Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Currency Lending Sp. z o.o.

Zarejestrowana w Polsce spółka Currency Lending Sp. z o.o. jest instytucją pożyczkową. Świadczy i rozwija innowacyjne usługi z zakresu udzielania pożyczek. Swoim klientom oferuje szybkie pożyczki przez Internet w kilku walutach. Spółka wpisana jest do Rejestru Instytucji Pożyczkowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego (numer wpisu do rejestru RIP000382).

Zarząd spółki

Zarząd Currency Lending Sp. z o.o. odpowiedzialny jest za planowanie, rozwój i nadzorowanie innowacyjnych usług związanych z udzielaniem pożyczek przez internet. W jego skład wchodzą osoby mające bogate doświadczenie m.in. w zakresie finansów.


Kalendarium

Sprawdź najważniejsze wydarzenia z działalności spółki.

14 cze 2023

Pożyczki w Cinkciarz.pl: przelew weryfikacyjny nową metodą potwierdzenia tożsamości

Fintech Cinkciarz.pl wprowadza nowość przy ubieganiu się o pożyczkę w złotych i innych walutach. Nową metodą potwierdzenia tożsamości jest szybki przelew weryfikacyjny, który nie tylko przyspiesza proces, ale i zwiększa bezpieczeństwo.

2 lut 2023

Pożyczki na Cinkciarz.pl do kwoty 5 tys. zł i na 12 miesięcy

Fintech Cinkciarz.pl wprowadza nowość w zakresie pożyczek wielowalutowych. Klienci mogą już wnioskować nawet o 5 tys. złotych lub równowartość tej kwoty w euro, dolarach, funtach lub frankach oraz spłacić zobowiązanie w 12 ratach.

28 cze 2022

Cinkciarz.pl udostępnia wypłatę pożyczki wielowalutowej na kartę

Coraz większe zainteresowanie pożyczkami wielowalutowymi, dostępnymi na Cinkciarz.pl, przekłada się na rozwój usługi. Użytkownicy mają od teraz wybór, czy chcą wypłacić pożyczkę na rachunek bankowy (jak obecnie), czy na kartę wielowalutową fintechu. Dodatkowo, środki mogą być już pobierane automatycznie w terminie spłaty pożyczki – z rachunku kartowego lub z portfela walutowego.

27 kwi 2022

2021 najlepszym w historii rokiem dla Cinkciarz.pl i innych spółek z grupy

W 2021 r. Conotoxia Holding po raz kolejny znacznie zwiększyła wolumen transakcji i przychodów w porównaniu do poprzedniego roku. Grupa osiągnęła 33 mld zł obrotów na transakcjach wymiany walut, a usługi Cinkciarz.pl i innych spółek holdingu zanotowały nawet czterocyfrowe wzrosty. Rekordowe wyniki dotyczą wszystkich usług fintechu, także najnowszych – m.in. pożyczek wielowalutowych.

18 lut 2021

Kontynuacja rekordowych wyników Cinkciarz.pl i innych spółek z grupy w 2020 r.

Spółki z Conotoxia Holding, do którego należą marki Cinkciarz.pl i Conotoxia, odnotowały w jubileuszowym 2020 roku znaczące wzrosty swoich produktów i usług. Rozwijał się zarówno segment detaliczny, jak i biznesowy. W ofercie portalu pojawiły się m.in. karty wielowalutowe, pożyczki w wielu walutach czy przekazy pieniężne z USA do Europy.

30 gru 2020

Nowość w Cinkciarz.pl: wielowalutowe pożyczki przez internet

Cinkciarz.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość wzięcia pożyczki wielowalutowej przez internet.

13 cze 2019

Cinkciarz.pl rozpoczyna podbój rynku pożyczek

Portal finansowy Cinkciarz.pl kolejny raz zaskakuje rynek i wyprzedza konkurencję oferując, jako jeden z pierwszych w Polsce, usługę wielowalutowych pożyczek internetowych.