Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl Oficjalnym Partnerem filmu „Terminator: Mroczne Przeznaczenie”

11 paź 2019 8:59|Cinkciarz.pl

Technologia wyprzedzająca nasze czasy, całkowita koncentracja na celu i determinacja w usuwaniu przeszkód – te i więcej cech Cinkciarz.pl podkreśla wspólna promocja z „Terminator: Mroczne Przeznaczenie”. Cinkciarz.pl został Oficjalnym Partnerem filmu.

Cinkciarz.pl - Terminator: Mroczne Przeznaczenie

We współpracy z producentami „Terminator: Mroczne Przeznaczenie” Cinkciarz.pl przygotował spot promocyjny, podkreślając swoje najmocniejsze strony. W nowej kampanii reklamowej jeden z największych polskich fintechów porównuje niezawodność swoich usług do legendarnego T-800, granego przez Arnolda Schwarzeneggera. Spot będzie wyświetlany w kinach w całej Polsce, a także promowany w mediach społecznościowych.

Kampania promuje premierę filmu „Terminator: Mroczne Przeznaczenie” oraz najważniejsze pozycje z oferty dostępnej na Cinkciarz.pl: przekazy pieniężne i wymianę walut. Spot podkreśla dobre przygotowanie i planowanie, dekadę doświadczenia na rynku i zestaw narzędzi wspierających usługi finansowego portalu.

– Nasza wizja przyszłości, choć nierozerwalnie związana z rozwojem technologii, jest jednak nieco bardziej optymistyczna niż ta przedstawiana w filmach z serii Terminator. Nasze usługi powstały przez wykorzystanie innowacji w biznesie, przez przeniesienie finansów i walut, wówczas ściśle związanych z gotówką, do internetu. Odnieśliśmy sukces dzięki pionierskiemu wykorzystaniu technologii i w dalszym ciągu uczymy się, rozwijamy i przygotowujemy nowe usługi dla naszych klientów, m.in. z wykorzystaniem sztucznej inteligencji – skomentował Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Akcja filmu „Terminator: Mroczne Przeznaczenie” rozgrywa się po wydarzeniach ukazanych w „Terminator 2: Dzień sądu”. Linda Hamilton (Sarah Connor) i Arnold Schwarzenegger (T-800) powracają do swych ikonicznych ról w filmie, który wyreżyserował Tim Miller („Deadpool”), a wyprodukowali: wizjonerski twórca James Cameron oraz David Ellison. Premiera filmu w kinach już 8 listopada 2019.

11 paź 2019 8:59|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

9 paź 2019 9:05

Cinkciarz.pl zwycięża w królewskim rankingu Bloomberga

4 paź 2019 9:00

Cinkciarz.pl i T-Mobile łączą siły

30 wrz 2019 9:46

Płać z Google Pay w Cinkciarz.pl

17 wrz 2019 11:01

Forex dla firm — nowość na portalu Cinkciarz.pl

12 wrz 2019 14:24

Silne uwierzytelnienie klienta już obowiązuje – pamiętaj o zmianach

11 wrz 2019 12:17

Przestrzegamy przed możliwymi próbami wyłudzeń

Atrakcyjne kursy 27 walut