Wymieniaj waluty

Wymieniaj waluty
i zdobywaj darmowe losy.

Pula nagród: 500 000 zł

Weź udział w loterii >

Bloomberg znów wyróżnił Cinkciarz.pl

5 lip 2019 9:33|Cinkciarz.pl

Portal Cinkciarz.pl regularnie plasuje się w ścisłej czołówce światowego rankingu agencji Bloomberg, w którym liczy się skuteczność prognoz walutowych. Kolejne sukcesy odniósł w podsumowaniu drugiego kwartału br.

Cinkciarz.pl w czołówce rankingu Bloomberg

Cinkciarz.pl ponownie najlepiej na świecie typował kursy walut regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, bijąc na głowę największe globalne instytucje finansowe. Piąty kwartał z rzędu udało się utrzymać miejsce na podium w prognozowaniu grupy walut Ameryki Łacińskiej. Tym razem w światowej stawce Cinkciarz.pl zajął trzecie miejsce w tej kategorii.

Trzecią lokatę analitycy portalu finansowego zdobyli także, trafnie antycypując kurs głównej pary walutowej EUR/USD w drugim kwartale 2019 r.

Cinkciarz.pl zdobył również laury w prognozach kursów dolara amerykańskiego z walutami krajów rozwijających się – pierwsze miejsca dla: dolar/korona czeska, dolar/forint i dolar/szekel; drugie miejsca dla: dolar/lej, dolar/złoty.

– W krajach naszego regionu sytuacja sprzyja wzrostowi wartości walut, w tym złotego. Z kolei gospodarki rozwinięte łapią zadyszkę i rosną wolniej od oczekiwań. Korzystne warunki dla złotego mogą się jednak odwrócić, jeżeli spowolnienie zacznie dotykać również regionu EŚW – komentuje Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl, portalu, który udostępnia międzynarodowe przekazy pieniężne, wymianę walut, płatności online, pożyczki w wielu walutach oraz transakcje na rynku Forex.

5 lip 2019 9:33|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

5 lip 2019 9:18

Cinkciarz.pl partnerem filmu „Spider-Man™: Daleko od domu”

3 lip 2019 12:06

POLi – kolejna metoda płatności już dostępna w Cinkciarz.pl

27 cze 2019 10:07

Przekaz jest prosty! Zmieniamy aplikację mobilną Przekazy Pieniężne

26 cze 2019 10:20

Cinkciarz.pl unieważnia dwa znaki towarowe MasterCard

25 cze 2019 9:03

Popularna aplikacja Wymiana Walut 3.0 od Cinkciarz.pl już dostępna na iOS

24 cze 2019 9:04

Conotoxia, Inc. z licencją w Maryland

Atrakcyjne kursy 28 walut