Dla mediów

Kontakt dla mediów

Kalina Stawiarz PR Manager media@cinkciarz.pl + 48 726 666 644

Do pobrania

Logotypy (75 KB)

Aktualności

15.02.2019 | 13:56

Visa Checkout – nowa metoda płatności w portalu Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl umożliwia opłacanie transakcji z wykorzystaniem Visa Checkout, metody pozwalającej na szybkie płatności kartami płatniczymi.

12.02.2019 | 15:30

Nowość w Cinkciarz.pl: skanuj kody QR i opłacaj transakcje

Cinkciarz.pl wprowadza kolejne udogodnienie dla swoich klientów. Transakcje wymiany walut, przekazy pieniężne oraz zasilenie portfela walutowego można wygodnie opłacić, korzystając z funkcji „Zeskanuj i zapłać”.

22.01.2019 | 17:43

Cinkciarz.pl z nową aplikacją Wymiana Walut

Użytkownicy nowej wersji mobilnej aplikacji walutowej Cinkciarz.pl mogą już korzystać z ekspresowych metod płatności do realizacji transakcji. Dotychczas metody te były dostępne jedynie w aplikacji webowej.

Artykuły prasowe

15.02.2019 | 17:19

Dzień kota: pupile i gospodarka

W niedzielę 17 lutego przypada międzynarodowy dzień kota. To dobra okazja, by przyjrzeć się, jaki wpływ na gospodarkę mają zwierzęta domowe i dlaczego jest praktycznie pewne, że w Polsce będzie się on sukcesywnie zwiększać – pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

12.02.2019 | 11:34

Dolar najdroższy od prawie dwóch lat

Ponad 3,84 zł trzeba było płacić we wtorek za dolara. To najwyższy poziom od maja 2017 r., czyli od niemal dwóch lat. Silne wzrosty wartości dolara w relacji do złotego wynikają zarówno ze słabości polskiej waluty, jak i siły amerykańskiej – pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

12.02.2019 | 09:51

Walentynkowy weekend last minute

Wymarzony cel wycieczki dla zakochanych? Pierwsze skojarzenia wiodą do Wenecji i Paryża. Coś mniej oczywistego? Na popularności ciągle zyskuje Praga. Jednak w tym roku na szczególną uwagę zasługuje też Matera we Włoszech, którym świat zawdzięcza przecież walentynkową tradycję.

11.02.2019 | 15:00

Imigranci w Polsce. Zarobki i bezrobocie

ZUS pierwszy raz opublikował obszerne opracowanie dotyczące imigrantów w Polsce. Wynika z niego, że imigranci zarabiają mniej niż obywatele naszego kraju. Dodatkowo wśród przebywających nad Wisłą Ukraińców czy Białorusinów jest niezwykle niskie bezrobocie. Dane MFW z kolei pokazują silny, pozytywny wpływ imigrantów na polski PKB, co niestety wkrótce może się skończyć – pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

08.02.2019 | 20:26

Biedny kraj bogatych ludzi – co gnębi Włochy

Bez wojen czy kataklizmów włoska gospodarka stacza się już od ponad dwóch dekad. Wysokie zadłużenie publiczne, niski poziom zatrudnienia, korupcja, nieefektywna administracja czy silne podziały pomiędzy północą i południem tworzą skalę problemu. Czy możliwe jest jednak, że do stagnacji przyczynia się również bogactwo starzejącej się części społeczeństwa? – pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

07.02.2019 | 18:04

Gra w przerzucanie winy za spowolnienie PKB

Wzrost PKB w światowej gospodarce ulega stopniowemu spowolnieniu, a w strefie euro hamuje bardzo mocno. Ci, których najbardziej dotyka pogarszająca się koniunkturą, najaktywniej szukają przyczyn swoich porażek poza granicami kraju. Paradoksalnie jednak tam ich nie ma, ale takie stawianie sprawy jeszcze bardziej pogarsza perspektywę maruderów na kolejne lata – pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

Rozpocznij chat