera tworzenie treści marketingowych, tekstów blogowych czy wpisów w kanałach społecznościowych.

12 mar 2021

„Kurs na weekend" z analitykiem Cinkciarz.pl

Portal Cinkciarz.pl udostępnia użytkownikom podcasty walutowe „Kurs na weekend”. W każdy piątek analityk fintechu podsumowuje i komentuje najważniejsze wydarzenia ze świata walut.

20 sty 2021

Popularne produkty cyfrowe w Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl poszerza asortyment sklepu internetowego, oferując doładowania i karty podarunkowe do gier, programów, muzyki, filmów i książek w konkurencyjnych cenach.

30 gru 2020

Nowość w Cinkciarz.pl: wielowalutowe pożyczki przez internet

Portal Cinkciarz.pl udostępnił swoim użytkownikom wielowalutowe pożyczki przez internet.

19 lis 2020

Cinkciarz.pl świętuje 10-lecie działalności

Cinkciarz.pl świętuje 10. urodziny. Rozpoczęliśmy działalność 15 listopada 2010 r.

13 paź 2020

Sześć zwycięstw Cinkciarz.pl w rankingu Bloomberga

14 lokat na podium, w tym 6 zwycięskich – oto dorobek Cinkciarz.pl w podsumowaniu rywalizacji w III kw. 2020 r. rankingu agencji informacyjnej Bloomberg. Uczestniczą w nim przedstawiciele banków i instytucji finansowych z całego świata, typując zmiany kursów walut.

1 paź 2020

Cinkciarz.pl z własnym krojem pisma o nazwie Conotoxia

„Conotoxia” to krój pisma stworzony specjalnie na potrzeby Cinkciarz.pl. Jej nowoczesny i dynamiczny wygląd doskonale oddaje charakter naszej marki.

18 wrz 2020

Mobilna autoryzacja w Cinkciarz.pl

Za pomocą mobilnej autoryzacji w dowolnej aplikacji Cinkciarz.pl użytkownicy mogą zatwierdzać czynności wykonywane w portalu.

16 wrz 2020

Sukces aplikacji mobilnej Cinkciarz.pl do wymiany walut

Aplikacja mobilna Wymiana Walut została pobrana już ponad 2 100 000 razy z Google Play, odnotowując 110-procentowy wzrost pobrań w porównaniu do ubiegłego roku.

3 wrz 2020

Cinkciarz.pl na trudne czasy

Rekordowy ruch na portalu i w aplikacji Wymiana Walut, a także 80-procentowy wzrost obrotów na wymianie walut. W minionym półroczu Cinkciarz.pl notował ogromny wzrost zainteresowania usługami portalu w porównaniu z danymi z 2019 r.

23 lip 2020

Audyt walutowy dla firm w Cinkciarz.pl

Uruchomiliśmy audyt walutowy, który pozwala firmom sprawdzić, czy w przeszłości mogły taniej wymienić walutę, gdyby korzystały z Cinkciarz.pl.

7 lip 2020

Cinkciarz.pl wielokrotnie zwycięża w rankingu prognoz walutowych Bloomberga

W najnowszym rankingu prognoz walutowych Bloomberga Cinkciarz.pl zajął 17 miejsc na podium i 4 wyróżnienia w klasyfikacjach regionalnych dla Azji, Ameryki Łacińskiej, EMEA i grupy 13 głównych walut.

10 cze 2020

Polski Gepard Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl zajmuje 11. miejsce na liście Polskich Gepardów, czyli 50 najszybciej rozwijających się firm.

28 maj 2020

Cinkciarz.pl z awansem na Liście 500

Cinkciarz.pl zajął 12. miejsce na Liście 500 największych polskich firm dziennika „Rzeczpospolita”.

28 maj 2020

Cinkciarz.pl wygrywa z Mastercard w sądzie unijnym

Cinkciarz.pl wygrywa 12 spraw z Mastercard w Sądzie Unii Europejskiej w Luksemburgu. Sprawy dotyczyły znaku towarowego zawierającego elementy dwóch nachodzących na siebie kół.

26 maj 2020

Cinkciarz.pl w czołówce rankingu największych polskich firm

Cinkciarz.pl zajął ósme miejsce na prestiżowej Liście 200 Największych Polskich Firm tygodnika „Wprost”.

21 maj 2020

Dinar serbski dołącza do oferty Cinkciarz.pl

Użytkownicy portalu mogą już wymieniać, wykonywać przekazy pieniężne i płatności internetowe, korzystając z dinara serbskiego (RSD). Łącznie w ofercie jest już 28 walut.

7 kwi 2020

Kolejne zwycięstwo w rankingu Bloomberga

W I kw. 2020 r. Cinkciarz.pl ponownie najlepiej na świecie typował kurs EUR/USD według rankingu agencji Bloomberg. Łącznie zajął 18 miejsc na podium.

9 sty 2020

Cinkciarz.pl ponownie najlepszy w rankingu Bloomberga

Cinkciarz.pl obronił miejsce na szczycie rankingu prestiżowej agencji Bloomberg, zwyciężając w typowaniu zmian kursów głównej pary walutowej świata EUR/USD w IV kw. 2019 r.

20 gru 2019

Cinkciarz.pl wygrywa w unijnym sądzie

Cinkciarz.pl wygrał walkę w unijnym sądzie i zachował monopol w Unii Europejskiej do posługiwania się słownym znakiem towarowym „cinkciarz”.

2 gru 2019

800 tys. opinii w serwisie Opineo.pl

Cinkciarz.pl ma już ponad 800 tys. opinii klientów w serwisie Opineo.pl. Portal finansowy deklasuje pod tym względem swoją zagraniczną konkurencję.

27 lis 2019

Tajlandzki bat w ofercie Cinkciarz.pl

Portal finansowy Cinkciarz.pl rozszerzył swoją ofertę o kolejną walutę. Użytkownicy mogą już wymieniać tajlandzkiego bata, a także wykonywać przekazy pieniężne i płatności internetowe z wykorzystaniem tej waluty.

11 paź 2019

Cinkciarz.pl oficjalnym partnerem filmu „Terminator: Mroczne Przeznaczenie”

Cinkciarz.pl zaangażował się w akcję promocyjną filmu „Terminator: Mroczne Przeznaczenie”. Dedykowany spot, podkreślający zalety usług portalu, jest wyświetlany w kinach w całej Polsce.

9 paź 2019

Cinkciarz.pl zwycięża w rankingu Bloomberga

Cinkciarz.pl wygrał globalną klasyfikację rankingu Bloomberga w prognozie EUR/USD. Portal zdobył też pierwsze miejsca w zestawieniach regionalnych i dwóch parach walutowych z polskim złotym.

4 paź 2019

Cinkciarz.pl łączy siły z T-Mobile

Cinkciarz.pl i T-Mobile nawiązały wieloletnią współpracę. W ramach partnerstwa klienci operatora zawierający umowę na abonament z telefonem z Androidem skorzystają z zainstalowanej już na smartfonie aplikacji do przekazów pieniężnych.

12 wrz 2019

Silne uwierzytelnienie w Cinkciarz.pl

Portal Cinkciarz.pl wprowadził silne uwierzytelnienie klienta. Logowanie i inne ważne czynności, takie jak inicjowanie płatności, zmiana kwoty czy odbiorcy transakcji wymagają wpisania jednorazowego kodu, wysłanego e-mailem lub SMS-em.

5 lip 2019

Cinkciarz.pl wyróżniony w rankingu Bloomberga

Cinkciarz.pl zajął pierwsze miejsce w rankingu Bloomberga za typowanie kursów walut z regionu EMEA. Został też wyróżniony m.in. za trafne prognozy grupy walut Ameryki Łacińskiej.

27 cze 2019

Nowa wersja aplikacji Przekazy Pieniężne

Udostępniliśmy nową wersję aplikacji Przekazy Pieniężne na urządzenia z systemem Android, usprawniając jej wygląd i nawigację.

26 cze 2019

Cinkciarz.pl unieważnia dwa znaki towarowe MasterCard

Cinkciarz.pl ponownie wygrał z MasterCard, unieważniając w Europie dwa znaki towarowe amerykańskiej firmy, przedstawiające połączone koła i przecinające się okręgi.

25 cze 2019

Aplikacja Wymiana Walut 3.0 dla iOS

Udostępniliśmy aplikację Wymiana Walut 3.0 dla urządzeń z systemem iOS. Użytkownicy mogą już korzystać z ekspresowych metod płatności do opłacania transakcji.

19 cze 2019

Nowe metody zasilenia rachunku Forex

Cinkciarz.pl udostępnia ekspresowe metody płatności dla klientów usługi Forex. Zainteresowani mogą korzystać m.in. z popularnych kart płatniczych i wygodnych systemów mobilnych.

10 cze 2019

Cinkciarz.pl partnerem filmu „Spider-Man: Daleko od domu”

Cinkciarz.pl zaangażował się w akcję promocyjną filmu „Spider-Man: Daleko od domu”. Dedykowany spot wideo jest wyświetlany w kinach w całej Polsce.

22 maj 2019

Sklep internetowy Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl otworzył eStore z firmowymi gadżetami. Plany rozwoju sklepu internetowego https://estore.cinkciarz.pl zakładają uruchomienie programu lojalnościowego oraz sprzedaż produktów partnerów Cinkciarz.pl.

7 maj 2019

Konferencja Google I/O

Cinkciarz.pl oraz Uniwersytet Zielonogórski zorganizowały transmisję Google I/O. Konferencja jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży IT. Wspólnie z nami wydarzenie na żywo oglądało ponad stu pasjonatów nowych technologii.

6 maj 2019

8. miejsce na Liście 200 tygodnika „Wprost”

Cinkciarz.pl utrzymał wysoką pozycję w zestawieniu 200 największych polskich firm. W opublikowanym przez redakcję „Wprost” rankingu jesteśmy najwyżej uplasowaną firmą finansową.

3 kwi 2019

Wysoka pozycja w rankingu agencji Bloomberg

Cinkciarz.pl zdobył pierwsze miejsca w zbiorczym rankingu agencji Bloomberg dla walut regionu EMEA, a także w zestawieniu dla Ameryki Łacińskiej. Portal zajął także czołowe miejsca w wielu innych kategoriach. Wszystkie prognozy dotyczyły notowań walutowych w pierwszym kwartale 2019 r.

3 kwi 2019

Sukces Cinkciarz.pl w rankingu „Parkietu"

Cinkciarz.pl został wyróżniony w zestawieniu prognoz makroekonomicznych w 2018 r. prowadzonych przez redakcję „Parkietu”. Pierwsze miejsce zostało przyznane w kategorii typowań kursu dolar/złoty.

2 kwi 2019

Dashboard Start — nowy wygląd panelu klienta

Klienci mogą już korzystać z odświeżonego panelu użytkownika, który ułatwia dostęp do oferowanych w ramach naszego portalu usług.

15 mar 2019

Ciemny motyw w aplikacji Cinkciarz.pl

Do aplikacji Wymiana Walut dodaliśmy ciemny motyw. Nie tylko zmniejsza on zużycie baterii, ale również mniej męczy wzrok.

27 lut 2019

Cinkciarz.pl Oficjalnym Partnerem Krajowym Mistrzostw Świata FIFA U-20

Cinkciarz.pl został Oficjalnym Partnerem Krajowym rozgrywanych w Polsce Mistrzostw Świata FIFA U-20 w piłce nożnej.

26 lut 2019

Uruchomiliśmy Cinkciarz Start

Nowa strona startowa Cinkciarz Start to przejrzysty układ graficzny i łatwy dostęp do naszych usług finansowych.

12 lut 2019

Skanuj kody QR i opłacaj transakcje

Portal Cinkciarz.pl umożliwia skanowanie kodów QR. Udogodnienie pozwala na opłacenie transakcji wymiany walut, przekazów pieniężnych oraz zasilenie portfela walutowego z wykorzystaniem z funkcji „Zeskanuj i zapłać”.

22 sty 2019

Aplikacja Wymiany Walut 3.0.

Udostępniliśmy nową wersję aplikacji wymiany walut dla urządzeń z systemem Android. Jej użytkownicy mogą już korzystać z ekspresowych metod płatności do realizacji transakcji.

18 sty 2019

Cinkciarz.pl na czele rankingu agencji Bloomberg

Analitycy Cinkciarz.pl zostali wyróżnieni w rankingu Bloomberga za trafne typowania kursów walut z różnych stron świata w ostatnim kwartale 2018 r. Zajęli m.in. najwyższe miejsce w klasyfikacji uwzględniającej sumarycznie region Ameryki Łacińskiej. W parze walutowej euro i złoty uzyskali trzecią pozycję.

30 lis 2018

Cinkciarz.pl w czołówce Listy 2000

Cinkciarz.pl zajął 10. miejsce w najnowszym wydaniu Listy 2000 „Rzeczpospolitej”. W klasyfikacji największych polskich przedsiębiorstw wg wysokości przychodów ze sprzedaży Cinkciarz.pl osiągnął wynik ponad 17 mld zł.

29 lis 2018

Cinkciarz.pl pozywa SGB-Bank S.A.

Cinkciarz.pl złożył pozew do sądu przeciwko SGB-Bank S.A. w związku z listem, który zarząd grupy wysłał w 2015 r. do banków spółdzielczych. Spółka domaga się zadośćuczynienia, odszkodowania oraz przeprosin.

28 lis 2018

Najlepsza polska usługa 2018

Cinkciarz.pl został laureatem ogólnopolskiego rankingu LUBIĘ, BO POLSKIE, zdobywając trzecią nagrodę w kategorii „Najlepsza polska usługa 2018”. Ranking promuje krajowy przemysł i wysokiej jakości produkty z polskim rodowodem.

22 lis 2018

Partnerstwo Cinkciarz.pl i Microsoft

Cinkciarz.pl nawiązał współpracę z Microsoftem. Firmy uruchomiły wspólną kampanię promującą przekazy pieniężne na portalu Cinkciarz.pl i grę Forza Horizon 4.

21 lis 2018

Promocja marki Conotoxia w filmie Creed II

Cinkciarz.pl ogłosił zaangażowanie w kampanię promocyjną filmu „Creed II”. Logotyp Conotoxia otrzymał atrakcyjną ekspozycję wokół ringu w finałowej scenie walki pomiędzy Adonisem Creed i Viktorem Drago.

13 lis 2018

Właściciel Cinkciarz.pl na liście Digital Shapers

Marcin Pióro, właściciel Cinkciarz.pl, został laureatem Digital Shapers w kategorii innowacje i technologie. Digital Shapers, pod patronatem Forbes i Business Insider, to elitarna lista liderów branży cyfrowej w Polsce.

5 paź 2018

Zwycięstwo w rankingu agencji Bloomberg

W rankingu podsumowującym trafność typów kursów par walutowych w III kwartale 2018 r. Cinkciarz.pl zdobył pierwsze miejsce w regionie Zatoki Perskiej, drugie miejsca dla walut azjatyckich oraz dla walut państw Ameryki Łacińskiej. Zajęli też trzecie miejsce dla regionu EMEA.

3 wrz 2018

Cinkciarz.pl oficjalnym sponsorem reprezentacji Czech w piłce nożnej

Cinkciarz.pl został zaprezentowany jako “Official Sponsor of the Czech National Football Team”. Firma zyskała m.in. prawo do promocji swoich usług z wykorzystaniem wizerunku piłkarzy czeskiej drużyny narodowej.

29 sie 2018

Cinkciarz.pl oficjalnym partnerem reprezentacji Walii

Spółka Cinkciarz.pl została oficjalnym partnerem Reprezentacji Walii w piłce nożnej, zyskując prawo do posługiwania się wizerunkiem piłkarzy walijskiej kadry narodowej oraz ekspozycji marki w komunikacji marketingowej drużyny.

2 sie 2018

ILS i AED - nowe waluty w ofercie Cinkciarz.pl

Portal finansowy Cinkciarz.pl wzmacnia swoją ofertę walutową, włączając do niej jednostki monetarne krajów Bliskiego Wschodu: izraelski nowy szekel i dirham Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

12 gru 2017

Ósma największa firma w Polsce

Cinkciarz.pl ósmy na liście największych polskich firm w zestawieniu “Lista 2000” dziennika “Rzeczpospolita”. W rankingu uwzględnione zostały firmy, które wypracowały największe przychody w polskiej gospodarce.

1 lut 2017

Cinkciarz.pl sponsorem UEFA European Under-21

Cinkciarz.pl został globalnym sponsorem Mistrzostw Europy U-21 w Piłce Nożnej 2017.

9 mar 2016

Cinkciarz.pl wyrusza na podbój AI

Wykorzystując zaawansowaną technologię informatyczną, Cinkciarz.pl rozpoczął projekt budowy sztucznej inteligencji (Artificial Intelligence), która będzie wspierać proces podejmowania decyzji dotyczących transakcji wymiany walut.

20 lut 2016

Cinkciarz.pl sponsorem Polskiej Ligi Koszykówki

Cinkciarz.pl podpisał wieloletni kontrakt sponsorski z Polską Ligą Koszykówki, stając się "Sponsorem Oficjalnym Tauron Basket Ligi".

1 gru 2015

Prestiżowe wyróżnienia

Cinkciarz.pl został wyróżniony dwiema prestiżowymi nagrodami. Forbes przyznał firmie tytuł Gracza Roku, a Prezes Zarządu został uznany Najlepszym Menedżerem 2015 przez Bloomberg Newswire w Polsce.

1 kwi 2015

Audyty, certyfikaty i licencje

Cinkciarz.pl podpisał kontrakt z KPMG, która przeprowadziła dwa audyty dla naszej spółki: IT i finansowy. W wyniku tego otrzymano certyfikaty PCI DSS i Impartial Auditor Report. Conotoxia uzyskała licencję instytucji płatniczej.

30 sty 2014

Oficjalny sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej

Cinkciarz.pl został oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Tym samym wspiera drużynę narodową do lipca 2018 roku, czyli m.in. w okresie eliminacji do Euro 2016 i Mistrzostw Świata 2018.

7 paź 2013

Pieniądze w kosmosie

Cinkciarz.pl wysłał w kosmos pieniądze z różnych stron świata, które następnie bezpiecznie powróciły na Ziemię.

8 sie 2013

Cinkciarz.pl dołącza do SWIFT

Cinkciarz.pl dołączył do organizacji SWIFT. We współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową rozpoczęto integrację zaawansowanego systemu bezpieczeństwa.

20 paź 2010

Uruchomienie domeny Cinkciarz.pl

Prace nad Cinkciarz.pl rozpoczęły się w 2006 r., a w 2010 r. serwis stał się dostępny dla wszystkich. Jeżeli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać.

Ład korporacyjny

Ład korporacyjny obejmuje najważniejsze zasady i procesy dotyczące zarządzania firmą oraz kontroli jej funkcjonowania. Został przygotowany zgodnie z wymogami Komisji Nadzoru Finansowego dla instytucji nadzorowanych.

Cinkciarz.pl Sp. z o.o. stosuje Zasady ładu korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych.
Cinkciarz.pl Sp. z o.o. wdrożyła zasady ładu korporacyjnego w zakresie:

 1. Struktury Organizacyjnej,
 2. Opracowania długofalowej strategii działania,
 3. Relacji z udziałowcami instytucji nadzorowanej,
 4. Uregulowania pracy Organu Zarządzającego regulacją wewnętrzną,
 5. Uregulowania pracy Zgromadzenia Wspólników regulacją wewnętrzną,
 6. Polityki wynagradzania,
 7. Polityki informacyjnej,
 8. Działalności promocyjnej, reklamowej i relacji z Klientami,
 9. Systemu kontroli wewnętrznej,
 10. Systemu zarządzania ryzykiem.

Cinkciarz.pl Sp. z o.o. informuje, że nie stosuje zasad określonych w Rozdziale 9 Wykonywanie uprawnień z aktywów nabytych na ryzyko klientów ze względu na to, iż Spółka nie nabywa i nie zarządza aktywami na ryzyko klienta.

Zarząd:
Marcin Pióro
Prezes Zarządu
Robert Grzegorz Górny
Członek Zarządu
Schemat organizacyjny
 • Zgromadzenie Wspólników
 • Zarząd
  • Dział Administracji
  • Dział Analityków
  • Dział Audytu
  • Dział Compliance
  • Dział Rozliczeń
  • Dział Przelewów
  • Dział IT
  • Dział Business Development
  • Dział Marketingu
  • Dział Sprzedaży
  • Dział Infolinii