Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Podbój Ameryki, milion pobrań, wielkie kino i mundial, czyli rok wg Cinkciarz.pl

2 sty 2020 9:41|Cinkciarz.pl

Uruchomienie usług w USA, wprowadzenie do oferty kolejnych nowości, partnerstwa z globalnymi firmami, zaangażowanie w hollywoodzkie superprodukcje, złamanie bariery miliona pobrań aplikacji do wymiany walut – to tylko niektóre z najważniejszych dokonań Cinkciarz.pl w minionym roku.

Podsumowanie roku 2019

Cinkciarz.pl rozwija się z prędkością nieosiągalną dla wielu rynkowych konkurentów. Skrót z wybranych wydarzeń 2019 r. ukazuje okres pełen ważnych wyzwań, dokonań i spektakularnych projektów marketingowych.

Nowy gracz na amerykańskim rynku

Najważniejszym wydarzeniem było wejście na największy rynek świata, czyli USA. Na początek zapadła decyzja o uruchomieniu usługi przekazów pieniężnych w stanie Illinois. Klienci, wysyłając dolary, mogą przekazać na wybrane konto bankowe za granicą dowolną z 27 oferowanych walut. Wkrótce z usługi świadczonej przez Conotoxia, Inc. oraz dedykowanej aplikacji skorzystają również mieszkańcy innych stanów USA.

Dziękujemy za milion!

Użytkownicy systemu Android więcej niż milion razy pobrali aplikację Cinkciarz.pl służącą do szybkiej i wygodnej wymiany walut. Z kolei w serwisie Opineo.pl złamaliśmy barierę 800 tys. ocen. Wagę wydarzeń podbijały dwa fakty. Po pierwsze zarówno pod względem liczby pobrań aplikacji, jak i ocen nasza globalna konkurencja została daleko z tyłu, a po drugie ponad 99 proc. wpisów w Opineo.pl miało wydźwięk pozytywny.

Debiut na piłkarskich mistrzostwach świata

Na mocy umowy z FIFA Cinkciarz.pl został oficjalnym Partnerem Krajowym rozgrywanych w Polsce Mistrzostw Świata FIFA U-20. Na sześciu stadionach oraz w transmisjach telewizyjnych szeroką ekspozycję zyskał międzynarodowy brand Conotoxia. W sportowym wątku warto przypomnieć, że firma sponsoruje m.in. piłkarskie reprezentacje Walii oraz Czech.

W drużynie Spider-Mana i Terminatora

Na ekranach światowych kin w 2019 r. Cinkciarz.pl wchodził kilkukrotnie, najpierw w roli partnera producentów (Marvel i Sony Pictures Entertainment) filmu „Spider-Man: Daleko od domu”. Następnie przyszła pora na „Terminator: Mroczne Przeznaczenie”. Technologia wyprzedzająca nasze czasy, całkowita koncentracja na celu i determinacja w usuwaniu przeszkód – te przymioty sprawiły, że Cinkciarz.pl połączył siły z twórcami hollywoodzkiej superprodukcji. Kinowym zapowiedziom premiery nowego Terminatora towarzyszył spot.

Logo Cinkciarz.pl i Conotoxia pojawiło się na ekranach światowych kin także przy emisji filmów: „John Wick 3”, co także było efektem partnerskiej współpracy z producentami kasowego thrillera.

Na polskiej scenie o filmie „Polityka” zrobiło się głośno już na długo przed premierą. Widzowie, którzy wybrali się do kin, na pewno dostrzegli i zapamiętali efekty współpracy Cinkciarz.pl z producentami i twórcami kolejnego przeboju w reżyserii Patryka Vegi.

Znajdziesz nas w swoim smartfonie

Dzięki współpracy z T-Mobile Polska klienci operatora telefonii komórkowej, zawierając umowę na abonament wraz z telefonem z systemem Android, mogą korzystać z zainstalowanej już aplikacji do przekazów pieniężnych Cinkciarz.pl.

Więcej walut, więcej usług

Wachlarz walut w ofercie portalu Cinkciarz.pl powiększył się z 26 do 27, gdy w listopadzie udostępniliśmy transakcje z batem tajlandzkim (THB). Warto zapamiętać, że 1 bat dzieli się na 100 satangów, kosztuje ok. 12 groszy, a liczba walut dostępnych w Cinkciarz.pl tworzy aż 702 pary walutowe.

Do gamy usług udostępnianych przez portal dołączyły wielowalutowe pożyczki, na początek są dostępne dla kręgu „Friends and Family”.

Rozwój Cinkciarz Pay i wiele metod płatności

Zasilenie portfela walutowego w Cinkciarz.pl czy opłacenie usługi dostępnej w portalu staje się łatwe, gdy klient dostaje do wyboru aż 21 ekspresowych metod. W ub. roku paleta powiększyła się m.in. o popularną w Szwecji opcję Trustly, dostęp ze wszystkich urządzeń do Google Pay, kanadyjski Interac Online, najbardziej rozpowszechnione w Australii i Nowej Zelandii – POLi, cieszący się wzięciem w Austrii EPS czy karty Visa Checkout.

Nową funkcję „Zapłać później” zyskał dedykowany sklepom internetowym system płatności w wielu walutach Cinkciarz Pay. Od ub. roku mogą z niego skorzystać także klienci, którzy nie posiadają konta w Cinkciarz.pl. Portal udostępnił również gotowe moduły, które ułatwiają sklepom integrację z systemem.

Triumfatorzy królewskiego rankingu

Potwierdzenie eksperckiej pozycji w branży przyniosło podsumowanie klasyfikacji prognoz walutowych wg prestiżowej agencji Bloomberg. W trzecim kwartale 2019 r. zespół analityków Cinkciarz.pl zdobył pierwsze miejsce wśród głównych finansowych instytucji z całego świata w prognozach EUR/USD, czyli najważniejszej pary walutowej.

Debiut w domenie RegTech

Cinkciarz.pl wkroczył do branży RegTech (Regulatory Technology, czyli technologie regulacyjne). Przedsiębiorcom, którzy mogą czuć się niepewnie w gąszczu krajowych przepisów oraz unijnych dyrektyw i rozporządzeń, polski fintech zaoferował przystępną w obsłudze platformę, która jest personalizowana wg wymagań klienta i stanowi kompleksowe narzędzie do zapobiegania i zwalczania przestępstw finansowych.

2 sty 2020 9:41|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

20 gru 2019 9:00

Cinkciarz.pl wygrywa w unijnym sądzie i zachowuje monopol na używanie słowa „cinkciarz” jako znaku towarowego

18 gru 2019 9:00

Cinkciarz.pl rozszerza usługi na USA

17 gru 2019 17:19

Zmieniamy wygląd panelu klienta w naszym portalu

10 gru 2019 9:00

Mocny zawodnik w branży RegTech: Cinkciarz.pl obsłuży firmy w zakresie AML i compliance

2 gru 2019 9:00

Cinkciarz.pl deklasuje globalnych konkurentów pod względem liczby opinii klientów

29 lis 2019 12:51

Cinkciarz.pl z nową promocją na Cyber Monday

Atrakcyjne kursy 27 walut