Amerykański sen w wykonaniu Cinkciarz.pl. Usługa przekazów pieniężnych już w kolejnych 10 stanach

21 sty 2020 10:59|Cinkciarz.pl

Spółka z grupy Conotoxia Holding, do której należy również Cinkciarz.pl, dopiero co wystartowała z usługą przekazów pieniężnych w Illinois, a już zwiększa działalność o kolejne 10 stanów.

Kolejne 10 stanów w USA

Dokładnie miesiąc temu rynek zelektryzowała wiadomość o tym, że fintech, pod marką Conotoxia, rozszerza usługi na Stany Zjednoczone. Dzisiaj do Illinois, gdzie ruszyła już usługa szybkich i atrakcyjnych cenowo przekazów w wielu walutach, dołączają kolejne: Floryda, New Jersey, Massachusetts, Teksas, Waszyngton, Connecticut, Ohio, Wirginia, Karolina Północna, Maryland. Spółka pozyskała w sumie 41 licencji na działalność w USA, więc wkrótce możemy się spodziewać uruchomienia usługi w kolejnych stanach.

Teraz klienci z 11 amerykańskich stanów, korzystając z dedykowanej aplikacji lub strony internetowej, mogą już przesyłać dolary na wskazane konto bankowe. Odbiorca otrzymuje środki w dowolnej z 27 walut, a wkrótce w kolejnych. Usługa skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców USA, którzy wysyłają pieniądze rodzinie i przyjaciołom za granicą.

Co sprawia, że Conotoxia Holding działa w tak zawrotnym tempie? – W większości firm, z którymi chcemy konkurować na amerykańskim rynku, decyzje uzależnione są od zewnętrznych podmiotów, finansujących ich działalność. My sami wyznaczamy sobie cele, a poprzeczkę zawsze stawiamy wysoko – podkreśla Marcin Pióro, CEO Conotoxia, Inc. – Niezależność finansowa i technologiczna daje nam możliwość szybkiego działania, co skutecznie wykorzystujemy, zwiększając zasięg naszej topowej usługi na kolejne stany.

2019 był dla fintechu rokiem wielu ciekawych nowości w ofercie. Znacznie rozszerzyło się portfolio usług dla biznesu udostępniane na portalu Cinkciarz.pl. Firmy mogą już skorzystać m.in. z autorskiego systemu do płatności online Cinkciarz Pay, API z kursami walut czy platformy RegTech. Kilka miesięcy temu do oferty dołączyły również wielowalutowe pożyczki. – Co przyniesie 2020 rok? Jest to jubileuszowy, dziesiąty rok naszej działalności i mogę powiedzieć jedno – intensywnie pracujemy nad tym, żeby wkrótce odsłonić naprawdę mocne karty – zdradza Pióro.

Usługę przekazów pieniężnych w Stanach Zjednoczonych świadczy Conotoxia, Inc.

21 sty 2020 10:59|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

20 sty 2020 13:34

Usprawniamy logowanie do panelu klienta

16 sty 2020 11:58

CFD na kryptowaluty – nowość dla klientów Forex w portalu Cinkciarz.pl

10 sty 2020 12:16

Koszulka z autografami Bale’a i Giggsa od Cinkciarz.pl na WOŚP

9 sty 2020 9:00

Cinkciarz.pl najlepszy na świecie w rankingu Bloomberga

2 sty 2020 9:41

Podbój Ameryki, milion pobrań, wielkie kino i mundial, czyli rok wg Cinkciarz.pl

20 gru 2019 9:00

Cinkciarz.pl wygrywa w unijnym sądzie i zachowuje monopol na używanie słowa „cinkciarz” jako znaku towarowego

Atrakcyjne kursy 28 walut

Rozpocznij chat