Wymieniaj waluty

Wymieniaj waluty
i zdobywaj darmowe losy.

Pula nagród: 500 000 zł

Weź udział w loterii >

Popularna aplikacja Wymiana Walut 3.0 od Cinkciarz.pl już dostępna na iOS

25 cze 2019 9:03|Cinkciarz.pl

Ekspresowe metody płatności – tym firma Cinkciarz.pl zachęca fanów Apple do pobrania nowej wersji aplikacji do szybkiej i wygodnej wymiany walut.

Wymiana Walut 3.0 od Cinkciarz.pl dostępna na iOS

Po sukcesie aplikacji na Androida (milion pobrań), Cinkciarz.pl nie spoczywa na laurach i wprowadza nowości w AppStore. Wymieniając walutę przez nową wersję aplikacji, użytkownicy platformy iOS mogą już korzystać z błyskawicznych metod płatności, które do tej pory były dostępne tylko w aplikacji webowej.

– Użytkownicy iOS, stanowiący blisko 25 proc. światowego rynku, to dla nas bardzo ważna grupa docelowa – komentuje Tomasz Wartalski, Chief Innovation Officer w Cinkciarz.pl. – Projektowanie każdej nowej aplikacji dla nich traktujemy jako wyzwanie, ponieważ są to bardzo wymagający odbiorcy.

Wpisując się w rynkowe trendy projektowania, aplikacja Cinkciarz.pl zyskała również elegancki, minimalistyczny design, a nawigacja została uproszczona. Korzystając z pięciu intuicyjnych zakładek, użytkownicy aplikacji mogą sprawnie wymienić walutę, sprawdzić bieżący kurs, przejrzeć historię transakcji czy skorzystać z dodatkowych narzędzi, m.in. stałych zleceń i alertów walutowych.

Największy polski fintech nie zapomniał również o tym, co fani Apple lubią najbardziej, czyli ekspresowe logowanie za pomocą Touch ID i Face ID oraz zadbał o dostępność aplikacji dla osób niedowidzących i starszych, wzmacniając kontrasty i zwiększając liczbę ikon.

Darmowa aplikacja Wymiana Walut 3.0 jest dostępna dla wszystkich mobilnych urządzeń Apple, w tym Apple Watch i można pobrać ją z AppStore.

25 cze 2019 9:03|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

24 cze 2019 9:04

Conotoxia, Inc. z licencją w Maryland

19 cze 2019 16:10

Nowe metody zasilenia rachunku Forex w portalu Cinkciarz.pl

13 cze 2019 11:21

Cinkciarz.pl rozpoczyna podbój rynku pożyczek

10 cze 2019 8:59

Cinkciarz.pl złapany w sieć. Został partnerem filmu „Spider-Man™: Daleko od domu”

5 cze 2019 9:13

Cinkciarz.pl miażdży konkurencję – już milion pobrań aplikacji

4 cze 2019 11:28

EPS – nowa metoda płatności w Cinkciarz.pl

Atrakcyjne kursy 28 walut