Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Dostęp do najświeższych kursów walut dla firm możliwy dzięki nowej usłudze Cinkciarz.pl

8 lis 2019 9:00|Cinkciarz.pl

Polski fintech startuje z nowym rozwiązaniem dla firm, które szukają sprawdzonego źródła bieżących kursów walut w formie prostego w integracji API.

Kursy walut dla Twojej firmy

Zakres usług udostępnianych w portalu Cinkciarz.pl już dawno wykroczył poza standardową ofertę kantoru walutowego. Systematycznie powiększający się pakiet usług nadal związany jest z walutami, dlatego kluczową kwestią pozostaje dostęp do najbardziej aktualnych kursów wymiany. Teraz Cinkciarz.pl chce się tym dostępem podzielić z firmami, które potrzebują najświeższych kursów w celu szacowania i rozliczania kosztów w walutach obcych czy negocjacji z międzynarodowymi partnerami biznesowymi.

Cinkciarz.pl zaproponuje firmom pięć wariantów usługi, różniących się od siebie miesięczną liczbą zapytań i ceną. Pakiety przygotowane zostały z myślą o różnych grupach klientów, od startupów po globalne e-commerce i rozwiązania SaaS. Ta pierwsza grupa, firmy będące na rynku krócej niż 24 miesiące, skorzystają z rozwiązania za darmo – do 5 000 zapytań miesięcznie. Każdy z pakietów gwarantuje dostęp do kursów ponad 130 walut, tworzących więcej niż 18 000 par walutowych. Dane są aktualizowane na bieżąco lub raz dziennie – w zależności od wybranej opcji i dostarczane w uniwersalnym formacie JSON. Po wybraniu wariantu i podpisaniu umowy, klient otrzymuje dostęp do API, które w prosty sposób integruje ze swoim oprogramowaniem.

– Firmy działające na rynku międzynarodowym doskonale zdają sobie sprawę z ryzyka, jakie niesie za sobą brak dostępu do sprawdzonego źródła danych. Planowanie kosztów i przychodów firmy w walutach obcych może stać się prawdziwą udręką, jeśli nie mamy wglądu w aktualne kursy wymiany. Prowadząc firmę świadczącą wielowalutowe usługi finansowe, rozumiemy to najlepiej. Specjalnie dla startupów przygotowaliśmy darmową wersję usługi. Sami byliśmy taką firmą dziesięć lat temu i wiemy, że początki mogą być trudne – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Kursy walut dla firm to kolejna usługa uzupełniająca ofertę portalu dla biznesu. Cinkciarz.pl udostępnia już m.in. autorski system płatności dla sklepów internetowych Cinkciarz Pay oraz rozwiązanie do obsługi płatności przychodzących Cinkciarz Collect, z którego korzystają np. firmy transportowe.

Więcej informacji pod adresem: https://cinkciarz.pl/biznes/kursy-walut-dla-firmy.

Usługę Kursów Wymiany Walut dla Firm oferuje Cinkciarz.pl Marketing Sp. z o.o.

8 lis 2019 9:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

29 paź 2019 9:00

Cinkciarz Pay umożliwia płatności również dla klientów nieposiadających konta w serwisie

11 paź 2019 9:08

Cinkciarz.pl & Terminator: Mroczne przeznaczenie

11 paź 2019 8:59

Cinkciarz.pl Oficjalnym Partnerem filmu „Terminator: Mroczne Przeznaczenie”

9 paź 2019 9:05

Cinkciarz.pl zwycięża w królewskim rankingu Bloomberga

4 paź 2019 9:00

Cinkciarz.pl i T-Mobile łączą siły

30 wrz 2019 9:46

Płać z Google Pay w Cinkciarz.pl

Atrakcyjne kursy 27 walut