Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Popularna aplikacja Wymiana Walut 3.0 od Cinkciarz.pl już dostępna na iOS

25 cze 2019 9:03|Cinkciarz.pl

Ekspresowe metody płatności – tym firma Cinkciarz.pl zachęca fanów Apple do pobrania nowej wersji aplikacji do szybkiej i wygodnej wymiany walut.

Wymiana Walut 3.0 od Cinkciarz.pl dostępna na iOS

Po sukcesie aplikacji na Androida (milion pobrań), Cinkciarz.pl nie spoczywa na laurach i wprowadza nowości w AppStore. Wymieniając walutę przez nową wersję aplikacji, użytkownicy platformy iOS mogą już korzystać z błyskawicznych metod płatności, które do tej pory były dostępne tylko w aplikacji webowej.

– Użytkownicy iOS, stanowiący blisko 25 proc. światowego rynku, to dla nas bardzo ważna grupa docelowa – komentuje Tomasz Wartalski, Chief Innovation Officer w Cinkciarz.pl. – Projektowanie każdej nowej aplikacji dla nich traktujemy jako wyzwanie, ponieważ są to bardzo wymagający odbiorcy.

Wpisując się w rynkowe trendy projektowania, aplikacja Cinkciarz.pl zyskała również elegancki, minimalistyczny design, a nawigacja została uproszczona. Korzystając z pięciu intuicyjnych zakładek, użytkownicy aplikacji mogą sprawnie wymienić walutę, sprawdzić bieżący kurs, przejrzeć historię transakcji czy skorzystać z dodatkowych narzędzi, m.in. stałych zleceń i alertów walutowych.

Największy polski fintech nie zapomniał również o tym, co fani Apple lubią najbardziej, czyli ekspresowe logowanie za pomocą Touch ID i Face ID oraz zadbał o dostępność aplikacji dla osób niedowidzących i starszych, wzmacniając kontrasty i zwiększając liczbę ikon.

Darmowa aplikacja Wymiana Walut 3.0 jest dostępna dla wszystkich mobilnych urządzeń Apple, w tym Apple Watch i można pobrać ją z AppStore.

25 cze 2019 9:03|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

24 cze 2019 9:04

Conotoxia, Inc. z licencją w Maryland

19 cze 2019 16:10

Nowe metody zasilenia rachunku Forex w portalu Cinkciarz.pl

13 cze 2019 11:21

Cinkciarz.pl rozpoczyna podbój rynku pożyczek

10 cze 2019 8:59

Cinkciarz.pl złapany w sieć. Został partnerem filmu „Spider-Man™: Daleko od domu”

5 cze 2019 9:13

Cinkciarz.pl miażdży konkurencję – już milion pobrań aplikacji

4 cze 2019 11:28

EPS – nowa metoda płatności w Cinkciarz.pl

Atrakcyjne kursy 27 walut