Cinkciarz Pay umożliwia płatności również dla klientów nieposiadających konta w serwisie

29 paź 2019 9:00|Cinkciarz.pl

Polski fintech rozszerzył zakres działania Cinkciarz Pay – systemu płatniczego dedykowanego sklepom online. Do tej pory z rozwiązania mogli korzystać tylko zarejestrowani użytkownicy portalu Cinkciarz.pl.

Cinkciarz Pay

Klienci sklepów internetowych, które posiadają w swojej ofercie Cinkciarz Pay, mogą opłacić zamówienie kartą płatniczą w dowolnej z 19 walut. Co ważne, posiadanie konta w portalu Cinkciarz.pl nie jest już wymagane. Jak dotąd z rozwiązania skorzystać mogli tylko użytkownicy, którzy posiadali środki w serwisie Cinkciarz.pl. Teraz nie jest już to konieczne, a klienci mogą wybierać spośród innych metod płatności.

– Właściciele sklepów internetowych to dla nas istotna grupa klientów, dlatego inwestujemy w rozwiązania wspierające ich rozwój – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl – Nasz autorski system Cinkciarz Pay pozwala sklepom online na dotarcie do nowych grup odbiorców w innych krajach. Na tym rozwiązaniu zyskują również klienci tych sklepów, którzy mogą opłacić zamówienie w wybranej walucie, korzystając z atrakcyjnych kursów wymiany.

Wybierając Cinkciarz Pay, klienci mogą opłacić zakupy za pomocą kart debetowych i kredytowych wydawanych przez Visa, Mastercard, American Express, JCB, Discover, Diners Club, Bancontact i Cartes Bancaires. Docelowo pośród dostępnych metod płatności znajdą się rozwiązania mobilne, standardowe przelewy oraz lokalne metody płatności. Dodatkowo, klienci, którzy korzystają z usług portalu Cinkciarz.pl, mogą zapłacić środkami zgromadzonymi w serwisie – tu dostępnych jest aż 26 walut. Nowością jest również automatyczne odświeżanie kursu przy dokonywaniu płatności w walucie obcej.

Cinkciarz.pl deklaruje, że integracja sklepu z Cinkciarz Pay jest bardzo prosta i oferuje wsparcie na każdym etapie. Dokumentacja dostępna jest na stronie: https://cinkciarz.pl/platnosci/dla-developerow.

Usługę Cinkciarz Pay świadczy Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

29 paź 2019 9:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

11 paź 2019 8:59

Cinkciarz.pl Oficjalnym Partnerem filmu „Terminator: Mroczne Przeznaczenie”

9 paź 2019 9:05

Cinkciarz.pl zwycięża w królewskim rankingu Bloomberga

4 paź 2019 9:00

Cinkciarz.pl i T-Mobile łączą siły

30 wrz 2019 9:46

Płać z Google Pay w Cinkciarz.pl

17 wrz 2019 11:01

Forex dla firm — nowość na portalu Cinkciarz.pl

12 wrz 2019 14:24

Silne uwierzytelnienie klienta już obowiązuje – pamiętaj o zmianach

Atrakcyjne kursy 28 walut

Rozpocznij chat