Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cyber Geeks Sp. z o.o.

Cyber Geeks Sp. z o.o. to software house oferujący kompleksowe usługi z zakresu IT. Spółka tworzy dla swoich klientów z Polski i zagranicy złożone rozwiązania IT oraz dba o formalne aspekty realizowanych projektów.

Działalność spółki

Spółka zajmuje się m.in. usługami z zakresu IT dla branży finansowej (FinTech, RegTech, compliance) – tworzy i rozwija aplikacje mobilne, webowe, projektuje interfejsy i architektury systemów, wdraża rozwiązania chmurowe, usprawnia procesy wytwarzania i wdrażania oprogramowania oraz wspiera swoich klientów w zakresie obowiązujących regulacji prawnych.
Dowiedz się więcej


Zarząd spółki

Zarząd Cyber Geeks Sp. z o.o. jest odpowiedzialny za nadzorowanie realizowanych projektów IT oraz opracowywanie koncepcji i strategii współpracy ze swoimi klientami.

Andrzej Arendt

Prezes Zarządu


Kalendarium

Sprawdź najważniejsze wydarzenia i osiągnięcia z historii spółki.

7 mar 2023

Rynkowa ekspansja Cyber Geeks

Software house Cyber Geeks zaprezentował nową ofertę i zapowiedział jeszcze szerszą obecność na rynku, by wspierać cyfrowy rozwój kolejnych firm. Specjaliści ze spółki mają wieloletnie doświadczenie w IT, czego przykładem są wdrożenia technologiczne globalnego już dziś fintechu Cinkciarz.pl.