Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl deklasuje globalnych konkurentów pod względem liczby opinii klientów

2 gru 2019 9:00|Cinkciarz.pl

Usługi Cinkciarz.pl zostały ocenione już ponad 800 000 razy w serwisie Opineo.pl – takiej internetowej laurki nie ma żaden z międzynarodowych graczy z branży.

800 000 opinii na Opineo.pl

Porównując ten wynik z recenzjami umieszczanymi na Trustpilot.com – popularnym na świecie portalu z opiniami, globalni konkurenci Cinkciarz.pl wypadają znacznie gorzej. Liczba ocen zebranych przez dziesięciu największych światowych graczy z branży przekazów pieniężnych i wymiany walut nie przekracza nawet jednej trzeciej wyniku osiągniętego przez polski fintech.

– Jeśli chodzi o pozytywne opinie użytkowników, Cinkciarz.pl nie ma sobie równych wśród swoich globalnych konkurentów. Zagraniczne firmy, w które fundusze inwestują miliony dolarów, wyprzedzają nas pod względem budżetów na reklamę i obecności w mediach, ale zebrane recenzje utwierdzają nas w przekonaniu, że obraliśmy dobrą drogę. Klient zawsze powinien być na pierwszym miejscu – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Ponad 99% opinii o Cinkciarz.pl pozostawionych w serwisie Opineo.pl jest pozytywnych. – O ile przychylne komentarze nam schlebiają, o tyle ten niespełna 1% jest dla nas bardzo cenny. Takie recenzje niejednokrotnie zawierają konkretne sugestie dotyczące elementów, które można by jeszcze ulepszyć lub w większym stopniu dostosować do oczekiwań klientów. Nie spoczywamy na laurach, chcemy oferować najlepsze usługi finansowe na rynku – tłumaczy Piotr Kiciński.

Portale z opiniami robią w ostatnich latach furorę. Klienci chwalą tam najlepszych usługodawców i producentów lub wyrażają swoje niezadowolenie. Światowe statystyki pokazują, że aż 86% konsumentów czyta opinie w internecie przed podjęciem decyzji zakupowej, a 70% uważa, że jest to najużyteczniejsze źródło informacji o produkcie czy usłudze.

2 gru 2019 9:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

29 lis 2019 12:51

Cinkciarz.pl z nową promocją na Cyber Monday

28 lis 2019 13:53

Black Friday w Cinkciarz.pl

27 lis 2019 11:18

Cinkciarz.pl obiera kurs na Tajlandię

21 lis 2019 11:46

Trustly na liście metod płatności w Cinkciarz.pl

8 lis 2019 9:00

Dostęp do najświeższych kursów walut dla firm możliwy dzięki nowej usłudze Cinkciarz.pl

29 paź 2019 9:00

Cinkciarz Pay umożliwia płatności również dla klientów nieposiadających konta w serwisie

Atrakcyjne kursy 27 walut