Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Bloomberg znów wyróżnił Cinkciarz.pl

5 lip 2019 9:33|Cinkciarz.pl

Portal Cinkciarz.pl regularnie plasuje się w ścisłej czołówce światowego rankingu agencji Bloomberg, w którym liczy się skuteczność prognoz walutowych. Kolejne sukcesy odniósł w podsumowaniu drugiego kwartału br.

Cinkciarz.pl w czołówce rankingu Bloomberg

Cinkciarz.pl ponownie najlepiej na świecie typował kursy walut regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, bijąc na głowę największe globalne instytucje finansowe. Piąty kwartał z rzędu udało się utrzymać miejsce na podium w prognozowaniu grupy walut Ameryki Łacińskiej. Tym razem w światowej stawce Cinkciarz.pl zajął trzecie miejsce w tej kategorii.

Trzecią lokatę analitycy portalu finansowego zdobyli także, trafnie antycypując kurs głównej pary walutowej EUR/USD w drugim kwartale 2019 r.

Cinkciarz.pl zdobył również laury w prognozach kursów dolara amerykańskiego z walutami krajów rozwijających się – pierwsze miejsca dla: dolar/korona czeska, dolar/forint i dolar/szekel; drugie miejsca dla: dolar/lej, dolar/złoty.

– W krajach naszego regionu sytuacja sprzyja wzrostowi wartości walut, w tym złotego. Z kolei gospodarki rozwinięte łapią zadyszkę i rosną wolniej od oczekiwań. Korzystne warunki dla złotego mogą się jednak odwrócić, jeżeli spowolnienie zacznie dotykać również regionu EŚW – komentuje Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl, portalu, który udostępnia międzynarodowe przekazy pieniężne, wymianę walut, płatności online, pożyczki w wielu walutach oraz transakcje na rynku Forex.

5 lip 2019 9:33|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

5 lip 2019 9:18

Cinkciarz.pl partnerem filmu „Spider-Man™: Daleko od domu”

3 lip 2019 12:06

POLi – kolejna metoda płatności już dostępna w Cinkciarz.pl

27 cze 2019 10:07

Przekaz jest prosty! Zmieniamy aplikację mobilną Przekazy Pieniężne

26 cze 2019 10:20

Cinkciarz.pl unieważnia dwa znaki towarowe MasterCard

25 cze 2019 9:03

Popularna aplikacja Wymiana Walut 3.0 od Cinkciarz.pl już dostępna na iOS

24 cze 2019 9:04

Conotoxia, Inc. z licencją w Maryland

Atrakcyjne kursy 27 walut