Wymieniaj waluty

Wymieniaj waluty
i zdobywaj darmowe losy.

Pula nagród: 500 000 zł

Weź udział w loterii >

Cinkciarz.pl deklasuje globalnych konkurentów pod względem liczby opinii klientów

2 gru 2019 9:00|Cinkciarz.pl

Usługi Cinkciarz.pl zostały ocenione już ponad 800 000 razy w serwisie Opineo.pl – takiej internetowej laurki nie ma żaden z międzynarodowych graczy z branży.

800 000 opinii na Opineo.pl

Porównując ten wynik z recenzjami umieszczanymi na Trustpilot.com – popularnym na świecie portalu z opiniami, globalni konkurenci Cinkciarz.pl wypadają znacznie gorzej. Liczba ocen zebranych przez dziesięciu największych światowych graczy z branży przekazów pieniężnych i wymiany walut nie przekracza nawet jednej trzeciej wyniku osiągniętego przez polski fintech.

– Jeśli chodzi o pozytywne opinie użytkowników, Cinkciarz.pl nie ma sobie równych wśród swoich globalnych konkurentów. Zagraniczne firmy, w które fundusze inwestują miliony dolarów, wyprzedzają nas pod względem budżetów na reklamę i obecności w mediach, ale zebrane recenzje utwierdzają nas w przekonaniu, że obraliśmy dobrą drogę. Klient zawsze powinien być na pierwszym miejscu – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Ponad 99% opinii o Cinkciarz.pl pozostawionych w serwisie Opineo.pl jest pozytywnych. – O ile przychylne komentarze nam schlebiają, o tyle ten niespełna 1% jest dla nas bardzo cenny. Takie recenzje niejednokrotnie zawierają konkretne sugestie dotyczące elementów, które można by jeszcze ulepszyć lub w większym stopniu dostosować do oczekiwań klientów. Nie spoczywamy na laurach, chcemy oferować najlepsze usługi finansowe na rynku – tłumaczy Piotr Kiciński.

Portale z opiniami robią w ostatnich latach furorę. Klienci chwalą tam najlepszych usługodawców i producentów lub wyrażają swoje niezadowolenie. Światowe statystyki pokazują, że aż 86% konsumentów czyta opinie w internecie przed podjęciem decyzji zakupowej, a 70% uważa, że jest to najużyteczniejsze źródło informacji o produkcie czy usłudze.

2 gru 2019 9:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

29 lis 2019 12:51

Cinkciarz.pl z nową promocją na Cyber Monday

28 lis 2019 13:53

Black Friday w Cinkciarz.pl

27 lis 2019 11:18

Cinkciarz.pl obiera kurs na Tajlandię

21 lis 2019 11:46

Trustly na liście metod płatności w Cinkciarz.pl

8 lis 2019 9:00

Dostęp do najświeższych kursów walut dla firm możliwy dzięki nowej usłudze Cinkciarz.pl

29 paź 2019 9:00

Cinkciarz Pay umożliwia płatności również dla klientów nieposiadających konta w serwisie

Atrakcyjne kursy 28 walut