Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz Pay umożliwia płatności również dla klientów nieposiadających konta w serwisie

29 paź 2019 9:00|Cinkciarz.pl

Polski fintech rozszerzył zakres działania Cinkciarz Pay – systemu płatniczego dedykowanego sklepom online. Do tej pory z rozwiązania mogli korzystać tylko zarejestrowani użytkownicy portalu Cinkciarz.pl.

Cinkciarz Pay

Klienci sklepów internetowych, które posiadają w swojej ofercie Cinkciarz Pay, mogą opłacić zamówienie kartą płatniczą w dowolnej z 19 walut. Co ważne, posiadanie konta w portalu Cinkciarz.pl nie jest już wymagane. Jak dotąd z rozwiązania skorzystać mogli tylko użytkownicy, którzy posiadali środki w serwisie Cinkciarz.pl. Teraz nie jest już to konieczne, a klienci mogą wybierać spośród innych metod płatności.

– Właściciele sklepów internetowych to dla nas istotna grupa klientów, dlatego inwestujemy w rozwiązania wspierające ich rozwój – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl – Nasz autorski system Cinkciarz Pay pozwala sklepom online na dotarcie do nowych grup odbiorców w innych krajach. Na tym rozwiązaniu zyskują również klienci tych sklepów, którzy mogą opłacić zamówienie w wybranej walucie, korzystając z atrakcyjnych kursów wymiany.

Wybierając Cinkciarz Pay, klienci mogą opłacić zakupy za pomocą kart debetowych i kredytowych wydawanych przez Visa, Mastercard, American Express, JCB, Discover, Diners Club, Bancontact i Cartes Bancaires. Docelowo pośród dostępnych metod płatności znajdą się rozwiązania mobilne, standardowe przelewy oraz lokalne metody płatności. Dodatkowo, klienci, którzy korzystają z usług portalu Cinkciarz.pl, mogą zapłacić środkami zgromadzonymi w serwisie – tu dostępnych jest aż 26 walut. Nowością jest również automatyczne odświeżanie kursu przy dokonywaniu płatności w walucie obcej.

Cinkciarz.pl deklaruje, że integracja sklepu z Cinkciarz Pay jest bardzo prosta i oferuje wsparcie na każdym etapie. Dokumentacja dostępna jest na stronie: https://cinkciarz.pl/platnosci/dla-developerow.

Usługę Cinkciarz Pay świadczy Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

29 paź 2019 9:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

11 paź 2019 9:08

Cinkciarz.pl & Terminator: Mroczne przeznaczenie

11 paź 2019 8:59

Cinkciarz.pl Oficjalnym Partnerem filmu „Terminator: Mroczne Przeznaczenie”

9 paź 2019 9:05

Cinkciarz.pl zwycięża w królewskim rankingu Bloomberga

4 paź 2019 9:00

Cinkciarz.pl i T-Mobile łączą siły

30 wrz 2019 9:46

Płać z Google Pay w Cinkciarz.pl

17 wrz 2019 11:01

Forex dla firm — nowość na portalu Cinkciarz.pl

Atrakcyjne kursy 27 walut