Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Amerykański sen w wykonaniu Cinkciarz.pl. Usługa przekazów pieniężnych już w kolejnych 10 stanach

21 sty 2020 10:59|Cinkciarz.pl

Spółka z grupy Conotoxia Holding, do której należy również Cinkciarz.pl, dopiero co wystartowała z usługą przekazów pieniężnych w Illinois, a już zwiększa działalność o kolejne 10 stanów.

Kolejne 10 stanów w USA

Dokładnie miesiąc temu rynek zelektryzowała wiadomość o tym, że fintech, pod marką Conotoxia, rozszerza usługi na Stany Zjednoczone. Dzisiaj do Illinois, gdzie ruszyła już usługa szybkich i atrakcyjnych cenowo przekazów w wielu walutach, dołączają kolejne: Floryda, New Jersey, Massachusetts, Teksas, Waszyngton, Connecticut, Ohio, Wirginia, Karolina Północna, Maryland. Spółka pozyskała w sumie 41 licencji na działalność w USA, więc wkrótce możemy się spodziewać uruchomienia usługi w kolejnych stanach.

Teraz klienci z 11 amerykańskich stanów, korzystając z dedykowanej aplikacji lub strony internetowej, mogą już przesyłać dolary na wskazane konto bankowe. Odbiorca otrzymuje środki w dowolnej z 27 walut, a wkrótce w kolejnych. Usługa skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców USA, którzy wysyłają pieniądze rodzinie i przyjaciołom za granicą.

Co sprawia, że Conotoxia Holding działa w tak zawrotnym tempie? – W większości firm, z którymi chcemy konkurować na amerykańskim rynku, decyzje uzależnione są od zewnętrznych podmiotów, finansujących ich działalność. My sami wyznaczamy sobie cele, a poprzeczkę zawsze stawiamy wysoko – podkreśla Marcin Pióro, CEO Conotoxia, Inc. – Niezależność finansowa i technologiczna daje nam możliwość szybkiego działania, co skutecznie wykorzystujemy, zwiększając zasięg naszej topowej usługi na kolejne stany.

2019 był dla fintechu rokiem wielu ciekawych nowości w ofercie. Znacznie rozszerzyło się portfolio usług dla biznesu udostępniane na portalu Cinkciarz.pl. Firmy mogą już skorzystać m.in. z autorskiego systemu do płatności online Cinkciarz Pay, API z kursami walut czy platformy RegTech. Kilka miesięcy temu do oferty dołączyły również wielowalutowe pożyczki. – Co przyniesie 2020 rok? Jest to jubileuszowy, dziesiąty rok naszej działalności i mogę powiedzieć jedno – intensywnie pracujemy nad tym, żeby wkrótce odsłonić naprawdę mocne karty – zdradza Pióro.

Usługę przekazów pieniężnych w Stanach Zjednoczonych świadczy Conotoxia, Inc.

21 sty 2020 10:59|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

20 sty 2020 13:34

Usprawniamy logowanie do panelu klienta

16 sty 2020 11:58

CFD na kryptowaluty – nowość dla klientów Forex w portalu Cinkciarz.pl

10 sty 2020 12:16

Koszulka z autografami Bale’a i Giggsa od Cinkciarz.pl na WOŚP

9 sty 2020 9:00

Cinkciarz.pl najlepszy na świecie w rankingu Bloomberga

2 sty 2020 9:41

Podbój Ameryki, milion pobrań, wielkie kino i mundial, czyli rok wg Cinkciarz.pl

20 gru 2019 9:00

Cinkciarz.pl wygrywa w unijnym sądzie i zachowuje monopol na używanie słowa „cinkciarz” jako znaku towarowego

Atrakcyjne kursy 27 walut